Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

çok teşekkür ederrim canım çok sağol Allah razı olsun evet çok güzel harika bi duygu

mervecim inşallah sağlıkla keseyi görürsünüz canım:Saruboceq:
sen içini ferah tut,haklısın hepimizin aklında, aklımızdan çıkaramıyoruz.ama pozitif düşünelim ki pozitif olsun canım:1hug:.biz ne kadar mutlu ve pozitif düşünürsek bebeklerimizede bu yansıyacak.

evet o konuyu ben aklıma bile getirmek istemiyorum
düşünmemeye çalışıyorum
sağlıklı sorunsuz bi dönem geçirmek için duaediyorum

aminnnnn canım inşallah bide doğru söylüyosun canım sağolasın a.s.

citos,beryal,vildan,dilnur,interhat,bircan,rozalin,pinkrose,papatya,okyanus,sultan,merveburc,ceyda,nilüfer,sessizdeniz veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee diğer kızlar nerelerdesiniz???

evet ya
citos,beryal,vildan,dilnur,interhat,bircan,rozalin,pinkrose,papatya,okyanus,sultan,merveburc,ceyda,nilüfer,sessizdeniz.selra hlymms sara salalem nerdesiniz cidden yaa
güzel haberimi paylaşıcam nerelerdesiniz

citos,beryal,vildan,dilnur,interhat,bircan,rozalin,pinkrose,papatya,okyanus,sultan,merveburc,ceyda,nilüfer,sessizdeniz veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee diğer kızlar nerelerdesiniz???

günaydın hakcacım nasılsın canım sonuçlar nasıl çıktı kan sonuçları:uhm:

evet ya
citos,beryal,vildan,dilnur,interhat,bircan,rozalin,pinkrose,papatya,okyanus,sultan,merveburc,ceyda,nilüfer,sessizdeniz.selra hlymms sara salalem nerdesiniz cidden yaa

canım sanada günaydın senin adına çok sevindim Allah kucağına almayıda nasip etsin :lepi::lepi:ŞenizŞeniz:hooray:

günaydın hakcacım nasılsın canım sonuçlar nasıl çıktı kan sonuçları:uhm:

günaydın canım gözümüz yollarda kaldı neredesiniz?
sen nasılsın,bebişin nasıl?
canım kısmetse yarın alıcaz sonuçları inşallah herşey yolundadır ve sonuçlar güzel çıkar:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

sağolasın canım bizde çok iyiyiz şükür rabbime :CüvCüv:
inşaalah sonuçlar iyi çıkar tatlım :Saruboceq:
okyanus nasıl acaba dün hiç görmedim onu oda iyidir umarım tatlıbebek için çok sevindim darısı diğer arkadaşların başına :içelim:

:lepi: ben burdayım tatlım geldim .günaydınlarrrr.nasılsınız bakalım bugün keyifler nasıl .ben azcık araştırma yaptım yine sağlık bölüm bşk olarak kaydirigubbakcemile3 birazdan aktaracam sizede bilgileri. öpüldünüz hepiniz ohhhhh ŞenizŞenizŞeniz

hg tombul kuşum nasılsın bakem bebişimiz nasıl ŞenizŞeniz

evet ya

canımmmmmmmmmm geldim ver çabuk haberi .sabah sabah bir halay çekelim...ben demiştim derim ama başından atamazsın beni hehehe :teytey::teytey::teytey:

:teytey:
canımmmmmmmmmm geldim ver çabuk haberi .sabah sabah bir halay çekelim...ben demiştim derim ama başından atamazsın beni hehehe :teytey::teytey::teytey:
:teytey::teytey::teytey:hadi beryal bende geldim kurtlarımızı dökelim tatlıbebişin şerefine :hooray::hooray::teytey:

:lepi::lepi::lepi: BEN DEMİŞTİM DİYEYİM Mİ TATLIBEBEĞİMMMM.BİLİYORDUM ANLAMIŞTIM O GÜN KOKU ALIYORUM DEYİNCE .SANA DA DEMİŞTİM YA. ÇÜNKÜ BENDE ÖLE OLMUŞTUM .VEEEEEEEEEE SÜPER BİR HABER BUUU.CANIM TEBRİK EDERİM .ÇOK SEVİNDİM HEMEN LİSTEDEN HAMİLELER BÖLÜMÜNE TERFİ EDİM SENİ. :teytey::teytey::teytey: :dance::dance::dance::dance:

:teytey::teytey::teytey::teytey:hadi beryal bende geldim kurtlarımızı dökelim tatlıbebişin şerefine :hooray::hooray::teytey:

HAYDı KIZLAR BUGÜN BÜYÜK GÜNNNNNN HUHU NERDESıNıZ HADE HOPPA .KIZ HAMıLELER SıZ SONA GEÇıN BAKıM ÇOK ZIPLAMAYIN SARA SEN ÇEK HALAYI.HALAY BAŞI OL :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::

canımmm çok sevindim inan hayırlı olsun canım allah devamını erdirsin inş.inş rabbim o duyguyu bizede yaşatır en yakın zamnda inş isteyen herkese verir rabbim canım bide bir şey soracam günün geçiyomuydu test yaptın yoksa varmıydı gününe benimde adetim yarın ama inş olmam inş ne olur dua edin hepiniz:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…