Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

yavrum sen hamilesin bence içime doğdu kesin bebiş var sende hadi teyzede oluyom gözüm aydın hem ana hem tezee:hooray:[/QUOTE]

fazla heveslenme benim belirtilere fazla güvenilmez:1rolleyes:[/QUOTE]

kime söyledin vildoşum üstüme alındım galiba

teşekkür ederim arkadaşlar şimdi yemek yiyip yatcam önce size bi görinim dedim sağolun
titiriyorum varya yazamıyoorumda
iyileşim biraz görüşürüz yine inş. dualarınızı eksik etmeyim emi
sizlerde kendinize dikkat edin hoşçakalın

yazılar ara sıraa bir birine karışıyo hepsi pembiş renk oluyo

tatli bebek ne sorcam sana. adet sancın nezaman vardı nezaman geçti.sen yat biraz tekrar konuşuruz cnm

Son düzenleme:
hayırlı günler hayırlı cumalar kızlar bu mübarek günde dualarımız kabul olsun inşşş..öpüyorum hepinizi..şimdi evden çıkmalıyım kendinize iyi bakınn..

ititraf

Ne münasebet
Ablam evlenmeden önce saatlerce odamıza kapanır, sigara ve kahve ikilisi eşliğinde sırlarımızı dökerdik. Böyle anlardan birinde, kısık sesle "Müzik açalım mı? Babam yan odada, bizi dinliyor olabilir." dedim. Yan odadan gelen ve hala hatırladığımızda bizi kahkahalara boğan ses: "Ne dinleyecem sizi beee!"

itiraf
--------------------------------------------------------------------------------

osghurYZ, Erkek , 26 , ıstanbul
3 ay 24 gün önce gönderdi.

Yanlış telefon
ışe giderken cep telefonumu evde unutmuşum, ama televizyon kumandasını almayı ihmal etmemişim.

--------------------------------------------------------------------------------

herkese hayırlı cumalar arkadaşlar
Umutlarımızın gerçeğeğe dönüşmesi dileğiyle...
hepinizi çok seviyorum ve çıkıyorum
öptüm hepinizideŞeniz

Çocuklar kimden?6 ay 9 gün önce gönderdi

Annemle babam tartışıyor. Tartışma esnasında annemin kafası o kadar çok karışıyor ki, kendisini aldatmakla suçladığı babama "O çocuklar benden mi??" diyor! Zaten tartışma o anda bitiyor, gülmekten tabii.

kızlar komik itiraflar bunlar çok güzel

Düz mantık1 yıl 1 ay 11 gün önce gönderdi

Eğer bir sokakta yürüyorsanız ve camında ''Bu ev kiralıktır'' yazılı bir evin yanından geçip birkaç adım sonra önüne geldiğiniz bir başka evin camında ''Bu da'' yazısını görürseniz bilin ki Trabzon'dasınız.

şu cep telefonu kullanmayı hala alışkanlık edemedim bende ama kumandayla çifte kumru gibiyimdir
gece bile sarılıp yatıyomuşum
kociş elimden almaya kalkışınca o benim vermem sana diyomuşum hehehsırnaşık şey

Temel çok güzel bir kadini gözüne kestirmis. Kizin pesinde ve bir taraftan da nasil kizi ayartirim diye düsünüyor.
Klasik tavlama usüllerinden biri geliyor aklina ve birden kadina dönüp :
- Hadi bize gidelum saga pul kolleksiyonumu cöstereyim.
Kadin sasirir fakat bozuntuya vermez:
- Peki ya begenmezsem
- O zaman ciyinur cidersun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…