Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

evet canım bugün sabahtan yaptırdım yarın alıcam doktorum bugün acil ameliyata gitti yarın gidicem inşallah yükselmiştir dua edin bana :Saruboceq::Saruboceq:

canım arkadaşım senin diğer arkadaştan geç döllenmiştir oyüzden daha düşük aranızda fark vardır hergün değer artıyor çünkü kafana takma zaten ilk etapta düşük oluyor

bende kalamıyorum 1,5 yıllık evliyim 11 ay korundum 6 aydan beri korunmuyorum dr gittim kist varmış tedaviyle geçti 2 aydan beride hamile kalmak için hab kullanıyorum ama malesef sonuç hüsran

hoşgeldin bolderus üzülme canım daha yeni kullanmaya başlamışın ilacı anca faydası olur sende kalırsın hamile merak etme canıma.s.

sağol tatlı bebek ne zamdır giremiyorum gündem dışında kaldım kimler hamile kimler değil bilmiyorum valla

sen yeni mi yoksa eski üyelerdenmisin pek karsılasmamısız her halde kısa kendini hamilemisin falan filan anlatırmısın.konusmanın daha tanıdık gecmesi icin

çok şekesin selracımm..yalnız kalmışsın ve gitmişsin...kıyamam sana kızz:1hug:
bende geldim kimsecik yokk...:çok üzgünüm:banada bay bayy:a015:

ayrıca kime dedigimi yazmamısım melikeeeee sana sordum aanacım.
EWET YENİ SAYILIRIM CANIM NETTEDE FAZLA GİREMİYORUM KAÇAMAK YAPARSAM ANCA O YÜZZDEN BENDE ÇOGUNUZLA HENÜZ TANIŞAMADIM 3,5 SENELİK EWLİYİM İLK 1,5 SENE KORUNDUK BEBEK DÜŞÜNMEDİK AMAM 2 YILDAN BERİ İSTİYORUZ 6 AYDIR DOKTOR TEDAVİSİ GÖRÜYORUM İLK 3 AY SADECE FOLİK ASİT VERDİLER AMA BENİM DOKTORA GİDİŞİM ÇOCUK İÇİN OLMADI CANIM SOL KASIGIMDA SANCI VARDI O YÜZDEN GİTTİM MEGER BENDE KİSS VARMIIŞ GERÇİ BEN HİSSEDİYODUM SOL TARAFIMDA BİŞEY OLDUGUNU AMA DOKTORDAN ÇEKİNDİGİM İÇİN GİTMEK İSTEMEDİM NEYSE SONRA MECBUR GİTTİM KİSTİM PATLAMIŞ ONDAN SONRA BEN KARAR VERDİM ÇOCUK İÇİN DOKTORA GİTMEYE 1 AYDA KLOMEN BİTİRDİM ŞİMDİDE GANOPEN HERALDE O HAPTAN 5 TANE İÇTİM BEKLEMEDEYİZ CANIM DAHA GÜNÜME VAAAR YETERLİDİR İNŞ CANIM:içelim:

Herkese slm ve günaydınlar inş güünnüz güzel geeçr canlarım hepinizi öptüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…