Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

vallahmı kız ben içtim bu gün vallai ben ilaç neden içiyorum bilmiyorum dr çok sağlıklısın diyo bi yandanda ilaç veriyo yumurtalar çatlasın diye heralde

hmmm ozman iç canım ben dr dan neferert ettım ocakta gittim sinir oldum daha gitmem ya bişeyım yokmus öbur ayda yumurta testıne baktrrım tamam kalıtelı dr keşfedene kadar gitmem sinrlerımı bzodu ilğilenmedı

bıraktım ben yemişi bu ay yumurta takibi yapacak dr gidecegim şimdilik erteledim inciri gerek kalmaz inşallah:Saruboceq::Saruboceq:

Son düzenleme:
ayy ozman ben yarından itibaren içmeyeyim inciri bittikten sonra yine başlayayım dimi yarın en iyisi ballı çörekotunu bide adaçayıda iyi geliyomuş ona başlayayım kızlar sağolun vallahi ben bilmiyodum onu

yok canım açıklamasını söylemedi ya da ben duymadım,sadece iki adet dönemi arsında yapılcak adet olunca bırakılcak kesinlikle içmeyin demişti.

hımmm bende zaten incirden oldu diye düşünmüştüm CADIARZU
demekki ondanmış neyse şimdi bi dr gideyim inşallah başka birşeye gerek kalmadan :CüvCüv: olurum:Saruboceq::Saruboceq:

canlarım balla tarçını duymuşmuydunuz.sadece ikisi ama

eski yunan ve ayurvedikler balı yıllardır erkeklerin spermalarını kuvvetlendirmek için kullanmışlardır(uyumadan önce 2 kaşık bal yerse problemi çözülcektir)
çin ,japon ve uzakdoğu ülkelerinde gebe kalamayan ve uterusunu kuvvetlendirmek isteyen kadınlar asırlardır toz tarçın kullanmaktadırlar
gebe kalamayan kadınar bir tutam toz tarçın ve yarım tatlı kaşığı balı gün boyonca bir sakız üzerine koyup çiğnerlerse tükürükle karışarak yavaş yavaş emilerek etkili olmaktadr.

kızlar bu yazıyı çok önceden bal ve tarçının inanılmaz mucizesi adlı yazıdan netten indirmiştim.sonuçta bal ve tarçın zararlı bişe değil,uygulayanlar olur diye eklemek istedim

merhaba kızlar..adaçaınıda yaparken dikkat edin yumurtlama günü mutlaka bırakın diyor..düşük tehlikesi oluşturuyormuş..yani adet bitince 10 gun 2 bardak için..bidaha içmeyin..dikkat edin ..okkiii

bu yumurta takıbı nasıl ya msla bende yaptrabılırmıyım kızalr ilaç tedavı olmayanalrında oluyor demı

:Saruboceq:
hımmm bende zaten incirden oldu diye düşünmüştüm CADIARZU
demekki ondanmış neyse şimdi bi dr gideyim inşallah başka birşeye gerek kalmadan :CüvCüv: olurum:Saruboceq::Saruboceq:

amin canım inşallah.ben ne olucam bu ay bakalım.doktorum ilişki günleri vermişti hiç kaçırmadık:jeyyar:18-21 mart arası adet olmam gerekiyo...kısmet bakalım...Rabbim uygun görürse yeniden gelir meleğim..

Rabbim bu topikteki ve hamile kalmak isteyen herkese ennnn kısa zamanda meleklerini yollarsın inşallahhhh:Saruboceq:

sumoş sen dr gidiyormusun?:uhm:

gidiyorum canım yarında gidecem doktorum eğer adet olursan 3. günü gel dedi işte bakalım artık geçen ayda gittim aslında ozaman yumurtan pek gelişmemeiş demişti ve ben adetten sonra gitmiştim oda biraz geç geldin dedi ondan yarın gidecem inş bu sefer tutturacaz inş

kızlar zaten adaçayını yarın başlayacam ve 11. günü bırakacam ondan bi sorun olmaz heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…