Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

aynn canım sen gene şanslısın hamış kalabılcenı biliyrsun Allahın gucune gitmesın bazne dıyorumkı olsunda düşük yapmayada razııymÇ((((

hoşbulduk canım zaten kociş gitti saat 8e kadar konuşalım kız sonra yarpak dökümü başlıyo ya amaaannn hiç kaçırmam

rufeyde ahh canım sendemi kırmızı kart gördün bende dün oldum okadar umutluydumki bu ay ama ne yapalım bak yeni kürler keşfediyoruz hep beraber uygulaacz

ha yaprak var efet koca nere gitti kız.haberlerı sevıyrum ama salla burda takıalyım
sumoş cınsel saglık kahvesı dıye bişey duydum bunu aratıralım

ya incir kürü yapılıyo ama adet günüm benim ve 16. günüm hala içiyorum o olur herlade soğan olmuyo benim bildiğim dimi

acaba benım gecen az adetım ondanmı ksıacık sürsu adetlıyken başlamıştım ne saftyırıgm ya

aynn canım sen gene şanslısın hamış kalabılcenı biliyrsun Allahın gucune gitmesın bazne dıyorumkı olsunda düşük yapmayada razııymÇ((((

canııım sakın öyle düşünme yaaa
bak ben 17 şubatta 5 haftalık bi düşük yaptım ne kadar zor oluyo biliyomusun bide bide 6-7 aylık düşük yapanları düşün..içinden bi parcan canın kayıp gidiyo elin kolun bağlı hiö bişe yapamıyosun...sakın öyle düşünme lütfen Rabbimin gücüne gider

canım kocişi çağırdı arkadaşlar oda gitmek istemedi ben zorla gönderdim yazık hep benle uğraşıyo biraz kendine zaman ayırsın istedim dünden beri garibim ne yapacağını şaşırdı bana hasta oldumya anam bi ağlıyorum bi ağlıyorum görmelisiniz yani ama şimdi iyiyim çok şükür

ya eczane sıtesı var yazmak yasak galıba:))
orda ben ovulasyon tesı aratryorum bune dedım baktım bayagı etkısı var bayan ve bay içinmıs 20ytl bişey dedım kızalr bilir hepsı prof:)) ama galıba yenı cıkmıs ya hem guc veryrsa eslerımızde az yorulmus olur sperm arttr yazıyor ksıırlık tedavısı vs yazıyor

bende yarın doktora gidecem canlarım bakalım bu sefer hangi ilacı vercek inş bu sefer olur

iyi yapmısın sumos
ttmm rufeydacım yemısını yap cnm
sessız biliyorum gunah ama içim yanıyor bazen salakça düşünüyorum allah göstermesın bırdaha düşünmem bazen hiç olmıcak gibi hissedıyorum ya ozmaanlar valla bak daha düşünmemmkı

kızlar bende hiç olmayacakmış gibi düşünüyorum inş ogünleri görmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…