Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızzzzzzzz tatli bebiş top,k dışınamı kaçtınnn gel burayakaydirigubbakcemile

hakcacım beni unutmuşsun yaaaaaa offff.neyse bende iyiyim .dün yoktum izinliydim .ben yokken çoooook ilerlemişsiniz takip edemedim geçmiş çok uzun yeni gelişmeler varmı:teselli:

canım unutur muyum hiç:1hug:
nerede kalmıştın en sonkaydirigubbakcemile3 maaşallah topiğimize nazar değmesin

arkadaşlar düngeceden beri kasıklarımda nasıl bir ağrı var anlatamam bacağımı bile çekemiyorumacaba neden olur ki bileniniz var mı

canım unutur muyum hiç:1hug:
nerede kalmıştın en sonkaydirigubbakcemile3 maaşallah topiğimize nazar değmesin

vallahi sorma bune hız yaa enson 1 gün yoktum 308 falan dı benim sayfa 30 lu gösteriyoda sizin sayfayla en az 50 sayfa atmış yeni bi gelişme varmı arkadaşım.sumoşun ne oldu bir sonuç varmı:içelim:

günaydın hakca,melike,sara,sessizdeniz,tatlıbebek,elif2005 ve diğer arkadaşlar nasılsınız bugünkaydirigubbakcemile5

vallahi sorma bune hız yaa enson 1 gün yoktum 308 falan dı benim sayfa 30 lu gösteriyoda sizin sayfayla en az 50 sayfa atmış yeni bi gelişme varmı arkadaşım.sumoşun ne oldu bir sonuç varmı:içelim:

canım evet çok hızlı gelişiyor haklısın.
sumosta bir değişiklik yok sanırım bende dünkü geçmişi tam okuyamadım.
tatlibebk hamile :teytey:

canım evet çok hızlı gelişiyor haklısın.
sumosta bir değişiklik yok sanırım bende dünkü geçmişi tam okuyamadım.
tatlibebk hamile :teytey:

tatli bebeki biliyorum cnm.sen nasılsın bebiş falan iyimi

hayırlısı olsun rozalin canım inşallah yarın güzel sonuçlar alırsın,
sizlerden hamiş haberleri alırız ve halaya devam ederiz:teytey:

sağol saracım iyidir dün bende doktora gittim yumoşlar büyümüşmü diye aşılama olucakta az büyümüş yarın tekrar gidicem

kasıklardaki ağrı birde yumurta çatlayınca olur bir an önce git sen cnm doktora.yada zamanı geçirmeyip değerlendirin

iyiyiz canım ikili test sonuçlarımızda iyi çıktı Allaha şükür
darısı en yakın zamanda szilerin başına inşallah.

amin cnm inşallah bende bekliyorum bakalım bugün yarın kırmızıları yanlız benim 2 gün önce adet sancım geldi ama bugün hiç sancı falan yok gitti sence neden dir eğer gebelik olsaydı sancı devam edermiydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…