Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızla ben çıkıyorum öptüm sizi iigeceler..tatlı rüyalarr:1hug:

post158112867818003qyyv.jpg
çok çirkin bi bebek

ayy canım saol yaa
sebebi belirsiz bi göz kanaması olmuş sağ gözü şimdi hiç görmüyo gözün içi kan dolmuş
allah kimseyi gözünden geri koymasın doktorlar açılır diye garanti veremiyo:çok üzgünüm:

canım benim ya Rabbim şifalar versin ,en kısa zamanda sağlığına kavuşur inşallah:Saruboceq:

günaydın kızlar..güzel bir gün olması dileğiyle. herkes iyidir umarım...

Görmedim hakcacım yazdığını. Cumartesi günü aşılamam oldu. Şimdi beklemedeyiz. Ağrım, sancım ilk 2 gün oldu ama şimdi çok fazla yok. Yorulunca falan oluyor. Sağ tarafımda batmalar oluyor. Karnım çok şişti. Bunlar bir belirti midir bilmiyorum. Sende de olmuş muydu bunlar?

Görmedim hakcacım yazdığını. Cumartesi günü aşılamam oldu. Şimdi beklemedeyiz. Ağrım, sancım ilk 2 gün oldu ama şimdi çok fazla yok. Yorulunca falan oluyor. Sağ tarafımda batmalar oluyor. Karnım çok şişti. Bunlar bir belirti midir bilmiyorum. Sende de olmuş muydu bunlar?

hayırlısı olsun canım.inşallah güzel sonuçlar alırsın canım.güzel haberlerini bekliyoruz canım. evet bendede oluyordu canım merak etme.

hayırlısı olsun canım.inşallah güzel sonuçlar alırsın canım.güzel haberlerini bekliyoruz canım. evet bendede oluyordu canım merak etme.
Amin canım. Nedense benim pek umudum yok. Okuduğum kadarıyla ilk aşılamada tutan çok az. Zaten aşılamada başarı oranı da çok az. Ben tutacağını sanmıyorum yani.

Amin canım. Nedense benim pek umudum yok. Okuduğum kadarıyla ilk aşılamada tutan çok az. Zaten aşılamada başarı oranı da çok az. Ben tutacağını sanmıyorum yani.

canım umudunu yitirme. hiç belli olmaz ilk aşılamada da tutan var canım. Allah herşeyin hayırlısını versin inşallah canım. dualarımızı eksik etmiyoruz hiçbirzaman...

X