Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

zeynep sen nerdendin hayatım.??nerden dr tavsiyesi istiyorsun bursadanmı canım???

arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım prolaktine hormonum benimde yüksek çıktı doktor araştırıyorum yardımcı olursanız sevinirim tafisye ediceniz doktor varmı:)çünkü snrada ççocuk sahibi olmak istiyorum

cnm hg aramıza prolaktın hap kullarak kolayca dusebılıyo

arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım prolaktine hormonum benimde yüksek çıktı doktor araştırıyorum yardımcı olursanız sevinirim tafisye ediceniz doktor varmı:)çünkü snrada ççocuk sahibi olmak istiyorum
Aramıza hoşgeldin zeynepd
buarada rufeydecim sende hoşgeldin yerimseniben
ben baya kopmuşum konudan
yeni görüyorumkaydirigubbakcemile3

mesela bana dr diyo ki 6 aydan önce hamile kalma şansın çok düşük yüzde 25 diyo...neye göre yirmibeş anlamadım..
mesela evlilik dışı tek gecede ilişki yaşıyıpta kazayla hamile falan kalıp bebek aldıranları duyoruz..
bunların vücudu nasıl hazır oluyor gebeliğe anlamadım ben...

ilk defada 25 le hamile kalabilirmişim..sonra yüzde 45e çıkıyormuş falan...neye göre çıkıyo ...zaten vücut ilişki yaşıyor daha öncedende..buay istiorum yok hazır değilmiş vücut...
bana çok karışık geliyor yaa mantık....

cnm bu sorunun cvbını ınan bende cok merak edıyorum hatta bı arkadala aramızda bızde bunu konuyu konusmustuk bızde merak ettık neye gore dıyolar kı ole

kızlar ben anlamıyorum yaa bugun hastanedeydım ya tabıı bı suru hamıle vardı.ya kardesım bu hamılelerın hepsımı bole hıcbırının yuzu gulmuyo hep suratlar asık.ayy ben hamıle olcam gozlerımın ıcı parım parım parlarda 2 metre oteden anlasılır tabı bı rahatsızlıgım olmadıgıg surece

hb... citosum biraz agrım var ama iyi sayılırım sen unuttun tabi bu agrıları beni anlayamazsın:1no2:
sen nasılsın bebiş nasıl:CüvCüv:
yer onu teyseleri tatlım benim:emir_bebek:

bizde iyiyiz teyzesi :emir_bebek: yaramaz dün korkuttu ama şükür bişi yokmuş
senin nasıl ağrı canım yumurtlamanmı oluyor yoksa eğer öyleyse civciv çalışmalarına hız ver sırnaşık şeysırnaşık şey

kızlar topik ne kadar kalabalık maşllah.. yeni gelen arkadaşlar hepniz hoşgeldiniz...:içelim:

hb.. dilnurcum nasılsın regl oldunmu ben oldum kesin yani:1no2: yarın gidecegim bakalım dr hayırlısı olur inşallah....
yok canım daha olmadım bugün 25.gün hayırlısı bakalım ne olcak:uhm:
İnşallah sende hayırlı haberlerle gelirsin doktordan:Saruboceq:

X