Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Merhaba hakca canım nasılsın
rozalın sara sumoŞ yeb2004
nasılsınız kızlar???
Benı sorarsanız aynı tas aynı hamam))))
kÜrler falan araŞtırma ıÇındeyım ıŞte adet gÜnÜmÜ beklıyorum sonra sırayla bÜtÜn kÜrlerı denıcem..
KeÇıboynuzu ve kuru ıncır aldım hepsı stokta duruyoo adet gÜnÜ bıtsın ıncırdır tarÇındır soĞan adaÇayı hepsını ıÇım dıyorum kızlar...keÇıboynuzu kocıŞee tabııı)))

bugün burası pek bi sessiz sanki. hıııııımmmmmm kızıyorum ama kaçmayın topik dışına (bende kaçıyom ara sıra ama)kaydirigubbakcemile

mrb nilüfer iyiyiz canım bende aynı değişen birşey yok artık sabırla bekliycez ne yapalım

hoş geldin nilüfercim iyiyiz sen nasılsın.bende şimdi kızıyordum kaçmayın topik dışına diye bide sen kız dinlemiyorlar yahu beni.:icecream:

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

TARıH : 12.03.2009 SAAT : 10.30

HAMıLE LıSTESı

ıSıM __________________ SAT

1.okyanus:
2.hakca :
3.Çıtos2903 :______________10 OCAK
4.beryal: _______________12 OCAK
5.bırcan: _______________25 OCAK
6.belenay :
7.sÜprız_mucıze :
8.ıNTERHAT:
9.merve_85: _____________6 ŞUBAT
10.özlemle :
11.ÖZLEMıMSıN: __________ 9 ARALIK
12.tatlibebek,:_____________13 ŞUBAT

UMUT LıSTESı

1.VıLDANGEL
2.SARA
3.SANALEM
4.PANCUBEN
5.DOLUNAY_ESRA
6.MAAT
7.rufeyde serra
8:ROZALıN
9ıL-NUR
10.HLYMMS
11.lucian
12.nilüfer79
13.pinkrose
14. yeb2004
15.sumos23
16.benbilirim
17.dyd
18.kurnaz
19.sessizdeniz
20.alin

KIZLAR LıSTEYı YENıLıYORUZ YENı LıSTE BU

Son düzenleme:
bu arada bende icir kürü içiyodum ama dün kızlar dedi adetliyken içilmezmiş onun için bende ballı tarçınlı çörek otuna ve adaçayına başladım hadi bu sefer hayırlısı inş

canım benim ya bi faydam olabildiyse ne mutlu bana,inan ki mutlu olabilmene çok sevindim..sayende demişsin ,sadece Rabbim bana o yazıyı yazdırarak senin mutlu olman için beni vesile kıldıyerimseniben

sırnaşık şey
hoş geldin nilüfercim iyiyiz sen nasılsın.bende şimdi kızıyordum kaçmayın topik dışına diye bide sen kız dinlemiyorlar yahu beni.:icecream:

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeyHİŞŞŞTTT HOOOYYYTTT KALIN YERİNİZDE KIZLAR NERE BAKİMMsırnaşık şeysırnaşık şey
DİYENE BAHH sırnaşık şeysırnaşık şey BENDE BAZEN KAYBOLUYORUM AMA HEP BURALARDAYIM sırnaşık şey
SUMOŞUM BİDAHAKİNE DAHA ÇOOK ÇALIŞCAZ NAPALIM..BAK HAVUŞLAR TARÇINLAR ADAÇAYLARI NELER ÖĞRENDİK BURTDA ŞİMDİ SIRA UYGULAMADA DİMİ AMAhihoyyyt

nilüfer merhaba canım.biz iyiyiz sen nasılsın?
canım bütün kürleri aynı anda deneme, saraçoğlu,önce soğan ondan sonra incir kürü demişti. sen soğan kürünü neden yapıcaksın.

hg nilüfercim nasılsın nilüş sen nezamandır istiyordun canım sende pko varmıydı:uhm:

bu arada bende icir kürü içiyodum ama dün kızlar dedi adetliyken içilmezmiş onun için bende ballı tarçınlı çörek otuna ve adaçayına başladım hadi bu sefer hayırlısı inş

hadi haıyırlısı canım...adaçayını 10 gün iç canım..durmadan söylüyorum ama bide yanlış kullanmayalım diye..okadar bu yavruşlarımız istiyorken tersine etki etmesin...üzülmeyin sonra canımm...yumurtlama günü bırak...düşük yaptırıyomuş soraa

hg nilüfercim nasılsın nilüş sen nezamandır istiyordun canım sende pko varmıydı:uhm:

BEN GEÇEN AY HAİMLE KALAMADIM BU İKİNCİ AYIM..7 aydır evliyiz..keşke daha önceki aylarıda boşa geçirmeseydim ama hemen kalcam sandım işte(((((((
canım ben pkomuyum anlamadım vallaa..dr rahim duvarının çevresinde minicik minicik bisüğrü kist var biraz kilo ver dedi.ben biraz balıketiyim...dr bünyen kaldırmıyo 4-5 kılo versen gider bunlar dedi...
ben pko muyum şimdii??????????

kızlar biz citosla barıştık
aslında 3 gün önce barışmıştık
aramızdaki sorunlarıda hallettik
inşallah birdaha nazara gelmeyiz

canlarım çok sevindim allah ayırmasın bir daha sizi.öpüşelim kutlayalım bunuŞenizŞenizŞenizŞeniz :1hug::1hug: kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…