Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Sende hg canım iyi diyelim iyi olalım -tatlicadiarzu-
sen nasılsın senin hastalık geçti bana sattın kıss ama benimki kesildi 1 günde:nazar:

canım benim geçmek bilmedi 9 gün içimde hstalık var sandım Allah korusun
progestan kullanınca geçti hala kullanıyorum 6. gündeyim dr bırakınvca adet olcan dedi bakalım arıcam bu akşam ne zamana kadar kullanayım diye hayırlısı :sm_confused:eek:lsun artık ne yapalım...

ooohhh Allah yoklugunu aratmasın bayagı kalabalık olduk ne guzel yaaa

sağol dilnurcum :nazar:darısı sizlerin başına arkadaşım herzaman dua ediyorum:Saruboceq:
bu arada şükür kavuşturana...sen nasılsın:1hug:
Amiiin canım:Saruboceq:
Valla doğreu dedin şükür kavuşturanasırnaşık şey
Bende iyiyimde geçen gün lekelenme oldu arkasıda gelmedi kesildi valla bu seferde buna kafam karıştı tekrar doktoramı gitsem diyorum kendi kendime:uhm:

hakcacım sende inşallah sağlıcakla alırsın bebişini kucağına

hakcam canımgelmişsin .ohh sevindim yeğenimin iyi sağlıklı olmasına.inşallah test sonucu da iyi gelir .eminim iyi gelecek sen iyi düşün iyi olsun canım.bu arada ne kadar tuttu ücret neler yaptı doktor biraz anlatırmısın 1 ay sonra bende gidecem bilgim olsun.

canım benim geçmek bilmedi 9 gün içimde hstalık var sandım Allah korusun
progestan kullanınca geçti hala kullanıyorum 6. gündeyim dr bırakınvca adet olcan dedi bakalım arıcam bu akşam ne zamana kadar kullanayım diye hayırlısı :sm_confused:eek:lsun artık ne yapalım...
Bişey olmadığına şükredelim canım ne yapalımkaydirigubbakcemile5

görümcem evleniyoya ona çok üzülüyorum cnm çok ağladım nişan olduğu gün
seviyomuşum meğerse gitmesini hiç istemiyomsenağlama

mutlu olur inşallah canım ya üzülme sende Allah ın emri ne yapalım bak bizde anamızı babamızı bıraktık geldik ellere karıştık dimi ama yerimseniben

merhaba arkadaşlar hala kırmızılar gelmedi inş da gelmez çok mutlu ve de heyecanlı korkulu bi garibim

--------------------------------------------------------------------------------

HAMİLE LİSTESİ

İSİM __________________ SAT

1.okyanus:
2.hakca :
3.Çİtos2903 :______________10 OCAK
4.beryal: _______________12 OCAK
5.bİrcan: _______________25 OCAK
6.belenay :
7.sÜprİz_mucİze :
8.İNTERHAT:
9.MERVE85:
10.özlemle :