Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

:) ben iyisi biraz daha inceliyimm yanlış bir şey yaptm sanrm:) teşekkr edrmm

günaaaaaaaaydııııııııııııııııııııııııın arkadaşlar

Son düzenleme:
UMUT LıSTESı

1.VıLDANGEL
2.SARA
3.SANALEM
4.PANCUBEN
5.DOLUNAY_ESRA
6.MAAT
7.rufeyde serra
8:ROZALıN
9:KK70:ıL-NUR
10.selra
11.HLYMMS
12.lucian
13.nilüfer79
14.pinkrose
15. YEB2004
16.sumos23
17.benbilirim
18.ceyda_79
19.sultan49
20.merveburc
21.yasemennnn
22.huzeyfe
23.dyd

HAMıLE LıSTESı

ıSıM __________________ SAT

1.okyanus:
2.hakca :
3.Çıtos2903 :______________10 OCAK
4.beryal: _______________12 OCAK
5.bırcan:
6.belenay :
7.sÜprız_mucıze :
8.ıNTERHAT:
9.MERVE85:
10.tatlibebek_________________13 ŞUBAT______________________buraya dikkatli bakın:)

Son düzenleme:
sevgili can kardeşlerim canım arkadaşları bu sabahta evde test yaptım ve 2. çizgi artık belirgin
anneeee ben burdayım
geldim
hani beni çooook bekliyodunya
heyecanla ümitle bekliyodunuzya babamla
kadınlar kulübündeki teyzemlerde benimiçin dua etmişlerdiya
işte Rabbim o dualarınızı kabul etti
ben geldim
ALLAH (cc) BENıSıZE HEDıYE OLARAK GÖNDERDı
yeni yaşının hediyesi
olarak
ANNE ne güzel hediye değilmi
eminim beni çoook seveceksiniz

tabiki bitanem seni çoooooook ama
çooooooooooook sevicez
babanda bende teyzelerinde ve tüm sevdiklerimizde herkes seni bekliyor
hoşgeldin bitanem
canıma can kattın beni onurlandırdın
sen artık bizim canımızsın
RABBıM ne büyüksün binlerceşükür sana Sen merhametlilerin en merhametlisisin

Allah ım sana şükürler olsun dualarımızı kabul ettin Rabbim bebek isteyen tüüüüüm kardeşlerimizede nasip et bu dünyanın en güzel duygusunu yaşamayı:emir_bebek: hihoyyyt :Saruboceq:

Allah ım sana şükürler olsun dualarımızı kabul ettin Rabbim bebek isteyen tüüüüüm kardeşlerimizede nasip et bu dünyanın en güzel duygusunu yaşamayı:emir_bebek: hihoyyyt :Saruboceq:

:teytey::teytey::teytey:
tatlibebek canım tebrik ederim çokkkkkkk sevindim.biz sana demedik mi biz inanıyorduk senin hamile olduğuna. canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin:Saruboceq:. kendine dikkat et,yeğenimizede güzel haberlerini bekliyoruz doktora ne zaman gideceksin. bizi habersiz bırakma.:1hug: ayyyyy çok sevindim.darısı diğer arkadaşlarımızın başına inşallah...
:dance::dance::dance:

kızlar hepinize günaydın umarım herkes iyidir.güzel bir haberle güne başladık inşallah sağlıkla devamı gelir bol bol hamiş haberleri alırız inşallah:Saruboceq:

:teytey::teytey::teytey:
tatlibebek canım tebrik ederim çokkkkkkk sevindim.biz sana demedik mi biz inanıyorduk senin hamile olduğuna. canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin:Saruboceq:. kendine dikkat et,yeğenimizede güzel haberlerini bekliyoruz doktora ne zaman gideceksin. bizi habersiz bırakma.:1hug: ayyyyy çok sevindim.darısı diğer arkadaşlarımızın başına inşallah...
:dance::dance::dance:

amiiiiiiiiiiiiiiin canım çok sağoooooooooooool Allah razı olaun amiiin inşaallah bebek isteyen tüm kardeşlerimizde enkısa zamanda onlarada nasip olur

ne zaman adet olmayacam
ne zaman adetim gününü geçecek
ben ne zaman test yapacam
ne zaman çift çizgiyo görecem
ne zaman burda hamileyim diye haykıracam
derkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen

işte
sonunda bu da oldu
bende yaşadım bu duyguları
çooook mutluyum
darısı tüm kardeşlerimin başına

:1hug:
hayırlısı olsun canım.nasıl duracaksın bence dayanamaz hemen gidersinkaydirigubbakcemile3
kızlar nerdesiniz haydi halaya :teytey::teytey::teytey:

bana kalsa ben hemen giderim de eşim diyo biraz daha geçsin emin olalım
adam kaç aydır hüsran yaşıyo
inanamiyo
ama oda çok mutlu olduuuuuuu
bu sabah bi başka güldü gözlerinin içi benim uykum kaçtı onada söyledim test yaptım ve çift çizgi dedimgösterdim ona
oda uyuyamadı çok mutlu olduk varya harika bi duygu yaa

sevgili can kardeşlerim canım arkadaşları bu sabahta evde test yaptım ve 2. çizgi artık belirgin
anneeee ben burdayım
geldim
hani beni çooook bekliyodunya
heyecanla ümitle bekliyodunuzya babamla
kadınlar kulübündeki teyzemlerde benimiçin dua etmişlerdiya
işte Rabbim o dualarınızı kabul etti
ben geldim
ALLAH (cc) BENİSİZE HEDİYE OLARAK GÖNDERDİ
yeni yaşının hediyesi
olarak
ANNE ne güzel hediye değilmi
eminim beni çoook seveceksiniz

tabiki bitanem seni çoooooook ama
çooooooooooook sevicez
babanda bende teyzelerinde ve tüm sevdiklerimizde herkes seni bekliyor
hoşgeldin bitanem
canıma can kattın beni onurlandırdın
sen artık bizim canımızsın
RABBİM ne büyüksün binlerceşükür sana Sen merhametlilerin en merhametlisisin

ayyyyy canım yaa gerçekten bende çok sevindim ne kadar güzel bi duygu değilmi içinde biri var şimdi çok güzelll yaa allah olmayanlarada nasip etsin yarabbim.tebrik ederim canım çok sevindik yani bebişimle ben ona da kardeş geliyo tabiki

bu arada merhaba bayanlar çok heyecanlandım birden

ayyyyy canım yaa gerçekten bende çok sevindim ne kadar güzel bi duygu değilmi içinde biri var şimdi çok güzelll yaa allah olmayanlarada nasip etsin yarabbim.tebrik ederim canım çok sevindik yani bebişimle ben ona da kardeş geliyo tabiki

bu arada merhaba bayanlar çok heyecanlandım birden

günaydın mervecim evet bende çok heyecanlandım inşallah en yakın zamanda diğer arkadaşlarımızdanda güzel haberler:CüvCüv: alırız.
sen nasılsın bebişin nasıl?

:1hug:

bana kalsa ben hemen giderim de eşim diyo biraz daha geçsin emin olalım
adam kaç aydır hüsran yaşıyo
inanamiyo
ama oda çok mutlu olduuuuuuu
bu sabah bi başka güldü gözlerinin içi benim uykum kaçtı onada söyledim test yaptım ve çift çizgi dedimgösterdim ona
oda uyuyamadı çok mutlu olduk varya harika bi duygu yaa

mutlu olmaz mı hiç canım ne güzel...dediğin gibi insan inanamıyor. bizde kalp atışlarını ve hareketlerini gördüğümüzde çok heyecanlanmıştık.Allah nazarlardan korusun hepimizi:Saruboceq::nazar:

günaydın mervecim evet bende çok heyecanlandım inşallah en yakın zamanda diğer arkadaşlarımızdanda güzel haberler:CüvCüv: alırız.
sen nasılsın bebişin nasıl?

valla bebiş iyidir galiba daha hiçbişey hissetmiyorum daha bu hafta ultrasona gidicez bakalım inşallah görürüm kesenin ta kendisini (c.tesi günü dayanamayıp kaset test yaptım evde sonunda o çift çizgiyi gördüm ya daha gam yemem artık:roflol:)bide bu aralar şu düşük olayları varya çok korkutuyo beni düşünmekten alamıyorum kendimi fisfisfis

X