Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

sessizdeniz ben varım canım
kurtlarımı döktüm geldim yorgunluktan ölüyom
kıslar arkadaşınızı görmeliydiniz salonda bitaneydim delikafaduldenay çokta mütevazıyım:nazar:

sessizdeniz ben varım canım
kurtlarımı döktüm geldim yorgunluktan ölüyom
kıslar arkadaşınızı görmeliydiniz salonda bitaneydim delikafaduldenay çokta mütevazıyım:nazar:

canım ya nasılsın...kimseleri göremiyorum artık...
vayyy bütün stresini atmışsındır..ohh maşallah bizim yerimize de oynasaydın..
vallahi bende evi yerleştirdim yorgunluktan ölüyorum ya bi de üzerine çalışmalar:jeyyar:harap oldum vallahisengözlerimebaksanab

vildancım ben çıkıyorum benim kociş netten bişeylere bakcakmış...benimkide ne zaman bilgisayarı elime alsam netten bişeylere bakası gelirsırnaşık şey
çokkk öptüm canım iyi geceler...

slm kızlar beryalcim beni sprmuşsun saolasın benim bebeğim şuan 6 haftalık canım...okyanuscum bulantım yok hiç canım hepinizi öpüyorum kendinize çok iyi bakın...iyi hafta sonları...

canım ya nasılsın...kimseleri göremiyorum artık...
vayyy bütün stresini atmışsındır..ohh maşallah bizim yerimize de oynasaydın..
vallahi bende evi yerleştirdim yorgunluktan ölüyorum ya bi de üzerine çalışmalar:jeyyar:harap oldum vallahisengözlerimebaksanab

canım önümüzdeki hafta eşim gececi bende 11 e kadar topikte olacam inşallah denk geliriz

bende ovulasyon testı aratıracagım bu ay bunu denıvcem merak ettım hem:)) yanlız kullanan varsa bana ne tavsıye ederkı ya kımsede yok nerdesınız huhukafamçokkarıştı

Günaydın kızlar nasılsnız

Ben 3gün önce 4+4 haftalık bebeğimi düşürdüm kızlar
Bebeğim tutunamamış
İnanın hala çok kötüyüm
Önce hamile olduğumu öğrendim daha o sevince doyamadan
Ani bir kanamayla dünyam döndü
Hemen doktora gittim ve bebeğin tutunamamış bebeğini düşürüyorsun dedi
Hala kendime gelemedim
Geceleri ağlamaktan yatamıyorum
Allahım kimseye yaşatmasın

amin canım inşallah yaşatmaz bende 1 ay önce 5+5 bebeğimi düşürdüm bende 5 bucuk yıllık evliyim bu 2 düşüğüm oldu tam 1 ay üzerine adet oluyorum derken sadece leke olarak devam ediyo 3 gün oldu bilmiyorum kafam karıştı korunmadık zaten tedaviyle oluyolar 2 ay sonra tekrar başlıcaz tedaviye öyle işte

günaydın

..♥♥♥kandiliniz mübarek olsun♥♥♥..

arkadaşlarım hepinizin kandilini kutlarım ve bu mubarek günde hepinizin(bende dahil)dileğinin kabul olmasını dilerim.hayırlı kandiller.a.s.

Hepimizin Mübarek Mevlid Kandili Mübarek Olsun....Bu Mübarek günde hakkımızda herseyin hayırlı olmasını dilerim.
Kasım ayından beri bebek düşünüyoruz ve prolaktinim yüksek olduğunu öğrendim ilk günlerde çok üzülmüştüm ama şimdi kendimi üzmüyorumm...Rabbim bizim için hayırlısı versin...Suan sadece kendimi iyi hissetmekten başka birseyim yok...
Tekrardan Mevlid Kandiliniz Mübarek olsun ....:nazar::1hug:

herkese selaaaaaam ben yeni geldim aranıza..geçen nisanda evlendim 4aydırda bebek istiyoruz dün adet olmam gerekiyordu hala olmadım test yapmaya korkuyorum bugün yapsam belli olur mu acaba???? lütfen biri bişey söylesin yazılarda tatlı bebeğinde benim gibi olduğunu test yapmayı beklediğini okudum..tatlı bebek test yaptın mı noldu bizede haber veeeeeer

kızlar günaydınnnnn .... hepinizin kandili ve kadınlar günü kutlu olsun.öpüldünüz sevgi kelebeklerim.

kızlar hepinize günaydın.kandiliniz mübarek olsun.hepimizin duaları kabul olur bu günde inşallah
kadınlar gününüzde kutlu olsun

kızlar hepinize merhaba...dün giremedim internette bir sorun vardı.herkes iyidir umarım.

Kandiliniz Mübarek dualarımız kabul olsun inşallahhh:Saruboceq:...
Kadınlar gününüzde kutlu olsun.:enbuyukkk:

beryalcim paylaşımın için sağol.sen nasılsın?bebişin nasıl?
citos canım biz iyiyiz siz nasılsınız?bebişin nasıl?
okyanus
canım sen nasılsın?bebişin nasıl? kısmetse biz yarın gidiyoruz doktora ikli test için inşallah bebişimizde iyidir sonuçlar güzel çıkar:Saruboceq: dua edin kızlar lütfen...
tatlibebek canım inşallah sendende güzel haberler alırız:teytey: bizi habersiz bırakma...
nilüfercim sen nasılsın? birşey sormuşsun ama benim bilgim yoktukusura bakma cevaplayamadım ama beryalim cevaplamış.
interhat,bircan,merve85,suprzi mucize sizler nasılsınız? bebişleriniz nasıl:nazar:
vildancım ohhhh maaşallah kurtlarını dökmüşsün...bizler içinde oynasaydın.
dilnurcum sen nerelerdesin?
maatcım sen nerelerdesin merak ettik seni?
merveburc,sultan,tatli cadi,pınk rose,ceyda,yasemennnn,papatya sizler nasılsınız?
belenaycım sen nasılsın?bebişinde iyidir umarım...
alincim aşılaman oldu mu canım.Cumartesi olacak demiştin. güzel haberlerini bekliyoruz:teytey:
veeeeeee adını sayamadığım diğer kızlar sizler nasılsınız?

mrb kızlar kandiliniz mübarek olsun ve kadınlar gününüz kutlu olsun
herkez iyidir umarım bir türlü denk gelemiyoruz nezaman gelsem kimse olmuyor offf hepinizi çok özledim

X