Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ayy ne guzel tanımıyorum ama tebrık edrım

vildoş sen adet oldunmu cnm yoğsam hamilemisin gıııı :jeyyar:
sabah sabah gamlı baykuş gibi konuşma allah korusun :mymeka:

herkese merhabalar arkadaşlar cümlleden cumanız mübarek olsun doktordan geliyorum gece çok kötü oldum boğazım çok fena şişti hem boğuyodu beni hemde midemi bulandırıyodu
başımda felaket ağrıyodu gerçi hala ağrıyo
önce kadın doğuma gittim ultrasonda bebek daha gözükmedi kesede gözükmedi çok küçük daha dedi
kanda gebelik testi yapalım dedi dahiliyeye gittim sonra oda küçük bi antibiyotik ve sprey yazdı
eve geldim şimdi ama boğazım hala çok kötü boğuluyorum sanki

canım ben 4 yıllık evliyim ve sekreterim tek çalışıyorum oyüzden daha rahat giriyorum nete.
sen evdesin zannediyorum.hihoyyyt

ewet cnm mecburi izne girdim
benim bebiş nazlı çıktı anasına eziyet ediyo bende kocişe tabiikisırnaşık şeysırnaşık şey

hg funda evvelsi gün geldiğinde yazmıştım ama çıkmışsın sen.merve yi bilmiyorum ama çok güzel bi haber

hg tatlıbebek çok geçmiş olsun canım yat dinlen yorma kendini :1hug:

vildoşum annenin gözleri nasıl oldu.ya erken yatınca iyice dinşenmişsindir o yüzden kendini boşta hissetmişsindir bende reken yaınca öyle oluyo bazen:1hug:

cnm annemin gözleri iyi heralde birazdan oraya gidecem gece geldiler ankaradan
haftaya bi ameliyat daha olacak
çok şükür kolay olmuş ameliyat
çok incesin cnm sorduğun için saolŞeniz

vildoş sen adet oldunmu cnm yoğsam hamilemisin gıııı :jeyyar:
sabah sabah gamlı baykuş gibi konuşma allah korusun :mymeka:

citosum adet olmama 4 gün var henüz olmadım
hamile gibi hissetmiyom kendimi ama allah bilir belkide vardır
akıntım çok fazla bu ay
bide sağ yumurtalığımda sürekli bi sancı var
2 gün öncede sanki içimden cımbızla et kopmuş gibi oldu:bbo:

ilk hamileliğimde sadece belimde çok feci bi sızı vardı ve memişlerim şişmişti
şimdi bu iki belirtide yok bilemiyom bana bişiler oluyooookafamçokkarıştı
içimde fırtınalar kopuyolaelaelaelaelae

ewet cnm mecburi izne girdim
benim bebiş nazlı çıktı anasına eziyet ediyo bende kocişe tabiikisırnaşık şeysırnaşık şey

yap tabi eziyeti bidaha bu kadar eziyeti nerden bulcan .hem onlar rahat onlar doğurmuyo bebeği bari acısını çıkaralım dimi

hoş geldin tatli bebk nerdesin yahu sen

citosum adet olmama 4 gün var henüz olmadım
hamile gibi hissetmiyom kendimi ama allah bilir belkide vardır
akıntım çok fazla bu ay
bide sağ yumurtalığımda sürekli bi sancı var
2 gün öncede sanki içimden cımbızla et kopmuş gibi oldu:bbo:

ilk hamileliğimde sadece belimde çok feci bi sızı vardı ve memişlerim şişmişti
şimdi bu iki belirtide yok bilemiyom bana bişiler oluyooookafamçokkarıştı
içimde fırtınalar kopuyolaelaelaelaelae[/QUOTE]yavrum sen hamilesin bence içime doğdu kesin bebiş var sende hadi teyzede oluyom gözüm aydın hem ana hem tezee:hooray:

çok geçmiş olsun cnm .sen şimdi bebiş uğruna hemen iyileşirsin valla bütün vitaminleri all mutlu haberde iyileştirir insanı

yap tabi eziyeti bidaha bu kadar eziyeti nerden bulcan .hem onlar rahat onlar doğurmuyo bebeği bari acısını çıkaralım dimi

ediyom tabii çocukta çocuk al sana çocuk kulağımı kuruttu olmuyoo diye :mymeka:
şimdi eziyet sırası bende kötükedihüso

[/QUOTE]yavrum sen hamilesin bence içime doğdu kesin bebiş var sende hadi teyzede oluyom gözüm aydın hem ana hem tezee:hooray:[/QUOTE]

fazla heveslenme benim belirtilere fazla güvenilmez:1rolleyes:

:dilcikar:yavrum sen hamilesin bence içime doğdu kesin bebiş var sende hadi teyzede oluyom gözüm aydın hem ana hem tezee:hooray:[/QUOTE]

fazla heveslenme benim belirtilere fazla güvenilmez:1rolleyes:[/QUOTE]:dilcikar:insanında sevincini kursanda koyon :dilcikar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…