Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

bende iyiiym bende dün akşam 2-3 gün gecikmeli oldum şu stresin yaptığına bakarmısın ben hiç hayatımda gecikmemiştim .inşallah vardır cnm testt yaptınmı:1hug:
Off ya hep böyle oluyo bende de öyle olcak biliyom oyüzden kendime 1 hafta gecikme payı verdim daha test yapmadım 1 hafta sonra yapcam inşallah çıkar ama ne bileyim buna dair hiçbir hissim yok insan azda olsa hissetmezmi:çok üzgünüm:
Allah hepimiz için hayırlısını nasip etsin:Saruboceq:

hb hlymms iyidir gulüm sen nasılsın Şeniz

ıym bende cnm kocışe kecıboynuzu pekmezı aldım arada bende yıyıyorum. sabahlarıda tarcınlı corekotlu bal ve polen yıyıorum ondanmıdır nedır bende bı hareket ıcın kıpır kıpır durdugum yerde duramıyorum :teytey::teytey::sm_cool::sm_cool:

Off ya hep böyle oluyo bende de öyle olcak biliyom oyüzden kendime 1 hafta gecikme payı verdim daha test yapmadım 1 hafta sonra yapcam inşallah çıkar ama ne bileyim buna dair hiçbir hissim yok insan azda olsa hissetmezmi:çok üzgünüm:
Allah hepimiz için hayırlısını nasip etsin:Saruboceq:

aman hissetmemek daha iyi 2 aydır hissettim hüsran daha sinir oldum niye bu var niye bu var diye.bende bu ay geçsin dedim oda kızlar israr etti bende dayanamadım yaptım valla (bende topu kızların üstüne attım bu arada):1hug:

ıym bende cnm kocışe kecıboynuzu pekmezı aldım arada bende yıyıyorum. sabahlarıda tarcınlı corekotlu bal ve polen yıyıorum ondanmıdır nedır bende bı hareket ıcın kıpır kıpır durdugum yerde duramıyorum :teytey::teytey::sm_cool::sm_cool:
Bu enerjiyle kesin hamile kalırsın sen canım merak etme:jeyyar::jeyyar:

kısss tersmi tepti naptı kociş canlansın bırak o yesin adamın pekmezine göz dikmiş bak bak bak.:mymeka:

aman hissetmemek daha iyi 2 aydır hissettim hüsran daha sinir oldum niye bu var niye bu var diye.bende bu ay geçsin dedim oda kızlar israr etti bende dayanamadım yaptım valla (bende topu kızların üstüne attım bu arada):1hug:[/QUOTEDoğru diyosun canım valla eşim istemese aslında ben okadar sorun etmem ama garibim benden çok istiyo bana teselli verse bile gözlerinden anlıyorum onunda üzüldüğünü bu beni daha çok üzüyo:çok üzgünüm:
Olacağını bilsem 10 sene beklemeye razıyım tek korkum annelik duygusunu tadamamak inşallah Allahım hepimizin yardımcısı olur:Saruboceq:

kısss tersmi tepti naptı kociş canlansın bırak o yesin adamın pekmezine göz dikmiş bak bak bak.:mymeka:

kız napayım ılkokul cocukları gıbıyım valla
onada yedırıyorum bol bol bu ay super olmalı hersey
haydı kızlar...

aman hissetmemek daha iyi 2 aydır hissettim hüsran daha sinir oldum niye bu var niye bu var diye.bende bu ay geçsin dedim oda kızlar israr etti bende dayanamadım yaptım valla (bende topu kızların üstüne attım bu arada):1hug:[/QUOTEDoğru diyosun canım valla eşim istemese aslında ben okadar sorun etmem ama garibim benden çok istiyo bana teselli verse bile gözlerinden anlıyorum onunda üzüldüğünü bu beni daha çok üzüyo:çok üzgünüm:
Olacağını bilsem 10 sene beklemeye razıyım tek korkum annelik duygusunu tadamamak inşallah Allahım hepimizin yardımcısı olur:Saruboceq:

evet aslında sorunumuz o aslında sanki anne olamıycaz duygusuyla hareket ediyoruz aslında belki öyle bişey yok ama elimizde değil olur olmaz stres var nekadar relaks desekte o duygu kafamızdan silinmiyor.olucak inşallah bigün hepimizin bebişi. ve biryerlerde toplanacağız hep beraber güleceğiz bunlara:1hug:

acaba bende alsam beni kandırırlarmı (üzüm pekmezi vermesinler bana )ayyy kandırıyolar artık güven kalmadı bende:çok üzgünüm:

cnm marketlerde var harnup pekmezı yazar aynı sey guvenılır bı markanın kını al

evet aslında sorunumuz o aslında sanki anne olamıycaz duygusuyla hareket ediyoruz aslında belki öyle bişey yok ama elimizde değil olur olmaz stres var nekadar relaks desekte o duygu kafamızdan silinmiyor.olucak inşallah bigün hepimizin bebişi. ve biryerlerde toplanacağız hep beraber güleceğiz bunlara:1hug:
İnşallah canım ya Allaha sığınmaktan başka çaremiz yok biran önce gelsinde meleklerimiz paylaşalım sevincimizi doyasıya burda:lepi::1hug:

nasıl yapıyosunuz keçi boynuzunu pekmezinimi aldın nasıl işe yarıyo (ne çok soru sordum yawmirmirmirmir[/QUOTE

keçi boynuzunu kaynatıp suyunu içiyor benim kociş... valla harika enerjik yaptı hiissediyorum bakalım haftaya tekrar spermiogram tahlil yaptırcaz.. yükselmişse değerler burdan size yazarım kızlar...

X