Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

akadaşlar ya nisa hastansine gıdecem muayene olmak için kadın doğum bolumune murvet hakyemez e muayene ucretı ne kadar bı de doktor nasıl ıyı mı bılgınız varsa bana yazar mısınız

ıyım cnm sağol umarım sen ve bebıste ıyıdır

citos, hlymms merhaba arkadaşlar siz hangi hastane veya doktoru onerırsınız

ya sayfalar eksildimine daha az önce 874tü 859a inmiş

ayyy cıtos gıtmıs yetısemedım tuh kıza cvpta yazamadım okur ıns bunu hb cnm ıyım bende ıste napayım tahmını adet gunum 3 gun gectı krkuyorum adet olcam dıye test yapamıyorum nagatıf cıkar dıya bakalım ne olcak
hakkaten sayfalara ne oldu bende anlamadım

citos, hlymms merhaba arkadaşlar siz hangi hastane veya doktoru onerırsınız

cnm sanada gunaydın hosdeldın yenı mı uye oldun
cnm ben burasa dayım ıstanbuldakı drları bılmıyorum ama ıstanbullu arkadaslar vr onlar sana cvp verırler ama galıba suan yoklar

melıke 25 tebrıkler cnm bebısın buyumus demek senın kaar bende cok sevındım ayyy kız bu sevıncle nasıl ders calısabılıyon ben hayatta calısamam

ay inşaallah canım ya sağolun dışarı çıkamadım yağmur var kayınvalidemler bende yemek iş bulaşık vakit bulamıyomki pazarteside olabilirim 23 .geçecek günler ama napim ama kocam gelsin işten eğer dışarı çıkarırsa bizi test alırım yiyne napim hiç değilse biraz heyecanım yatışır
aama sol kasığıma arad a bir çok keskin ağrı vuruyo

ne olcak bilmiyom

ay ne oldu öyle napmışım varya kızlar kafam yerinde değil naptığımı bilmiyorum bi titremede var bende heyecan ve korkudan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…