Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

canım benimçok geçmiş olsun kendine dikkat et.nasıl fırladı şekerin?
dularımız sizlerle canım. inşallah hayırlı haberlerle dönersin canım:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım ben hamilelikten öncede yüksekti şekerim biraz stres yapınca tekrar yükseldi ama şimdi iyiyim yarın inşaalah temelli iyi olurum :bbo:

canım ben hamilelikten öncede yüksekti şekerim biraz stres yapınca tekrar yükseldi ama şimdi iyiyim yarın inşaalah temelli iyi olurum :bbo:

anladım canım.stres yapma birtanem. yarında inşallah güzel sonuçlarla döneceksin bebişinide sağlıkla göreceksin:Saruboceq::1hug:

canım hangi konuda fikir veriyim :uhm: çörek otu bal tarçın konusundamı
taktik falan soruyosan pozisyon neyim valla hatırlamıyom 9 sene önce hamile kalmıştım:eek:

vildancım bu çörek otu tarçın bal karıştırınca hamile kalmayımı kolaylaştırıyor.öyleyse bende yapim hemen

elif sağol cnm paylaştıgın için böğürtlen aklıam yattı yapıcam.canım kaç yıllık evlisin bende 6aydır istiyorumda ama 2,5yıllık evliyim.bende dr a gittim degerlerım normal cıktı ama bakalımn kısmet.ama benım adetım 3marttı ya bu hafta alıp başlasam nolurkı böğürtlene

bişey olmaz canım ya içip başlayabilirsin ben de 2gün oldu başlayalı dediğim gibi bir böğürtlen kökünü 1 bardak suya koyup kaynatıp süzüp içöiyoruz sabah akşam aç tok önemli değil canım
bana gelince 4 yıllık evliyim ama 6 aydır çocuk istiyoruz bakalım hayırlısı şu prolaktinim de bir düzene girse tam olacak

anladım canım.stres yapma birtanem. yarında inşallah güzel sonuçlarla döneceksin bebişinide sağlıkla göreceksin:Saruboceq::1hug:
aminnnn canım sağolŞeniz

kızlar ben adet oldum belirti derken oldum gitti yaaaaaaaaa
yine olmadıııııııısenağlamasenağlamasenağlama
canım üzülme bidahaki ay olur inşaalah bende ağlarım bak zaten duyguluyum:çok üzgünüm:

vildancım bu çörek otu tarçın bal karıştırınca hamile kalmayımı kolaylaştırıyor.öyleyse bende yapim hemen

öyle duydum canım ben 1 ay denedim yumurta oluşturdu bende adet oldum düzenli yani yumoş oluşmuşta biz hedefi tutturamamışız

hadi kızlar ben kaçıyorum yemek yapcam yani ara ara bakmaya çalışcam...şimdilik hoşcakalın...öptüm hepiniziŞeniz

üzülme rufeyde canım bidahaki aya ok
senle ben hemen hemen aynı zamanlarda oluyoz bakalım bende en geç 5 güne kadar olurum

rufeyda sarra hosbulduk canim ama ya hamile deyilsem cok uzulurum

bende dgilim bak bu ay da olmamış yine ne yapalım senağlama
Allah ne zaman nasip ederse o zaman en azından için rahat olur ama bilmezsen bişi yoksada stresten hasta olursun Allah korusun sen bi kanda baktır da rahatla bence hayırlısı olsun napalım:Saruboceq:

kızlar ben adet oldum belirti derken oldum gitti yaaaaaaaaa
yine olmadıııııııısenağlamasenağlamasenağlama

canım tam çıkıyodum yazmadan gidemedim...n'olur üzülme bu ay hakkında hayırlı olmuycakmış demek ki...Rabbim gelecek ayı hakkında hayırlı kılsın inşallah...sıkma sen tatlı canını tamam..üzülmek yokk...umutlu mutlu olucaz her zaman ok?hadi çok öptüm seni:teselli:kaydirigubbakcemile5

ne zaman içicem canım senide yoruyorum ama bir umut işte napıym

göz kararı bunları katıp karıştır
sabah akşam aç karnına 1 çay kaşığı alacan
ne zaman istersen başlayabilirsin cnm
yorulmak ne demek bildiğim kadarıyla yardımcı olurum cnm

X