Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızlar merhaba ben geldim. doktorumuz herşeyin normal olduğunu söyledi. kan verdim kan sonuçlarınıda kısmetse Çarşamba günü öğleden sonra alıcaz. darısı sizlerin başına inşallah...

ya az önceski sorularım gibi oldu ama nekadardır uğraşıyorsunu birde sorun varmıydı gebeliğe engel bişey

bızde dogal yolla korunmustuk 1 yıldır korunmuyoruz aralık ayınd dr gıttım prolaktınım yukdek cıktı onu ıcın hap kullanıyorum hsg cektırdım o temız cıktı ıste sımdı de ılac tedavısıne baslıcaz

kızlar merhaba ben geldim. doktorumuz herşeyin normal olduğunu söyledi. kan verdim kan sonuçlarınıda kısmetse Çarşamba günü öğleden sonra alıcaz. darısı sizlerin başına inşallah...
Çok sevindim canım ya darısı bizlerin başına inşallah dualarınızı eksik etmeyinŞeniz

hg canım senin adına çok sevindim inşaalah kan testinde iyi çıkarŞeniz

slm rufeydacım iyilik gülüm senden naber :nazar:[/QUOTE
a.s........ canım iyiyim çok şükür
kızlar bu arada hepinizin geçmiş kandili mübarek olsun Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin ve bu mübarek gecede dogan kutlu nebi hürmetine hepimize hayırlı saglıklı bebişler nasip etsin....
hamile olan arkadaşlara da bebişlerini hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin inşallah.............

ne yapalım canım ya herşeyde bir hayır varır demekki zamanı gelmemiş hayırlısı olsun..
kısmet bütün umutlar bi dahaki aya artık
canım önümüzdeki ay hamiş olursun inşallah :lepi:

oyle cnm yaa nasıp hersey
zaten ınsan hamıle oldugunu hıssedermıs bılıyomusun bu ayda ol bı hıs yoktu ıcımde ama onumuzdekı aydan daha sımdıden umutluyum bu ay daha bı baska olucak sankı

iyiyim canım sagol hava çok güzel bursada ondandır
sende çok durgunsun bugün nerde bizim fıkır fıkır vildanımız
hayırdır neden böylesin canım:1closedeyes:

görümcem evleniyoya ona çok üzülüyorum cnm çok ağladım nişan olduğu gün
seviyomuşum meğerse gitmesini hiç istemiyomsenağlama

bızde dogal yolla korunmustuk 1 yıldır korunmuyoruz aralık ayınd dr gıttım prolaktınım yukdek cıktı onu ıcın hap kullanıyorum hsg cektırdım o temız cıktı ıste sımdı de ılac tedavısıne baslıcaz

hayırlısı inşallah sizinde çok büyük değil sorununuz zannediyorum hep beraber kalcaz biz inşallah tez zamnada gelir pıtırcığın .etrafa bakıyom herkesin var bebiş diyorum herkesin olduğuna göre elbet bizimde olur (inşallah

Çok sevindim canım ya darısı bizlerin başına inşallah dualarınızı eksik etmeyinŞeniz

sağol dilnurcum :nazar:darısı sizlerin başına arkadaşım herzaman dua ediyorum:Saruboceq:
bu arada şükür kavuşturana...sen nasılsın:1hug:

gözün aydın cnm çok sevindim

evet cnm Allah bızede nasıp edecektır elbet O nun ol demesı yeter
vıldan hg cnm canını sıkma
hakca cnm sende hg hersey yolunda demek hadı hayırlısı

luıcan tebrıkler cnmmm Allah tamamına erdırsın ıns

slm kızlar
yeni liste güzel olmuş
benide ilk sıraya yazmışsın beryal :))

canım beğendiğine sevindim . :nazar:seni yazdım uğur getirsin listemiz sana ve tüm arkadaşlara .sevgi kelebeklerim benim hadi bu ay çalışın çalışın da bizim miniklere bol bol kardeş getirin kaydirigubbakcemile3

hayır ben deılım ama agzınızdan bal damlıyor:KK70: ÖZLEMLE arkadasımız hamıle lısteye ekleyın:::::)

X