Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

selam aranıza yeni katıldım:) bende çocuk sahibi olmak istiyorum doktor araştıyorum.inşallah hepinizin çok güzel haberlerini duyarız :)

kızlar ben geldim doktordan çok şükür bi sorun yok bebeğim iyiymiş sadece stresten uzak dur dedi birde fazla hareket yapma dedi yiyip içip yatıcam bol bol kızlar iyi dilekleriniz için tekrar teşekkür ederim sizin dualarınızla gittim geldim şükür iyiyim şimdi sizleri çok sefiyorummmm kaydirigubbakcemile2

kızlar ben geldim doktordan çok şükür bi sorun yok bebeğim iyiymiş sadece stresten uzak dur dedi birde fazla hareket yapma dedi yiyip içip yatıcam bol bol kızlar iyi dilekleriniz için tekrar teşekkür ederim sizin dualarınızla gittim geldim şükür iyiyim şimdi sizleri çok sefiyorummmm kaydirigubbakcemile2

citosum canım bende çıkmıştım yemek yaptım ama yine çıkıcam
:teytey::dance: canım çok sevindim çok şükür:Saruboceq: dikkat et kendine bol bol dinlen. doktorun dediği gibi stresten uzak dur.ikinizide öpüyorumŞeniz

gözün aydınn canım inşallah bebeğin bir ömür boyu sağlık ve sıhhatli olur:CüvCüv:

çok sağol hakcacım çok sevinçliyim bende kaydirigubbakcemile5
sanada teşekkür ederim elifcim hihoyyyt

çok sağol hakcacım çok sevinçliyim bende kaydirigubbakcemile5
sanada teşekkür ederim elifcim hihoyyyt

citos canım benim bir arkadaşımda aynı senin gibi düşük tehlikesi geçirdi ama doktor yatacaksın dedi bence sen anneni yada kayınvalideni yanına al doğuma kadar hep yatacaksın arkadaşım sadece ayda 1 doktor kontrolüne gitti hep yattı dinlendi sen de stressiz ve en rahat bir şekilde gebeliğini mutlu bebişinle sonlandırırsın ama sana bişey diyeyim mi benim içime oğlun olacak gibime geliyor inşallah eli ayağı düzgün bir bebişin olur

kızlar ben çıkıyorum. kendinize iyi bakın. tekrar açtığımda inşallah yine güzel haberler alırım. citosumun haberiyle sevindik diğer arkadaşlarımızda güzel haberler versin inşallah..

citos canım benim bir arkadaşımda aynı senin gibi düşük tehlikesi geçirdi ama doktor yatacaksın dedi bence sen anneni yada kayınvalideni yanına al doğuma kadar hep yatacaksın arkadaşım sadece ayda 1 doktor kontrolüne gitti hep yattı dinlendi sen de stressiz ve en rahat bir şekilde gebeliğini mutlu bebişinle sonlandırırsın ama sana bişey diyeyim mi benim içime oğlun olacak gibime geliyor inşallah eli ayağı düzgün bir bebişin olur

ewet elifcim hiç hareket etmiycem annecim yok ama kayınvalidem bakıcak artık bişi söyliyimmi sana benimde içime oğluşum olucakmış gibi geliyor delikafadulden
aman sağlıklı olsunda cinsiyeti hiç önemli değil gülüm:lepi:

kızlar ben çıkıyorum. kendinize iyi bakın. tekrar açtığımda inşallah yine güzel haberler alırım. citosumun haberiyle sevindik diğer arkadaşlarımızda güzel haberler versin inşallah..

hakcam sanada güle güle tatlım kendine ve bebişe iiyii bak çok özletme hemencecik gel öpüyomŞeniz

selam arkadaşlar iyisiniz inşallah...
hakça canım evet fazla aramız yok.allah hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin.herkesede bu güzel duyguları yaşatsın.

selam arkadaşlar iyisiniz inşallah...
hakça canım evet fazla aramız yok.allah hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin.herkesede bu güzel duyguları yaşatsın.

hg özlemimsin.nasılsın canım?Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin,tüm arkadaşlarada inşallah.dediğin gibi bu duyguyu en yakın zamanda tüm arkadaşlarımız yaşasın amin :Saruboceq:

citosum sanada afiyet olsun. yediklerin bebişine yarasın inşallah.

evet ya herkes için hayırlısı olsun ama benim de sanki içme bu ay bişeyler olacakmış gibi geliyor sanki bebişim bu ay benle buluşmaya karar verdi gibime geliyor ama umarım ümitlerimi boşa çıkarmaz meleğim

evet ya herkes için hayırlısı olsun ama benim de sanki içme bu ay bişeyler olacakmış gibi geliyor sanki bebişim bu ay benle buluşmaya karar verdi gibime geliyor ama umarım ümitlerimi boşa çıkarmaz meleğim

sen ne zamandır istiyon elifcim inşaallah canım senin hamile haberinde tez gelir :1hug:

sen ne zamandır istiyon elifcim inşaallah canım senin hamile haberinde tez gelir :1hug:

canım 6 aydır istiyoruz prolaktin yüksekti ama fazla değil şimdi ilaç falan içiyorum bir de hayıt otu suyuyla böğürtlen kökü içiyorum ama içimde farklı bir duygu var umarım bu duygularım boşa çıkmaz

canım 6 aydır istiyoruz prolaktin yüksekti ama fazla değil şimdi ilaç falan içiyorum bir de hayıt otu suyuyla böğürtlen kökü içiyorum ama içimde farklı bir duygu var umarım bu duygularım boşa çıkmaz

canım inşaalah boşa çıkmaz önemli bir sorunun yok gibi yakında senide haberin gelirmiş gibi hissettim bende :jeyyar:
çalışmalar iyi gidiyor değilmi ödevlerini iyi yap ay sonu karnene bakıcam sırnaşık şey

X