Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

beryal citos hakca merve tatlı bebek ne haberler kızlar hamişler nasıl bbeişler nasıl

arkadaşlarım bir başka topikten buldum çok güzel açıklamış arkadaşımız buradan yapabilirsiniz

TARıH : 10.03.2009 SAAT : 10:45
--------------------------------------------------------------------------------

HAMıLE LıSTESı

ıSıM __________________ SAT

1.okyanus:
2.hakca :
3.Çıtos2903 :______________10 OCAK
4.beryal: _______________12 OCAK
5.bırcan: _______________25 OCAK
6.belenay :
7.sÜprız_mucıze :
8.ıNTERHAT:
9.merve_85: _____________6 ŞUBAT
10.özlemle :
11.ÖZLEMıMSıN: __________ 9 ARALIK

UMUT LıSTESı

1.VıLDANGEL
2.SARA
3.SANALEM
4.PANCUBEN
5.DOLUNAY_ESRA
6.MAAT
7.rufeyde serra
8:ROZALıN
9ıL-NUR
10.HLYMMS
11.lucian
12.nilüfer79
13.pinkrose
14. YEB2004
15.sumos23
16.benbilirim

KIZLAR LıSTEYı YENıLıYORUZ YENı LıSTE BU

Son düzenleme:
bayanlar aranızda folik asit vitami vb.kullananlar varmı bana doktorum vermedi bişey CADIARZU

canım benim biliyordum bu gün güzel bihaber alıcağımı dün çıkarken sabah güzel haberler alırım diye söylemiştim çok çok çok çok çok çok çok güzel bi haber tebrikler :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

şekerim benim sat 6 şubat eklersen sevinirim kaydirigubbakcemile3:lepi:

hg sumoscum biz iyiyiz canım sen nasılsın seninde inşaalah hamiş haberlerini alırız yakındaŞeniz

kız öyle dedinya ayy çok umutlandım vallahi hayırlısı herşeyin bende iyiyim çok şükür beryal listede tatlıbebek neden yok unutmuşun galiba hamile listesinde

bayanlar aranızda folik asit vitami vb.kullananlar varmı bana doktorum vermedi bişey CADIARZU

mervecim evet ben kullanıyorum diğer arkadaşlarda önemli bir ilaç bebl için folic plus.doktora ne zaman gideceksin doktoruna sor hemen

HAYDİ KIZLAR BUGÜN BÜYÜK GÜNNNNNN HUHU NERDESİNİZ HADE HOPPA .KIZ HAMİLELER SİZ SONA GEÇİN BAKİM ÇOK ZIPLAMAYIN SARA SEN ÇEK HALAYI.HALAY BAŞI OL :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::

evet canım dün ilk ben duydum çekiyim dimi hakkım :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

HAYDİ KIZLAR BUGÜN BÜYÜK GÜNNNNNN HUHU NERDESİNİZ HADE HOPPA .KIZ HAMİLELER SİZ SONA GEÇİN BAKİM ÇOK ZIPLAMAYIN SARA SEN ÇEK HALAYI.HALAY BAŞI OL :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::

:dance::dance: yettimmmm geldimmmmm
beryalim hg...canım bizde iyiyiz böyle güzel haberler alınca mutlu oluyoruz...:teytey::teytey:

mervecim evet ben kullanıyorum diğer arkadaşlarda önemli bir ilaç bebl için folic plus.doktora ne zaman gideceksin doktoruna sor hemen

canım ilk 3 ay folik asit vitamini kullanmak ve hergün 1 bardak taze sıkılmış portakal suyu içmek bebeğe çok faydalı.bebekte sırt açıklığı hastalığından koruyo.hatta dün yazmıştım onu bulim tekrar yollayım da sende oku.hatta yeni hamişlerde okusun.

cnm tebrıkler ınan cok sevındım ve su an aglamamak ıcın kendımı zor tutuyorum Allah IM hayırlısıyla bızlerede goster o gunleı bızlerede yasat bu mutlulugu nolur ALLAH IM...

citosum sağol canım amin. hepimiz güzel haberler,güzel sonuçlar alalım inşallah.

sumos hg canım inşallah sendende güzel haberler alırız

hlymms,sara sizlerde hg kızlar hadi bakalım haberleriniiz bekliyoruz inşallah.inşallah bu durgunluk sona erer ve yine hamiş patlaması yaşarız:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…