Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

slm sessızdenız hg

ben ıyım sızler nasılsınız
rufetde tatlıbebek hamıle

hlymms hoşbuldum canım..
iyi olmana sevindim bende çoooookkk iyiyim Rabbime hamd olsun...
tatlı bebek hamile mi?çoook sevindim ya Rabbim sağlıcakla kucağına da almayı nasip eder inşallah....darısı bizlere olsuuuuunnnnn inşallaaaahhh

ayyyyy çok sevindim ya
bekliyoduk zaten
darısı başımıza inşallah
tebrikler tatlıbebek...... :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

rufeydaserracım sen nasılsın?
inşallah bizde en kısa zamanda hamile haberimizi paylaşırız topikte:CüvCüv::CüvCüv:
topiğimiz hamiş dolsun inşallahhhh:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

rufeydaserracım sen nasılsın?
inşallah bizde en kısa zamanda hamile haberimizi paylaşırız topikte:CüvCüv::CüvCüv:
topiğimiz hamiş dolsun inşallahhhh:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

aminnnnnnnnnnnnnnnnn
canım inşallah ya
iyim çok şükür pazara gitcem şimdi bi bakayım dedim ne var ne yok diye :eek:

aminnnnnnnnnnnnnnnnn
canım inşallah ya
iyim çok şükür pazara gitcem şimdi bi bakayım dedim ne var ne yok diye :eek:

iyi bakalım iyi alışverişler...bizim buralarda çok yağmur yağıyo bende yağmur seyrediyorum pencereden duygulandım bi anda bebişim aklıma geldi..
tutunabilseydi bana benim gözlerimden bakıcaktı yağmura:çok üzgünüm:

Allah ım sana şükürler olsun dualarımızı kabul ettin Rabbim bebek isteyen tüüüüüm kardeşlerimizede nasip et bu dünyanın en güzel duygusunu yaşamayı:emir_bebek: hihoyyyt :Saruboceq:

tatlibebek tebrik ederim,kervana hoşgeldin...Allah analı babalı büyütsün.Kızlar 2009 bol bereketli bi yıl olacak sanırım,çok süpriz doğum ve hamile haberleri alıyorum çevremden.Darısı diğer arkadaşalara İNŞALLAH.Hamilelerin duaları kabul olurmuş.Tüm dualarımız sizlerle....

tatlıbebek arkadaşım tebrik ediyorum alah kucağına almayı nasip etsin.. darısı bu topikteki herkesin başına....

naber çitos yoktun bi ara girmştim topiğe.. göremedim seni.. nasıl gidiyor canım

ne kadar çok yazmışsınız geçmişi okuyodum 931 de kaldım
benim kızı alıyım geliyim kaldığım yerden devam

geldimmmmmm veeee geldiğim gibide gidiyorummmm iyi akşamlar herkese diyim dedim mutlu haber alırım umarım perşembe günü çünkü yarın yokum (tatil )bol bol uyuycam .perşembe bak güzel haberler isterim karışmam baakhihoyyyt:a015::eek:

:çok üzgünüm:benımde bebegım olmuyor ama adetım gectı sanmıyorum ama olmaz yınede umutsuzluk yok

bende aynı monoton hayat devam ediyor hava kapalı burda yağmurlu bu havalar beni çok duygusal yapıyor yağmurla beraber bende ağlıyomsenağlamasenağlama

citoscum bu gün herkes bi duygusal...yağmur ağlattı bizisenağlama
bu duygusallıkla beraber içimde inanılmaz bi sevinç ve umut var...Rabbim hayırlara çıkarsın inşallah:Saruboceq:....

senağlama

senağlamasenağlamasenağlama

canım hadi sen hamilesinde duygusallaştın, bana n'oldusenağlama
durup durup ağlıyorum yaaaa...canım sıkkın olduğundan değil,sanki sevinçli bi haber almışım da mutluluktan ağlıyomuşum gibisenağlama

X