Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

benimde bebeğim yok. 2 aydır uğraş veriyoruz. bakalım kısmet. allah isteyen herkese nasip etsin.

görmedi ama herhangi bir durum yok çatlıyoda yumurta bana nası bir tedavi verirlerki

cnm onu bılmıyorum ama dr bana asılama yapabılırız dedı ama once ılac tedavısıne baslıyalım dedı persembe gıdıcem bende

Ben hamıleyken aynı adet sancılarını ÇekmıŞtım.. GÜnÜm geÇtıĞı halde yok hamıle deĞılım dyordum.. Ama hamıleymıŞım.....

ben bunu hep merak ediyodum çünkü çok sancılı ve hiçççç sancısız ayı geçmeyen biriyim ozaman karamsarlık etmiyim ben zannediyodumki gebe kalınca sancı gelmez:CüvCüv: inşallah sağlıcaklada kucağınıza alırsınız

vildan sara dilnur citos hakca hlymms bircan sanalem kızlar nasılsınız bakalım bügün?
hamişler bebişler nasıllar??????????

cnm onu bılmıyorum ama dr bana asılama yapabılırız dedı ama once ılac tedavısıne baslıyalım dedı persembe gıdıcem bende

ya az önceski sorularım gibi oldu ama nekadardır uğraşıyorsunu birde sorun varmıydı gebeliğe engel bişey

canım ben kucağıma aldım. Beş yaşında.. şuan ikinci için uğraşıyorum.. Ama yokkkkkkkkkk

hoşgeldin rufeydacım iyiyiz yada iyi olmaya çalışıyoruz sen nasılsın

vildan sara dilnur citos hakca hlymms bircan sanalem kızlar nasılsınız bakalım bügün?
hamişler bebişler nasıllar??????????
Sende hg canım iyi diyelim iyi olalım -tatlicadiarzu-
sen nasılsın senin hastalık geçti bana sattın kıss ama benimki kesildi 1 günde

canım ben kucağıma aldım. Beş yaşında.. şuan ikinci için uğraşıyorum.. Ama yokkkkkkkkkk

ooooooooo maşallah en azından bitane var çok şükür inşallah ikinciside çok bekletmez minik bir kardeş gelir küçüğüne:teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…