Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

günaydın arkadaşlar,rozalin,rufeyda,derinlik,vildan,citos,melike 25,nilüfer, selra ismini unuttuğum arkadaşlarım. hepinize günaydın hepinize bol çocuklu günler diliyorum:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:hihoyyyt

günaydın arkadaşlar,rozalin,rufeyda,derinlik,vildan,citos,melike 25,nilüfer, selra ismini unuttuğum arkadaşlarım. hepinize günaydın hepinize bol çocuklu günler diliyorum:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:hihoyyyt

sanada günaydın saracım hga.s.

hakcam.okyanusum ,tatlıbebeğim,belenayım,yadelim,maatcım,firdevsim,rufeyda serracım,beryalim,yeb2004.sumos23.bircan,hlymms ve diğer kızlar hepinize günaydınlar iyi hafta sonlarıkaydirigubbakcemile5

hoş buldum citoscum zannediyorum sen mutlusun(yani hamişsin)tebrikler canım sağlıklı ve herşeyin yolunda gitmesini diliyorum.:CüvCüv:

evet canım bende mutluluk kervanındayım inşallah o kervana enkısa zamanda sende dahil olursun Şeniz

evet canım bende mutluluk kervanındayım inşallah o kervana enkısa zamanda sende dahil olursun Şeniz

inşallah arkadaşım isteyen herkese versin bizim için dua et beklemek çok zor oluyor nekadarda sabretmeye çalışsamda stres yapıyo (özellikle sonlara yaklaştıkça:1no2::1no2::teselli:

günaydın can kardeşlerim nasılsınız neler yapıyosunuz bakim bugn ben heyecanlı endişeli ümitli... vs
bütün duyguları yaşıyorum
normalde bugün hasta olmam gerekiyo tüm adet belirtilerim var başımda ağrıyo fakat karnımın alt kısmında sağ ve sol olmak üzere sancım oluyo
ikide bir lavaboya gidip oldummu olmadımmı bakıp duruomgenelde sabah 6 gibi olurdum son reglimde öğlede olmuştum
dakika dakika bitiyorum sanki
Allahım ne olur bu sefer bebişim gelsin

citoscum nekadar zaman sonra gebe kaldın

canım ben 4,5 yıllık evliyim 3 sene korundum işte 1,5 senenin sonunda rabbim meleğimi yolladı morelini hiç bozma gülüm eninde sonunda seninde olur merak etme nice umutsuz kişiler anne oldu burada sen kaç yıllık evlisin ve nekadardır bebiş istiyorsun :nazar:

Günaydın kızlar nasılsnız

Ben 3gün önce 4+4 haftalık bebeğimi düşürdüm kızlar
Bebeğim tutunamamış
İnanın hala çok kötüyüm
Önce hamile olduğumu öğrendim daha o sevince doyamadan
Ani bir kanamayla dünyam döndü
Hemen doktora gittim ve bebeğin tutunamamış bebeğini düşürüyorsun dedi
Hala kendime gelemedim
Geceleri ağlamaktan yatamıyorum
Allahım kimseye yaşatmasın

günaydın can kardeşlerim nasılsınız neler yapıyosunuz bakim bugn ben heyecanlı endişeli ümitli... vs
normalde bugün hasta olmam gerekiyo tüm adet belirtilerim var başımda ağrıyo fakat karnımın alt kısmında sağ ve sol olmak üzere sancım oluyo
ikide bir lavaboya gidip oldummu olmadımmı bakıp duruomgenelde sabah 6 gibi olurdum son reglimde öğlede olmuştum

hoşgeldin tatlıbebek kız benide heycanlandırdın şimdi delikafadulden
inşaalah adetin olmazda bebişin vardır aminnnnnnnn:Saruboceq:

Büşracım çook geçmişolsun canım..inanamıyorum yaaa...yüce allahın taktiri işte tatlım güçlü ol lütfen en kısa zamanda tekrar hamile kalırsın ..bugibi durumlardan sonra daha çabuk hamiş kalınıyormuş diye okuyoum buralarda...
Canım çabuk atlatırsın işallah..tekrar geçmiş olsun büşracım..

Bebeğim tutunamamış
İnanın hala çok kötüyüm
Hala kendime gelemedim

çok geçmiş olsun canım ALLAH tekrar yşatmasın sana bunu tabi kimseyede
demekki hayırlısı böyleymiş
Mevlam neylerse güzel eyler de sabret ALLAH dayanma gücü versin sana

Bebeğim tutunamamış
İnanın hala çok kötüyüm
Hala kendime gelemedim

canım sevincini paylaşamadan üzüntüsünü yaşadık çok geçmiş olsun tatlım inşaalah yakın zamanda tekrar anne olursun :teselli:

TATLI BEBEK CANIM İNAN BENDE SENİN KADAR HEYECANLIYIM.BUGÜN SAYFAYI AÇARKEN İNAN SENİ MERAK EDEREK AÇTIM...BUGÜN TEST YAPARSIN DİMİ...
İŞŞAALLAHH CANIM OLUMLU ÇIKAR...MERAKLA BEKLİYORUZ HABERİNİ..:lepi:

BİRCAN VE SÜPRİZ MUCİZE SİZLER NASILSINIZ???BEBİŞLER İİYİMİ:emir_bebek:

X