Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızlar ben kaçıyorum öpüyorum sizi canım ankra gittim valla iş içindi gesemedımde yorugu gectı evdeyım bakalım 10gun sonraya rahata erecem ıns.hepınızı öptüm

Valla bende öyle bir yazmışımki haklısın canım yanlış anlamakta:roflol::roflol:
Beryalcim sende hg canıma.s.

hb canım nasılsın keyifler nasıl.iyi bir hafta olsun hepimiz için güzel haberler gelsin topiğimiz ve listemiz hamilelerle dolsun. :eek::eek:

dılnur cnm ramazan bayramında bende ole olmustum aynı senın gıbı benımde ılk defa basıma gelmıstı ama o gunden sonra ole bısey basıma gelmedı bende acaba ustune mı gorunuyorum dıye dusunmustum ama adet oldum sonra

sara cnm sen dr a gıtsene sonucta korunmus olsanızda 4 yıllık evlısınız

gittim ya arkadaşım adetler sancılı dedim birazda salladım daha 3 ay korunmamışken dedimki 6 aydır korunmadım sancılı adette endometriyum gibi hastalık varmış ondan şüphelendim ama doktor baktı yumurtalıklara gayet iyi dedi kanda baktı ve birde proklatine baktı normal eşimdede bişey yok .ben hemen olur zannettim galiba itiraf edeyim ablalarım da söyledi (aman duymasınlar beni)böyle artık önümüzdeki ayda ovulasyonla test edeyim olmazsa aşılama istiyorum

Merhabalar arkadaşlar nasılsınız. Bana selam veren arkadaşlar hemen cevap yazamdığım için üzgünüm işlerden dolayı anca geçmişi okumaya yetişiyorum. Umarım hepiniz iyisinizdir. Çitos, Hakça, beryal belenay, okyanus bircan bebişler nasıl

canım sakın üstüne görmeyesin normalde böyle bişey olmadıysa değişik çünkü bende böyle bişey olsa çok enteresan gelir çünkü böyle bişey hiç olmadı. test falan yaptınmı vallahi benim kayınvalidem diyo çocuk olanakadar gördüm diyo
Bundan önceki normal geldi çünkü 15 gün önce kendiliğinden değil iğneyle adet oldum 2,5 ay adet görememiştim korunmayı bıraktıktan sonra böyle oldu ilk defa test falan muayene hepsi yapıldı hamile falan değilmişim neyse iğneyle adeti oldum pek yoğun olmamıştı sonra 15 gün sonra tekrar kendiliğinden adet oldum ve şimdi 19 gün sonra tekrar lekelenme oldu işte bunu hiç beklemiyordum bu biraz acaip birde kesildi normalde adet olsam kesilmemesi lazımCADIARZU

.....♥.......♥......♥......♥ .listemizin hamişleri ve bebek cinsiyetleri.....♥.......♥......♥......♥

ebruşşş........................................... .........................................hamile (25)
saruböceq......................................... .......................................hamile(27)
karabiberim....................................... .......................................hamile (28)
elf-rcp............................................... ..................................hamile (29)
kapkara........................................... .........................................hamile(30 )
türlü türlü............................................. .....................................hamile(31)
sema69............................................ ........................................hamile (32)
kuzuum............................................ ........................................hamile( 33)
uğur ve eylül............................................. ................................hamle(34)
e-u................................................. .........................................ha mile(35)
kızıldeniz(derram)................................ ................................hamile(36)
yeliz_25................................. ..................... ...................... ....hamile(37)
paylaşım.......................................... .......................................ha mile(38)
fato83............................................ ........................................ .hamile(39)
nefisem........................................... ..................................... ..hamile(40)
özlem_özlem....................................... ................................... Hamile (41)
yeşimcik.......................................... ................................. .....hamile (42)
dilek_83.......................................... ................................. ......hamile (43)
doğa6............................................. ................................ .......hamile(44)
ayşe/fb................................................ ............................... ..hamile(45)
h.mine............................................ ................................. .......hamile(46)
seherim........................................ ............................... ...........hamile(47)
patasana17........................................ ................................. ....hamile(48)
tutku03........................................... .................................. ......hamile(49)
yohannes........................... ......... ............................ ...............hamile(50)
serpilla................. ..................... ......................... ..................hamile(51)...........kız
rem............................................... ................................... .....hamile(52)
rapunzel2........................ ...................... ....................... .........hamile(53).....erkek
hsay26............................................ .........................................hamile(54 )......kız
durulaytuğ........................................ ........................................hamile(55)
hüzün yaprakları................ ......................... ...................... .....hamile(56)
iremeren.......................................... .........................................hamile (57)
what a woman want?................ ............................ ...................hamile (58)
topsecret.................. ....................... .......................................hamile (59)
nursist........................................... ..........................................hamile( 60)
tiviti............................................ .............................................ham ile(61)
minervaduygu...................................... .....................................hamile(62)
şirine............................................ ...........................................hamile( 63)
zeyno-23................................................ .................................hamile(64)
elif-26................................................ ......................................hamile( 65)
_eda_............................................. ........................................hamile(66)
naren05........................................... ........................................hamile(67)......kız
alhan.................. ..................................... ...............................hamile(68)
jasminiee ............. ................ ........................................... ......hamile (69)
elif3558.......................................... ..........................................hamile( 70)
mukh7986.......................................... .......................................hamile(71)
seda_sarı......................................... ......................................hamile(73 )
gülüm12................................ ............................. ......................hamile(74)
rosem............................................. ..........................................hamile( 75)
setenay3480....................................... ........................................hamile(76 )
eyetkiner......................................... ............................................hamile (77)
beauty*....................... ..................... ..........................................hamile (78)
ayşegül41......................................... ............................................hamile (79)
filizim........................................... .................................................. .hamile(80)
zen_nan........................................... ..............................................hami le (81)
derin............................................. .................................................. .hamile(82)
onu seviyorum......................................... ............................................hamile (83)
esrako............................................ .................................................. ..hamile(84)
bayan_66.......................................... .................................................. Hamile(85)
sezen............................................. .................................................. ....hamile(86)
tuana3434......................................... .................................................. ...hamile(87)
candy............................................. .................................................. ......hamile (88)
daisy16........................................... .................................................. .....hamile(89)
başak35........................................... .................................................. ...hamile(90)
kıymetlim......................................... .................................................. ....hamile(91)
cennet kuşu.............................................. .............................................hamil e(92)
okyanus84......................................... .................................................. ..hamile(93)
hakca............................................. .................................................. .....hamile(94)
citos2903..................................................................................................hamile(95)
beryal......................................................................................................hamile(96)
belenay...................................................................................................hamile(97)
interhat...................................................................................................hamile(98)
doğum yapan hamişlerimiz

nazlımelek........................... ....................ikiz(erkek)

süar.............................................. ..........kız(zeynep)
estetik26......................................... .........kız
tatlımelek........................................ ...........erkek
gülen............................................. ............ ---
asortie........................................... ........... Kız(eylül
g sezen............................................. ....................................bilinmiyor
hilal1975......................................... .......................................bilinmiyor
hasret............................................ ........................................bilinmiyor
sefil............................................. ...........................................bilinmi yor
zeynoo24................................... .............................................bilin miyor
eda&cemil......................................... .....................................bilinmiyor
ecetuna........................................... ........................................bilinmiyor
burcucukkk........................................ ..................................bilinmiyor
dilruba_diba...................................... .......................................bilinmiyor
travon............................................ ..........................................bilinmiy or
nazlımelek........................................ .......................................bilinmiyor
vahşi kedi.............................................. ..................................bilinmiyor
roselenda......................................... .......................................bilinmiyor
y_onay............................................ ........................................bilinmiyor
kançiçeğim........................................ ......................................bilinmiyor
ilayda51.......................................... .........................................bilinmiyo r
gözdenc........................................... ........................................bilinmiyor
cucan............................................. .........................................bilinmiyo r
*sennur*.......................................... .........................................bilinmiyo r

sanki bu liste daha çoktu kızlar..

dılnur cnm ramazan bayramında bende ole olmustum aynı senın gıbı benımde ılk defa basıma gelmıstı ama o gunden sonra ole bısey basıma gelmedı bende acaba ustune mı gorunuyorum dıye dusunmustum ama adet oldum sonra
kesilmişmiydi seninde canım ara verip öylemi başladı adetin:uhm:

gittim ya arkadaşım adetler sancılı dedim birazda salladım daha 3 ay korunmamışken dedimki 6 aydır korunmadım sancılı adette endometriyum gibi hastalık varmış ondan şüphelendim ama doktor baktı yumurtalıklara gayet iyi dedi kanda baktı ve birde proklatine baktı normal eşimdede bişey yok .ben hemen olur zannettim galiba itiraf edeyim ablalarım da söyledi (aman duymasınlar beni)böyle artık önümüzdeki ayda ovulasyonla test edeyim olmazsa aşılama istiyorum

hıımmm asılamadan once ılac tedavısı yapılıyo sen ılac tedavısı gordun mu

HAMıLE LıSTESı

ıSıM __________________ SAT

1.okyanus:
2.hakca :
3.Çıtos2903 :______________10 OCAK
4.beryal: _______________12 OCAK
5.bırcan: _______________25 OCAK
6.belenay :
7.sÜprız_mucıze :
8.ıNTERHAT:
9.MERVE85:
10.özlemle :

UMUT LıSTESı

1.VıLDANGEL
2.SARA
3.SANALEM
4.PANCUBEN
5.DOLUNAY_ESRA
6.MAAT
7.rufeyde serra
8:ROZALıN
9:KK70:ıL-NUR
10.TATLıBEBEK
11.HLYMMS
12.lucian
13.nilüfer79
14.pinkrose
15. YEB2004
16.sumos23
17.benbilirim

KIZLAR LıSTEYı YENıLıYORUZ YENı LıSTE BU

Son düzenleme:
slm kızlar
yeni liste güzel olmuş
benide ilk sıraya yazmışsın beryal :))

ya arkadaşlar normal adet sancısı yaşamasına rağmen hamile olduğunu öğrenen var mı benim adetten 10 gün önce ağrılarım hafif başlıo ve adet olacağım günde çok feci sancı oluo... yani günün birinde hamilelik şansı bana da gülerse bu sancılarım yine olacak mı lütfen bi yorum yapın merak edioruuummm...

Ben hamıleyken aynı adet sancılarını ÇekmıŞtım.. GÜnÜm geÇtıĞı halde yok hamıle deĞılım dyordum.. Ama hamıleymıŞım.....

hlyms cnm sen nekadarsır istiyosun veya korundunmu nekadarlık evlisin ne çok soru sordumyaa

X