Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ben gecen ay adetımden sonra hsg cektırdım bu ay adet olursam 5.gunu ılac tedavısıne baslıcaz

selam kızlar bende varım nasılsınız ne tedavisi görüryorsunuz ?

slm hg aramıza o zaman ben tedavi görmüyorum şuan yumurtalıklarımda iltihap vardı ilaç kullandım doktor bebek olmazsa 3 ay içersinde tekrer gel dedi 7 aylık evliyim ben

ben 4 yıllık evliyim yalnız doğal yöntemle korunduk hap falan değil birde eşimin işinden ötürü sık ilişkiye giremiyoruz sadece yumurtlama günlerini takip ediyorum zannediyorum önemli olanda bu ,ve 7 aydır korunmuyoruz inşallah kısa zamanda gelir ayrıca 25 yaşındayım adet sancılarım var ama doktor gayet iyi yumurtalıkta bişey yok dedi sorun yok ama kısmet

benden başka kimse yokmuş burada gamyoncuiremsu gamyoncuiremsu bende çıkayım barii

:1closedeyes:kimsecikler yokkk herkes uyku modunda galiba :1closedeyes:
ben yokkende gelip konuşuyonuz çitos nerde diyonuz ben geliyom hepiniz yok oluyonuz bende küstüm oynamıyom işte :dilcikar:

kızlar ne zamandır giremıyrdum benı merak eden olmadımı:)))))
kısmecıkler yok ben yokken neelr oldu ????

kızlarrrrr....niye ben girdiğimde kimsecikler olmuyooo....kaç gündür sizlerle sohbet edemiyorum...hepinizi çok özlemiştim...
gündüz işlerden dolayı pek giremedim şimdide kimsecikler yok,bende gidiyorum:a015:
iyi geceler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…