Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ALıN VE HAKCA GÜNAYDIN CANLARIMa.s...NASILSINIZ???
ALıNCıĞıM HAYIRLISI OLSUN HıÇ DÜŞÜNME ..ÇÜNKÜ DÜŞÜNMEDıKÇE DAHA ÇOK OLMA ıHTıMALı GÜÇLENıYORMUŞŞ..ıŞALLAHH TUTAR ıŞALLAHHH...NEZAMAN BELLı OLACAK ŞıMDı KAÇ GÜN SONRA???
HAKCA SEN NASILSIN ARKADAŞIM YAVRUŞUN NASIL???NELER YAPIYORSUNUZ...

kızlar ben geldim şükür evime kavuştum ve sizlere çok özlemişim sizleri ya çok zor geldi bu 15 gün geçmek bilmedi
nasılsınız bakalım geçmişi okuyamadaım neler var kimler hamiş en son maatcığımla bircanı bekliyorduk bıraktığımda hadi güzel haber verin bana
hakça canım arkadaşım nasılsın bakalım citos hamişlik nasıl gidiyor bakalım vildancım sen nasılsın okyanus firdevs beryal sizler nasılsınız daha kimler var biliyorum ama aklıma gelmedi kusuruma bakmayın hepinizi seviyorum

senden iyi haber geldi yaa
çok sevindimmm:asigim:

--------------------------------------------------------------------------------

TARıH : 11.03.2009 SAAT : 12:36
--------------------------------------------------------------------------------

HAMıLE LıSTESı

ıSıM __________________ SAT

1.okyanus:
2.hakca :
3.Çıtos2903 :______________10 OCAK
4.beryal: _______________12 OCAK
5.bırcan: _______________25 OCAK
6.belenay :
7.sÜprız_mucıze :
8.ıNTERHAT:
9.merve_85: _____________6 ŞUBAT
10.özlemle :
11.ÖZLEMıMSıN: __________ 9 ARALIK

UMUT LıSTESı

1.VıLDANGEL
2.SARA
3.SANALEM
4.PANCUBEN
5.DOLUNAY_ESRA
6.MAAT
7.rufeyde serra
8:ROZALıN
9:KK70:ıL-NUR
10.HLYMMS
11.lucian
12.nilüfer79
13.pinkrose
14. YEB2004
15.sumos23
16.benbilirim
17.dyd
18.kurnaz

KIZLAR LıSTEYı YENıLıYORUZ YENı LıSTE BU

Son düzenleme:

TARİH : 11.03.2009 SAAT : 11:10

HAMİLE LİSTESİ

İSİM __________________ SAT

1.okyanus:
2.hakca :
3.Çİtos2903 :______________10 OCAK
5.bİrcan: _______________25 OCAK
6.belenay :
7.sÜprİz_mucİze :
8.İNTERHAT:
10.özlemle :
11.ÖZLEMİMSİN: __________ 9 ARALIK

UMUT LİSTESİ

1.VİLDANGEL
2.SARA
3.SANALEM
4.PANCUBEN
5.DOLUNAY_ESRA
6.MAAT
7.rufeyde serra
8:ROZALİN
9:KK70:İL-NUR
10.HLYMMS
11.lucian
12.nilüfer79
13.pinkrose
14. YEB2004
15.sumos23
16.benbilirim

KIZLAR LİSTEYİ YENİLİYORUZ YENİ LİSTE BU

kızlar umut listesinde bende varım unutmayın:çok üzgünüm:

kızlar benide umut listesine eklermisiniz inşallah en kısa zamanda gelir bebişlerimiz birbirimize umut olalım:ecrin_bebek:

herkese merb arkadaşlar olmadı malesef yine olmadı hasta oldum dün. okadar mutsuz ve artık umutsuzumki. ne yapacam bilmiyorum ama çok kötüyüm

üüzülme cnm.ben artık üzülmuyorum alıştım eylülden berdırı:))) elımızden gelenı yapalım allah dilerse olur canını sıkma lütfen.kızlar ilişkı sonrası ayakalrı havaya kaldırıp beklemek etkı edıyormu bu ay deneesemmı.kaç dakka beklıcem.bu arad çörek otu yedım dun akşam iğrenctı tadı çiğnedım ondanmı acaba direk yutsam olurmu

ben neler yapmıyorumki14 aydır bazen düşünüyorum acaba biz yaznlışmı ilişkiye giriyoruz biraz ayıp olacak ama ben sormak istiyorum hamile arkadaşlarakaydirigubbakcemile3

herkese merb arkadaşlar olmadı malesef yine olmadı hasta oldum dün. okadar mutsuz ve artık umutsuzumki. ne yapacam bilmiyorum ama çok kötüyüm

üzülme canım ya hayırlısı.bende bu ay hastalandığım yetmezmiş gibi doktora bile ulaşıp gidemedim.vardır bundada bir hayır dimi

tatlıbebek senin meleğin gelmiş canım gözün aydın.rabbim tamamına erdirsin inşallah.bizede dua et emi canım

TARİH : 11.03.2009 SAAT : 11:10

HAMİLE LİSTESİ

İSİM __________________ SAT

1.okyanus:
2.hakca :
3.Çİtos2903 :______________10 OCAK
5.bİrcan: _______________25 OCAK
6.belenay :
7.sÜprİz_mucİze :
8.İNTERHAT:
10.özlemle :
11.ÖZLEMİMSİN: __________ 9 ARALIK
12.tatlibebek____________________13 ŞUBAT

UMUT LİSTESİ

1.VİLDANGEL
2.SARA
3.SANALEM
4.PANCUBEN
5.DOLUNAY_ESRA
6.MAAT
7.rufeyde serra
8:ROZALİN
9:KK70:İL-NUR
10.HLYMMS
11.lucian
12.nilüfer79
13.pinkrose
14. YEB2004
15.sumos23
16.benbilirim
17.dyd

üzülme canım ya hayırlısı.bende bu ay hastalandığım yetmezmiş gibi doktora bile ulaşıp gidemedim.vardır bundada bir hayır dimi

bende yarın giecem canım doktorum olursan 3. günü gel dedi gitmek istemiyorum. artık hiç bir şey yapmk istemiyorum usandım ilaç içmekten beklemekten

ben neler yapmıyorumki14 aydır bazen düşünüyorum acaba biz yaznlışmı ilişkiye giriyoruz biraz ayıp olacak ama ben sormak istiyorum hamile arkadaşlarakaydirigubbakcemile3

Meraba canım üzülme. Hakkında hayırlısı var demekki zamanı. Zannetmiyorum yanlış bişey yapıcağını ama ilişkiden hemen sonra kalkma ve bi dr sitesinde duymuştum poponun altına yastık koy işin bitiminde diyordu. gerçi gidecek olan şey yolu biliyor gitmek isterse zaten yerini buluyor:)

tatlıbebek senin meleğin gelmiş canım gözün aydın.rabbim tamamına erdirsin inşallah.bizede dua et emi canım

evet çok şükür Rabbime gönderdi benim meleğimide herzaman dua ediyorum inşaalah en kısa zamanda en hayırlısıyla gönderiri sizin meleğinizide

tatlıbebek meraba dün ne zaman tebrik etmeye kalksam gidiyodun. Tebrik ederim Allah tamamına erdirsin. Sağ salim kucağına. Allah anasına babasına hayırlı, sağlıklı geleceği güzel kendi güzel ahlaklı imanlı evlatlar versin

canım sabaha kadar inanırmısın öylece uyuyorum yastıkta koyuyorum yok yok yok dayımın kzı diyoki sadece birgün ilişkiye girdik oda tuttu inanamıyorum ya çıldırıyorum böyle insanları duyunca

X