Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

nilüfer canım hayırlısı olsun herşeyde vardır bir hayır...inşallah en yakın zamanda güzel haberlerinizi alırız:1hug:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
valla kızdı sanırım bende ona kızdım.bana kilolusun dedi anlamadım..tamam ben kendimi kilolu buluyorum ama cevremde herkez saçmamalama falan diyorlardıkaydirigubbakcemile2
nebilim bünyen kaldırmıyo dedi rahme baka baka)))))gamyoncuiremsu zayıflamam lazım bide şimdii...zaten 7 kılo almıştım ..boyum 170 kilomda 67 oldusenağlamasenağlama çokta zayıf değilim canım
ben folik kullanıyorum bakalım..bu testler benimde özelde medicalde yaptırıcam 52 milyon tutuyormuş..yaptırayım bari yarın sabahtan iii olur...

kızlar bende evde değildim geldim ve geçmişe şöyle bir göz atayım dedim. belimde ağrıdı uzanmadan bakayım dedim bizim kızlar neler yapıyor diye...

vildancım yazmışsın ben mi yalnış anladım geçmişi okurken,citosla arkadaşlığımız bitti demişsin neden? nazar değdi derim sadece size...siz barışırsınız daynamazsınız birbirinize. bizleride üzmeyin lütfen..

kızlar bir baktım kendi kendime deli gibi yazıyorumkaydirigubbakcemile3 nerdesiniz?
bende çıkıyorum belim ağrıdı daha sonra girerim dayanamam çünkükaydirigubbakcemile3

nilüfer canım hayırlısı olsun herşeyde vardır bir hayır...inşallah en yakın zamanda güzel haberlerinizi alırız:1hug:

sağolasın hahaytım benim...bakalım artık neolcak...
ben bide bişi merak ediyorum
minicik minicik kistler var kiloya bağlı dedi..zayıflarsan gider dedi daha rahat hamiş olursun dedi.bunlar biraz rahimduvarını kalınlaştırmış dedi...
ben şimdi pko muyum....????
bu olaya ne diyoduk biz yaa..şu soğan kürünümü kullanıyoduk ...karıştırmaya başladım bilgi sahibi oldukçaa kafam almıyoo sanırım daha fazlasınıkaydiri:roflol::roflol:gubbakcemile3

hakca.belenay.okyanus.tatlıbebek.rozalin.hlymms.sumos.bircan.yeb2004.rufeydaserra
beni merak edip sormuşsunuz kızlar sağolun ben ve bebişim gayet iyiyiz kızlar biraz rahatsızdım oyüzden gelemedim şimdi iyiyim ve sizi özledim için bibakayım dedim sizlerde iyisiniz dimi kızlar hepinizi çok seviyorum ŞenizŞeniz

canım sen üzülme bebişine ve sana kıyamam sizi özledim için geldim ŞenizŞeniz

iyiyiz bizde çitoscum hayırdıe vildanla küşmüssünüz ne oldu...size hiç yakışmıyo canım ya barışın...

canım geçmiş olsun canım bebiş fazla rahatsızlık veriyormu nasıl gidiyo hamilelik bakalım

sağolasın arkadaşım hoşbulduk dilerim güzel vakitler geçiririz

iyiyiz bizde çitoscum hayırdıe vildanla küşmüssünüz ne oldu...size hiç yakışmıyo canım ya barışın...
canım anlaşamadık yollarımız ayrıldı okadar bu konuyu konuşmak istemiyorum sen nasılsın bebiş iyimi canım

canım geçmiş olsun canım bebiş fazla rahatsızlık veriyormu nasıl gidiyo hamilelik bakalım

sağolasın tatlıbebek seninde bebiş varmış canım hayırlı olsun çok sevindim:1hug:a.s.

canım farklı belirtiler var bu sefer ya yarın olmam gerekiyor yada pazartesi işte bakalım bekliyom işte ama çok heyecanlıyım inş. olmam

canım inşaalah bebiş vardır Şeniz
rabbim gönlüne göre versin:1hug:

amiiiin canıııım sağol Rabbim sana da dert keder vermesin seninde herşeyi gönlüne göre versin sağlıkla kucağına alıp sağlıklı mutlu huzurlu hayırlı büyütmeler nasip eder inşaallah:sm_cool:Şeniz

aminnnnnnnn canım benim ŞenizŞenizŞeniz

bende kalamıyorum 1,5 yıllık evliyim 11 ay korundum 6 aydan beri korunmuyorum dr gittim kist varmış tedaviyle geçti 2 aydan beride hamile kalmak için hab kullanıyorum ama malesef sonuç hüsran

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…