Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

bende 6,5 aylık evliyim henüz tedaviye gerek görmedi doktor 3 aydır deniyoruz ama olmadı hayırlısı artık
buarada ben çıkmak zorundayım canım eğer gelebilirsen yarın görüşürüz ben hep burdayımkaydirigubbakcemile3
iyigeceler dilerim:eek:

çok teşekkür ederim ilerleyen zamanlarda güzel arkadaşlıklara ,iyi bakın kendinize,teşk ederimben de burdayım

günaydın kızlar nasılsınız?
aramıza yen katılan arkadaşlar hepiniz hg. güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle...
citos canım bugün nasılsınız? inşallah doktordan hayırlı haberlerle dönersin:Saruboceq: bizi habersiz bırakma.
tatlibebek sen nasılsın?bir şikayetin var mı?
okyanus,interhat,bircan,belenay,beryal,merve85,supriz mucize sizler nasılsınız? bebişleriniz nasıl?
mona rosa canım sen nasılsın? ne zaman sonuç belli olacak?
alin canım senin kaç gün sonra sonucun belli olacak?
rufeyde,papatya,pınkrose,dilnur,vildan,sultan,ceyda,tatli.cadi,nilüfer,yadel,yasemennn,merveburc,smhsmh ve adını sayamadığım diğer kızlar sizler nasılsınız?

günaydın sessizdeniz hakcacım
bi şikayetim yok halsizlik ve yorgunluk hariç onlarda fazla diiil
aman nazar değmesin:nazar:

günaydın kızlar nasılsınız bugün Şeniz
sanada günaydın hakcacım güzel dileklerin için sağol hayatım inşaalah minik meleğim iyidir 11 e doğru gitcem doktora inşaalah hayırlı haberle dönerim şuan biraz daha iyi hissediyorum meleğimi görünce temelli iyi olucam benden dualarınızı esirgemeyin kızlar şuan buna ihtiyacım var hepinizi çok seviyorum şimdilik çıkıyorum birazdan kocişim gelcek götürmeye hazırlanıcam gelince haber ederim sizleri öpüyorumŞeniz

sanada günaydın hakcacım güzel dileklerin için sağol hayatım inşaalah minik meleğim iyidir 11 e doğru gitcem doktora inşaalah hayırlı haberle dönerim şuan biraz daha iyi hissediyorum meleğimi görünce temelli iyi olucam benden dualarınızı esirgemeyin kızlar şuan buna ihtiyacım var hepinizi çok seviyorum şimdilik çıkıyorum birazdan kocişim gelcek götürmeye hazırlanıcam gelince haber ederim sizleri öpüyorumŞeniz

canım iyi olmanıza sevindim. dualarımız sizlerle:Saruboceq: güle güle git,güle güle gel,sağlıkla bebişini gör inşallah sen içini ferah tut annesi:1hug:

canım benim inşaalah ALLAH IN İZNİYLE İYİDİR BEBEŞİN dualarımız seninle hayırlı haberlerle donüceksin mmerak etme tamammı Şeniz:1hug:

hakcacım beni unutmuşsun yaaaaaa offff.neyse bende iyiyim .dün yoktum izinliydim .ben yokken çoooook ilerlemişsiniz takip edemedim geçmiş çok uzun yeni gelişmeler varmı:teselli:

Geçiş olsun umarım güzel haberler alırsın meleğin için ....Dikkat et kendini yorma fazla

günaydın saracım nasılsın canım sen topiğin hızına kimse yetişemiyo ki maaşallah:nazar:

umarım citos da bebişi de sağlıklı bir şekilde aramıza gelirler bu arada hepinize günaydın arkadaşlar umutlarla ve bebişlerle dolu bir gün diliyorum

citosum umarım kötü b işey yoktur dualarımız seninle ve bebişinle haberlerini merakla bekliyorum canım

canım sende rahatsızlanmışsın duyduğuma göre geçmiş olsun güzel haber bekliyoruz gelir gelmez haberdar et kendine dikkat et

X