Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

bu böğürtlen cayını erkekler içebilirmı kızalr acaba:)))
birde siz nasıl çalışıyrsunuz ne aralıkalrla fikir verın hergunmu sadce yumurtlama gunumu ne biliym ya nasıl işte?

saol vildancıgım yaa gerçekten zoor herşeyin başı saglık allah hepimize önce saglık sıhhat versin sonrada bebişlerr:)))

etmez olurmuyum test yaptim bisey cikmadi sizce ne olabilir
Canım aynı şey benimde başıma geldi 2,5 ay adet olamadım sen gibi hamilemiyim diye düşündüm ama test yaptım bişey çıkmadı.Son çare doktora gittim muayene oldum hamile olmadığım kesinleşti stresten oluyomuş meğer bana bir sorunun yok dedi çok şükür.Bir iğne yazdı 7 gün içinde en fazla 15 gün içinde adet oluyosun eğer sende hamile değilsen tabi.
Bu yüzden ihmal etme bir doktora görün önemli biliyosun

ya vıldos dersıne calış dyon ama fikir vermıyrsunuz bu benım için önemlı hemen cevap yazın

canım ben bebişimi üzdüm akşam hastanelik oldum şekerim fırlamış doktor düşük tehlikesi var dedi yatmamı söyledi yarın tekrar gitcem kontrole inşaalah bebişim beni bırakmaz :çok üzgünüm:

canım benimçok geçmiş olsun kendine dikkat et.nasıl fırladı şekerin?
dularımız sizlerle canım. inşallah hayırlı haberlerle dönersin canım:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

ya bana cevap kızlar acaba nerdesınız

canım yumurtlama gününü netten hesaplayabilirsin orada hemileliğe en yakın günleri veriyo ona göre ilişki oluyo.kendinde hesaplayabilirsin.iki adet döneminin arasındaki gün farkından 14 çıkarılıyo ve o gün yumurta çatlama olasılığı oluyomuş.ona göre ilişki gününü ayarlıyosun.
birde bazı doktorlar gün aşırı ilişki öneriyo sperm kalitesi için ama benim doktorum bu ay hamileliğe elverişli günlerde her gün ilişki olabilir dedi...
kişiden kişiye dğişiyo mu artık anlamadım .ama genelde gün aşırı ilişki öneriliyo

ya vıldos dersıne calış dyon ama fikir vermıyrsunuz bu benım için önemlı hemen cevap yazın

canım hangi konuda fikir veriyim :uhm: çörek otu bal tarçın konusundamı
taktik falan soruyosan pozisyon neyim valla hatırlamıyom 9 sene önce hamile kalmıştım:eek:

X