Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

sampfab1c6b1a5a3ff14ud7.jpg
RUFEYDE BıDAHAKı AYA CANIM ıNŞALLAH BENDE HıÇ HAMıLE KALDIM GıBı UMUT YOK YARIŞA KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM

AYRICA SÖZLÜDEN GEÇıYOZDA YAZILI SINAVDAN ÇAKIYOZ :roflol:

çitos geçmiş olsun umarım bebeğin sana ve hayata sıkı sıkıya tutunur içini ferah tut canım bence o seni bırakacak kadar güçsüz bir bebek değil iyi düşün ki iyi olsun hem o çok şanslı senin gibi bir annesi var hayatı bırakır mı ya

sağol canım bu akşamdan başlıyorum belki vesile olur.incirde yapıyom.ay sonunda sivasa geliyrm.yine herkes sorcak hani doğurmuyonmu diye offf offffff

çitos geçmiş olsun umarım bebeğin sana ve hayata sıkı sıkıya tutunur içini ferah tut canım bence o seni bırakacak kadar güçsüz bir bebek değil iyi düşün ki iyi olsun hem o çok şanslı senin gibi bir annesi var hayatı bırakır mı ya

sağol elifcim inşaalah tutunur meleğim :ecrin_bebek:

canım tam çıkıyodum yazmadan gidemedim...n'olur üzülme bu ay hakkında hayırlı olmuycakmış demek ki...Rabbim gelecek ayı hakkında hayırlı kılsın inşallah...sıkma sen tatlı canını tamam..üzülmek yokk...umutlu mutlu olucaz her zaman ok?hadi çok öptüm seni:teselli:kaydirigubbakcemile5

evet aslında herşeyde bir hayır var mutlaka ama kırmızı kartı görünce çok üzülüyor insan

Son düzenleme:
sağol canım bu akşamdan başlıyorum belki vesile olur.incirde yapıyom.ay sonunda sivasa geliyrm.yine herkes sorcak hani doğurmuyonmu diye offf offffff

banada soruyolar 2. ne zaman yapacan diye bende olmuyo allah vermiyo napıyım diyom:dilcikar:

sağol elifcim inşaalah tutunur meleğim :ecrin_bebek:

tutunur sen içini ferah tut bir de ağır iş falan yapma otur uzat ayaklarını dinlen hatta uyu bence vücudun da sen de dinlenirsiniz aklına kötü şeyler getirme canım inşallah sağlıkla sıhhatle bebişini dünyaya getirirsin

sağol hemşo başlayım ben allah büyük hayırlısı

başla sen canım zaten denemedik bişey bırakmadık-tatlicadiarzu-

kızlar bende çıkıyorum yemek yapmam lazım cokacimcoook
hepinize iyi akşamlar yine gelecem amasüprizzzzz

yemek hazırlayan kadar ne cok sey yazmısınız yaaa
vıldan çörek toumu yapsam böğürtlenmı
birde hergun hergun mu 2gunde birmı bak eşim heveslı bu ay yardım edın bu ımkanı bulamam:))))
birde kızlar normal pozisyon sanırım en mantıklı ve hamiş kalak için demı
birde ben cınsel saglık kahvesı dıye bişey gördum nette sprem artyrmus ksıırlık için bırebır kuvvaet vsss bayagı özleıkleır var bay ve bayan içinmıs bu tarz bişey alsammı

X