Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Slm bayanlar.. Merak ediyorum şu incir soğan kürünü yapıp bunlardan sonuç alan varmı?:CüvCüv: ayrıca benim yaptığım keçiboynuzu çok ağır kokuyo eşime içiremedim.Doğruyu söylemek gerekirse bende içemezdim kokusundan dolayı.Keçiboynuzu hazırlayan varmı benimle aynı düşüncede olan?

aminnn sessiz sen bu ay hamılesın bence

içinemi doğdu yoksahihoyyyt
inşallah canım ya hepimizin isteği olsun inşallah...
bende bel ağrıları,kasık ağrıları ve diğer hamileliğimde olduğu gibi ateş basmaları oluyo.belkide gelecek adetimin belirtileridir bilemiyorum,ama her zaman umutlu olucam kızlar...her ay hamile olabilirim diye düşüncem,umudumu kaybetmiycem ve her zaman Güzel Rabbim ne zaman yollarsan ben hazırım diycem...ayyy duygusallaştım yinesenağlama

ben keçi boynuzu pekmezi yedirtiyodum eşime ve çok şükür iyi geldi odagerçi biz ozman dr gitmemeiştik bi sorun varmı yokmu bilmiyoduk öylesine yediriyodum ama sonra dr gittik ve sprmler 2 katı ymış yani gayet çok güzelmiş

ayy sessizdeniz canım ne güzel umutlusun inş ben de senin gibi umut dolu olurum inş canım bu ay hamiş olursun

ayy sessizdeniz canım ne güzel umutlusun inş ben de senin gibi umut dolu olurum inş canım bu ay hamiş olursun

canım umut herşeyin başı...umutlu olunca mutlu oluyo insan,ben düşük yaptıktan sonra o acıyı yaşadıktan sonra daha çok şey öğrendim hayatla ilgili,geçen 1 dakikayı bile geri getiremiyoruz ne gerek var mutsuz olmaya...
ben önceden hep karamsardım 7 ay boyunca --benim çocuğum olmuycak,falancanın bile oldu,kesin bu ayda adet olucam--hep stres hep üzüntü ama bi baktım ki hep kendimi ve eşimi üzüyorum...ne gerek var strese..Rabbim onun geleceği tarihi çoktan tayin etmiştir...Rabbim Sen bi yola koymuşsundur dedim ve hep mutlu oldum...mutlu oldukça çevremde en önemlisi eşimde mutlu oldu..o mutlu olunca ben bi daha mutlu oldum ve bu böyle zincirleme devam edip gidiyo
bebek için tek formül başta dua ve onu takiben gelen umut ve mutluluk:CüvCüv:

tamam vildan daha dıkkatlı yavas yavas yazarım doğru yazarım:)
kızlar gittnizmi.keçiboynuzu pekmesi işe yararsa bende alayım kür zahmetlı oluyor hergun

kızlar kimsecikler yok benim bugün işleri vardı biraz hepinize hayırlı geceler kendinize çok iyi bakın...

ya ben de o kadar çok istiyorum ki,daha 1 senelik evliyim millet kısır diye bakmaya başladılar bile ,cehalet sarmış ortalığı

konuşabilicek arkadaşlar var mı
valla dertleşmek istiyorum
istanbula gelin geldik bütün çeverm geçmişim antalya da kaldı:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…