Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

süpriz mucize sanada hayırlı olsun canım sağlıkla bebişine kavuş :1hug:

sağolun kızlar hepinize gerçekten çok tşkr edrim.Yani bu bebek tam bir mucize ve süpriz oldu bana.Hiç beklemediğim bi anda içimde çiçekler açtırdı.Rabbim hepimize sağlıklı sıhhatli hayırlı ewlatlar nasip etsin....

çok teşekkürler canım beryalciğim..kilo vermeyi denicem bakalım..yürüyüş falan biraz havalar güzelleşse daha rahat olur...pkoyla ilgili bilgi okudum yumurtanın fazla gelişmeden çatlaması ve bi kısmının yumurtalık çevresinde dizilerek rahim duvarını kalınlaştırması yazıyoırdu...yumurta tam gelişmiyosa hamile kalınmaz dimi.canım bana özelde atabilirsin ne partığını ne yaşadığını..kaç kilo verdin..pko tamamen temizlendide sonramı hamile kaldın..buarada ben hiç bişi hissetmiyorum yumurtalıklarımda.ağrı sızı yok..bende okadar kiloda yok aslında ama bünyeme fazlaymış bu bile.....soğan kürünüde denicem

canımmm şu an ne söylesek ne yapsak senin için anlamsız ve boş biliyorum.acını paylaşıyorum çok üzgünüm.yapacak birşey yok lütfen kendini bırakma.umarım en kısa zamanda tekrar hamile kalırsın ve bu yaşadıklarını çabucak unutursun. öpüyorum .tatlım.kendine iyi bak.:1hug:

Here you can create tickers for forums (metrics, sliders ... -
beryalim bu sayfadan gir tatlım

canım dene soğan kürünü hatta hemen başla.kilo verme olayına gelince ben glukofen diye bir ilaçta kullandım doktor tavsiyesiyle.kilo verdirdi ve yumurtalıklarımı düzene soktuçdoktoruna danış.aynı zaman da benim tek yumurtlaığım olduğu için umutsuzduk ama oldu rabbime şükür.kısaca toparlayalım.doktora glukofeni sor sen kullanabilirmisin diye.yediklerine dikkat et en azından öğle ve akşam ekmeği kes.abur cubur yeme.yürüyüş yap ve mutlaka soğan kürünü dene.öptüm canımmmmmm .ben bunları yaptım hamile kaldım ve bendede rahim duvarı kalınlaşması vardı bu glukofen iyi geldi hem kalınlaşmayı engelledi hem kilo verdirdi hemde yumurtalıklarımın çalışmasını sağladı tavsiye ederim.zararlı bir ilaç değil ben hamileyim ve hala hergün 2 tane içiyorum.doktorum üçüncü aya kadar iç zararı yok daha çok sana faydası var dedi.

çitosum beryalim nilüfer tatlıbebek yeb hlymms slm nasılsınız bakalım?
mervecim canım benim inan çok sevindim kalp atışlarını duyunca ağlıcaksın çok güsel bişey rabbim bütün arkadaşlara nasip etsin:Saruboceq:
sürpriz mucize seninde bebiş baya olmuş maşallah
çitos beryal bircan sizin bebişler nasılll?bulantılarınız var mı?

hg okyanusum nasılsın canımcım ben bugün iyiyim canım bulantım fazla yok sende nevar yok görüşmeyeli Şeniz

bayanlar baksanıza ne diyo yaaaa yerim onu ben

Ilk haftalar
embriyo sıvı dolu bir kesenin içinde yüzer.sinir sistemi ,ağız ve çene oluşmaya başlamıştır.kan damarları oluşmaya başlamıştır.kol ve bacak olarakdört kabarcık belirmiştir.embriyo şimdibir elma çekirdeği kadardır..

ayyy canım yaa amin inşallah senağlama

hg okyanusum nasılsın canımcım ben bugün iyiyim canım bulantım fazla yok sende nevar yok görüşmeyeli Şeniz

çok iyiym hayatım şu bi kaç gündür maşallah bi şikayetim yok evde oturup duruyom öle 19 martta kontrolümüz var cinsiyetini öğrences hayırlısıyla merakla bekliyos günlerde geçmiyo yaa ultrason resimlerine bakıp duruyom kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
hakça nerelerde yaa bu aralar ikili testi olması lazım ne zaman acaba?

ayyyy benimki nekadardır şimdi çokk merak ediyorum doktara haftaya gitcem çok merak ediyorum bebişimi minik fındığım benim[/QUOTE]

çitosum senin en son gittiğinde kaç mm di
attığım maili okuyabildin mi şekerim??

ya bayanlar bişey sorcam gebelikte ilişkiye giriliyor dimi benneyaptımki

canım 10 hafatalık olana kadar girme ilşkiye.düşük tehdidi yaratıyo çünkü.mesela bize doktor öle dedi.ilk 10 hafta yapmasanız bebek için iiyi dedi.riske atamam .biz yapmıyoruz.ve son 2 ay da yasak haberin olsun.

kızlar ben kaçıyom patiği bitirdim yeleğe başladım bi an önca onuda bitiriyim bari
bebişlerinize ii bakın 2009 un en güsel annişleriii:CüvCüv::CüvCüv:Şeniz

ayyyy benimki nekadardır şimdi çokk merak ediyorum doktara haftaya gitcem çok merak ediyorum bebişimi minik fındığım benim

çitosum senin en son gittiğinde kaç mm di
attığım maili okuyabildin mi şekerim??[/QUOTE]

canım enson 4mmdi okuyorum canım vakit buldukça senin bebiş nasıl canikom:1hug:

canım bende bebişte iyi allaha şükür .sen nasılsın.bebişin cinsiyeti belli oldumu.

canım dr um bana hiç sakınca olmadığını söledi ama ben tedirgin oluyom bişey olcak diyee
ama napcan kociş durmayınca mecburkaydirigubbakcemile3

yaa evet bende ondan sordum kociş durmayınca bi kere yaptık napalım :smiley-cool:
ben doktora sormayı unuttum ama oda bişey demedi sırnaşık şey bende son haftalarda girilmez diye biliyodum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…