Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

TARİH : 12.03.2009 SAAT : 10.30

HAMİLE LİSTESİ

İSİM __________________ SAT

1.okyanus:
2.hakca :
3.Çİtos2903 :______________10 OCAK
4.beryal: _______________12 OCAK
5.bİrcan: _______________25 OCAK
6.belenay :
7.sÜprİz_mucİze :
8.İNTERHAT:
9.merve_85: _____________6 ŞUBAT
10.özlemle :
11.ÖZLEMİMSİN: __________ 9 ARALIK
12.tatlibebek,:_____________13 ŞUBAT

UMUT LİSTESİ

1.VİLDANGEL
2.SARA
3.SANALEM
4.PANCUBEN
5.DOLUNAY_ESRA
6.MAAT
7.rufeyde serra
8:ROZALİN
9:KK70:İL-NUR
10.HLYMMS
11.lucian
12.nilüfer79
13.pinkrose
14. YEB2004
15.sumos23
16.benbilirim
17.dyd
18.kurnaz
19.sessizdeniz
20.alin

KIZLAR LİSTEYİ YENİLİYORUZ YENİ LİSTE BU

maşallah nazar değmesin:nazar:hamile listemizde baya iyi inşallah dahada yükseltiriz

nilüfer merhaba canım.biz iyiyiz sen nasılsın?
canım bütün kürleri aynı anda deneme, saraçoğlu,önce soğan ondan sonra incir kürü demişti. sen soğan kürünü neden yapıcaksın.

öylemi tatlım ...ay hiç bilmiyorum yaa..vallahi buradan okudukça yapim diyorum işte..bebek için tatlışş...
adet bitiminde yapılıyor dimi hakca ???canımın içi ben sana soracaktım zaten sen bunları uygulamıştın biliyoırum ve sana danışacaktım ama adet olmadım daha...nezaman başlıyayım..kocişe keçiboynuzunu nezaman yapıcam hiç bilmiyorum....
ve bişi daha canım soğanı yapimmi ben acaba???minicik kistler varmış kiloya bağlı...kilo giderse oda gidermiş ama ilaç falan vermedi dr....

öyle yapacam zaten canım işte dün başladım adetliyim zaten şimdi yumurtlama günüme kadar bitiyo adaçayı ondan rahatım

slm arkadaşlar;
bende 8 aydır evliyim nilüfer gibi aldırmadım başlarda olur dedim ama 4 aydır hüsran.doktora gittim klomen verdi onu kullandım şimdi bekliyorum. çok okudum bu konu hakkında ağrı falan yapıyomuş ilaç bende hiç bişi yapmadı.sizce ilça işe yaramadımı?

kızlar merhaba ben geldim. Allaha şükür kan sonuçlarım iyi çıkmış,doktorumuzada gösterdik sorun yok dedi:Saruboceq::nazar:1 ay sonra normal kontrolümüze çağırdı.
sizler nasılsınız?

canım günaydın.çok sevindim sonuçların iyi çıkmış .süper haber bu .allahım yardımcın olsun da 3 lü testin sonucunuda böyle güzel çıksın .allahım bizlerde yardım etsin 25 gün sonrada ben gidicem 2 li test için .inşallah bütün tahlillerimiz iyi çıkar da hepimiz sağlıkla alırız bebişlerimizi kucaklarımıza.:Saruboceq::Saruboceq: :nazar::nazar:

BEN GEÇEN AY HAİMLE KALAMADIM BU İKİNCİ AYIM..7 aydır evliyiz..keşke daha önceki aylarıda boşa geçirmeseydim ama hemen kalcam sandım işte(((((((
canım ben pkomuyum anlamadım vallaa..dr rahim duvarının çevresinde minicik minicik bisüğrü kist var biraz kilo ver dedi.ben biraz balıketiyim...dr bünyen kaldırmıyo 4-5 kılo versen gider bunlar dedi...
ben pko muyum şimdii??????????:nazar:
canım bendede pko var ama kglu değilim :nazar:
adetlerim düsensiz senin adetlerin nasıl düzenlimi

öylemi tatlım ...ay hiç bilmiyorum yaa..vallahi buradan okudukça yapim diyorum işte..bebek için tatlışş...
adet bitiminde yapılıyor dimi hakca ???canımın içi ben sana soracaktım zaten sen bunları uygulamıştın biliyoırum ve sana danışacaktım ama adet olmadım daha...nezaman başlıyayım..kocişe keçiboynuzunu nezaman yapıcam hiç bilmiyorum....
ve bişi daha canım soğanı yapimmi ben acaba???minicik kistler varmış kiloya bağlı...kilo giderse oda gidermiş ama ilaç falan vermedi dr....

canım aşağıdaki yazı alıntı:
Soğan kürünü adet döneminde uygulamanın bir sakıncası yoktur. Ancak, etki bakımından en uygun zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonra başlamaktır.

Kür uygulandıktan sonra 2. adetinizi görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısınız.

Hamile kalmak için bu kürün üzerine kuru incir kürünü uygulamalısınız.

Uyarı: Bu soğan suyu kürünü 15 günden fazla uygulamayın.

Bu kürü uygulamaya başladığınızda 2. - 3. günden itibaren akıntılarınızın çözüldüğünü ve ne kadar fazlalaştığını hayretle göreceksiniz.

Bu kür erken menopoz , çikolata kisti, 3 cm. den küçük miyomlar, adet düzensizliği ve polikistik over şikayeti olan olan bayanlar için de mükemmel bir çözümdür.Yumurtalıklardaki kisti tamamen ortadan kaldırmaktadır.

günaydınlar herkese minik sevgi kelebekleri.öpüyorum hepinizi.nasılsınız bakalım kaeyifler nasıl.ben ve bebişim bugün daha iyiyiz sabah kahvaltımızı yaptık ve hemen yanınıza koştuk.teyzoşlar öptük sizi Şeniz

nilüfer canım ben soğan kürünü uygulamadım
incir kürünüde adetimin bitiminde 5.günü başladım. 21 gün uyguladım.

işallah canım beryal ve hakça canlarım dualarımız sizlerle...işallah su gibi bir hamilelik geçirirsinizzzz...ve sonrasında su gibi bi doğum....bunun için daha erken o zaman gelince doğumu falanda konuşuruz)))negüzel dimii ...

hakca sende bu kürleri uyguladıktan sonramı ahmile kaldın canım ben incir yapıyodum ya hani şimi adetten sonra soğana başlasam hiç bi problem bende yok ama başlasam sonra incire devam etsem olurmu acaba

canım günaydın.çok sevindim sonuçların iyi çıkmış .süper haber bu .allahım yardımcın olsun da 3 lü testin sonucunuda böyle güzel çıksın .allahım bizlerde yardım etsin 25 gün sonrada ben gidicem 2 li test için .inşallah bütün tahlillerimiz iyi çıkar da hepimiz sağlıkla alırız bebişlerimizi kucaklarımıza.:Saruboceq::Saruboceq: :nazar::nazar:

canım sizinde iyi olmanıza sevindim:1hug:
canım sonuçlar iyi çıktı,3'lü test yapmamıza gerek yok dedi. inşallah sizlerinde sonuçlarınız iyi çıkacak arkadaşım:Saruboceq: teyzesi öpüyor bebişiniŞeniz

canım bendede pko var ama kglu değilim :nazar:
adetlerim düsensiz senin adetlerin nasıl düzenlimi

düzenli hayatım ama geçen ay 16 gün gecikti dr.onada psikolojık aşırı bi bebek isteğiniz var dedi ondan olmuş bu gecikme dedi..yani önümüzdeki ay tüp bebek yapalım desem tamam diyip kabuletceksin dedia.sa. önce sabırlı olun düşünmeyin herşey normal dedi bitek...ben 30 31 veya 35 günde adet oluyorum ...bunada düzenli dedi dr...

işallah canım beryal ve hakça canlarım dualarımız sizlerle...işallah su gibi bir hamilelik geçirirsinizzzz...ve sonrasında su gibi bi doğum....bunun için daha erken o zaman gelince doğumu falanda konuşuruz)))negüzel dimii ...

evet ya .allahım kısmet ederse o günleride yaşarız inşallah .zaman hızla geçiyo daha dün gibiydi hamile olduğumu öğrendiğim ama şimdi 2 ay geride kaldı 9 haftalık olduk .allah hepinize nasip etsin .tek dileğim o. dualarım her kadının anne olması için .en öncede topiğimizdeki arkadaşlarımızın anne olması.hadi çalışmalara devam bizim bebişlere kardeşler getirin teyzoşlar :1hug::1hug::1hug:

hımm sen sadece inciri mi yaptın nasıl yaptın ben 7 tane inciri yarım litre suda kaynatıyorum 6dk sonra süzüyorum ikye bölüp sabah aç karnına akşam yemekten önce içiyorum sen nasıl yaptın

X