Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Bilgi veren arkadaşlara çok teşekkür ederim. Ben de hamile olduğumu öğrenmeden önce adet sancısı gibi sancılarım oluyordu hatta adet oolucam ama bir türlü olamıyorum diyordum, meğer gebelik kesesinin büyümesinden kaynaklanan bir ağrıymış hala da devam ediyor. Ümidinizi kesmeyin

canım seninde adet sancın varmıydı

10 gundur yokum nerdeyse ama ne zamn girsem kıse yok forumun eskı enerjısımı yok yoksa benmı denk gelemedım gecmısı okuyamam cok birikmiştir nerdesınız huhu
bende artık girmeyeym öle ise.kımsede bu kız öldumu kaldımı dıye merak etmemiş okyanus citos vildan dilnur kız hiçmı merak etmedınız benı :KK43:((
benıde yazın umut listesıne adetım yenı bitti 3martta olmustum inş. bu ay çalışabiliriz sanmıyorum ama:KK43:

10 gundur yokum nerdeyse ama ne zamn girsem kıse yok forumun eskı enerjısımı yok yoksa benmı denk gelemedım gecmısı okuyamam cok birikmiştir nerdesınız huhu
bende artık girmeyeym öle ise.kımsede bu kız öldumu kaldımı dıye merak etmemiş okyanus citos vildan dilnur kız hiçmı merak etmedınız benı :KK43:((
benıde yazın umut listesıne adetım yenı bitti 3martta olmustum inş. bu ay çalışabiliriz sanmıyorum ama:KK43:

hoşgeldin arkadaşım bende burdayım

hıııııımmmmmmm bizimkiler topik dışında geziniyo galiba (ben gibi

Merak etmezmiyiz canım valla benim aklımdan çok geçtin nerelerdeydin canım sen hg:1hug:

dilnurcum merhaba ya sancılar olunca ümit kalmıyo .sende beiş yok dimi

Yok canım bende bebiş nerdeee:sm_confused:
Sancılarda bir belirti olabilir canım bak hamile arkadaşlar yazıyo
Bende yine tuhafım bugünlerde cumartesi akşamı lekenme oldu daha 19.günümdü adet oluyorum sandım dün sabahda az bir leke vardı sonra kesildi şuanda hiç birşey yok nedir anlamadım valla:uhm:

sara hb cnm sende hoşgeldın yenımı kayıt oldun az kendınden bahsedermısın
dilnur ben ankdaydım cnm işlerım vardı ondan öncede bilği sayar bzouldu.suanda ders calışmam lazım 10gunum var sınavım varda.ama canım istemıyor az gıreyım dedım benıde ekleyın umut listesıne sona ekleyın hatta :)en son ben kalacam sanırım:KK43:((
ben yokken tanısıaklrdan hamış olan oldumu

valla yakın zamanda hatırladığım merve 85 diye bir arkadaş vardı o birde sürpriz mucize hamiş canım
senide listeye eklerler arkadaşım merak etme bugün kızlar yeniden düzenlemişleryerimseniben

sara hb cnm sende hoşgeldın yenımı kayıt oldun az kendınden bahsedermısın
dilnur ben ankdaydım cnm işlerım vardı ondan öncede bilği sayar bzouldu.suanda ders calışmam lazım 10gunum var sınavım varda.ama canım istemıyor az gıreyım dedım benıde ekleyın umut listesıne sona ekleyın hatta :)en son ben kalacam sanırım:KK43:((
ben yokken tanısıaklrdan hamış olan oldumu

evet canım yeniyim 1 hafta falan beni sorma dertli bu 7. ay zannediyorum olmadı benim adet sancılarım olduğundan biraz karamsarım çok şükür sorunumuz yok :1hug:.inşallah iyi geçer sınavın

benıde sorun yok ama olamadı eylülden berdiir .benıdem sansıma her yumurtlama gunumde bişeyler cıkyıor degerlendremedık hiç yogun calışmada olmadı

Yok canım bende bebiş nerdeee:sm_confused:
Sancılarda bir belirti olabilir canım bak hamile arkadaşlar yazıyo
Bende yine tuhafım bugünlerde cumartesi akşamı lekenme oldu daha 19.günümdü adet oluyorum sandım dün sabahda az bir leke vardı sonra kesildi şuanda hiç birşey yok nedir anlamadım valla:uhm:

ah dilnur canım vallahi ara dönem kanamam olsa yine sevincem,normalde böyle birşeyin olmadıysa yerleşme olabilir.birde bazı kişilerde yumurtlama döneminde akıntıyla birlikte lekelenme oluyormuş.adet süren uzunsa geç yumurtlamış olabilirsin (bende varya kendimizi biran tavuk gibi kissediyorum)inşallah yerleşmedir

benıde sorun yok ama olamadı eylülden berdiir .benıdem sansıma her yumurtlama gunumde bişeyler cıkyıor degerlendremedık hiç yogun calışmada olmadı

ya canım bende sadece yumurtlama günü yakınlarında en fazla birlikte olabiliyorum eşim vardiyalı oluya bazen zor benimde acaba direk aşılamaya geçsemmi diyorum etrafta artık söyleniyo oda ayrı stresss

ben senı sormustun kızlara gecmıse bakmamıssın kımse benı sormamıs dıyosun ask olsun

X