Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Hamile kalmak isteyen bir cok bayanin aklina ilk gelen soru nasil kolay hamile kalabilirim sorusudur, bu sorunuzun yanitlarindan birisini bugun sizlerle paylasacagiz.

ıncir kürü Prof. Dr. ıbrahim Saraçoğlu tarafindan doktor muayenesi sonucundan tamamen saglikli bulundugu halde hamile kalmasi geciken bayanlarimiz icin. Prof. Dr. ıbrahim Saraçoğlu bir bitki bilimci, ve bitkilerden faydalanilarak cesitli rahatsizliklarimiza cozumlerde bizlere yardimci oluyor. Iste bu seferde kolay hamile kalmak icin doktorumuz ıncir kürü tavsiye ediyor. Peki ıncir kürü nedir? Nasil yapilir? Simdi sizlere bununla ilgili biraz bilgi vermek istiyoruz.

ıncir Kürü:
7-8 tane kuru incir, yarım litre suda 5-10 dk haşlanacak. Daha sonra süzülüp suyu 1 gün içinde tüketilecek (ıncirlerin yenmesine gerek yokmuş). Her gün taze hazırlanacak. 21 gün süreyle uygulanacak.

Bu kürün daha etkili olması için, bu küre başlamadan önce 15 gün süreyle soğan kürü uygulanması gerekiyormuş. O da şöyle;

Soğan Kürü
Her gün yumurta büyüklüğünde bir kuru soğan, üzerine 2-3 çay kaşığı sumak eklerek yenilecek. 15 gün bu kürü uyguladıktan sonra incir kürüne başlanabilir.

Umariz kolay hamile kalmaniz icin bu yontem ise yarar ve guzel haberleri bizlerle de paylasirsiniz

kızlar benim uykum geldi ben çıkıyom sonra görüşürüz hepiniz çokkkk öptümmmm size iyi muhabbetler:eek:

ya kızlar ne dicem burdan akşama ne yemek yapacagımızıda yazsakda bide akşama yeme düşünmesek birbirimize fikir vermiş oluruz zlelikle benim gibi çalışan arkadaşalrında çok işine yarıcaktır eminim

ezgicik sen nezamandır istiyorsun bebiş

tatlım ben hiç korunmadım çünkü önce vajinusmus oldum ben şimdide tam stiyoruz herşey yoluna girdi derken eşim işten çıkardılar bölelikle biraz ara verdik ama istiyorum yani 6 aydır falan

sessızenız ne haber hamıle olabılırsın belkı cnmyaa

vallahi bilemiyorum ki canım yaaa,inşallah öyledir:CüvCüv:
bende bi tuhaf oldum bi yandan inanmak istiyorum bi yandan da sonra üzülebilirim diye fazla kaptırmak istemiyorum....ama umtluyum...mutluyum:ecrin_bebek::emir_bebek:gamyoncuiremsu

X