Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

bende iyiiym bende dün akşam 2-3 gün gecikmeli oldum şu stresin yaptığına bakarmısın ben hiç hayatımda gecikmemiştim .inşallah vardır cnm testt yaptınmı:1hug:
Off ya hep böyle oluyo bende de öyle olcak biliyom oyüzden kendime 1 hafta gecikme payı verdim daha test yapmadım 1 hafta sonra yapcam inşallah çıkar ama ne bileyim buna dair hiçbir hissim yok insan azda olsa hissetmezmi:çok üzgünüm:
Allah hepimiz için hayırlısını nasip etsin:Saruboceq:

hb hlymms iyidir gulüm sen nasılsın Şeniz

ıym bende cnm kocışe kecıboynuzu pekmezı aldım arada bende yıyıyorum. sabahlarıda tarcınlı corekotlu bal ve polen yıyıorum ondanmıdır nedır bende bı hareket ıcın kıpır kıpır durdugum yerde duramıyorum :teytey::teytey::sm_cool::sm_cool:

aman hissetmemek daha iyi 2 aydır hissettim hüsran daha sinir oldum niye bu var niye bu var diye.bende bu ay geçsin dedim oda kızlar israr etti bende dayanamadım yaptım valla (bende topu kızların üstüne attım bu arada):1hug:

Bu enerjiyle kesin hamile kalırsın sen canım merak etme:jeyyar::jeyyar:

kısss tersmi tepti naptı kociş canlansın bırak o yesin adamın pekmezine göz dikmiş bak bak bak.:mymeka:

kısss tersmi tepti naptı kociş canlansın bırak o yesin adamın pekmezine göz dikmiş bak bak bak.:mymeka:

kız napayım ılkokul cocukları gıbıyım valla
onada yedırıyorum bol bol bu ay super olmalı hersey
haydı kızlar...

acaba bende alsam beni kandırırlarmı (üzüm pekmezi vermesinler bana )ayyy kandırıyolar artık güven kalmadı bende:çok üzgünüm:

cnm marketlerde var harnup pekmezı yazar aynı sey guvenılır bı markanın kını al

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…