Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Ama çok karamsarsın arkadaşım böyle yaparak bence işi daha zorlaştırıryorsun
Anlıyorum çok istiyorsun ve olmayacak diye endişeleniyorsun ama bence haddinden fazla kendini strese sokuyorsun.
Biraz kendini dilemesen rahat olsan belki daha çabuk sonuç alırsın birde öyle olmaya çalışsanayerimseniben

ah arkadaşım ah ak siz bile tanımışınız beni artık çok doğru söylüyosun canımda elimde değilki ah keşke bi unutabilsem hatta bu ay demiştimki adet günmü bile unutmak istiyorum sonradan sevineyim diyeyimm aa geçmiş günüm diye ama nerdeee nerdeee

bende 24 yaşındayım canım daha genciz evliliğin tadını çıkaracağına boşuna kendinede eşinede eziyet ediyorsun arkadaşım bu kadar takmasan herşey daha kolay olacak

insan bazen beynindeki olumsuz duygulara hükmetmeyi bilmeli
yoksa yaşam bir eziyet haline gelir,
umarım daha pozitif düşünmeyi başarırsın arkadaşım

Dilnur bana moral verdin canım ya sağol
Rica ederim canım fazla üzgün görüyorsun da ondan biraz moral vermek istedim çünkü umutsuzluğa kapılmak için çok erken elbet birgün gelecek veletler ozaman vururuz popolarına nerde kaldınız diyesırnaşık şey:emir_bebek:

Hadi bakalım bende çıkayım madem herkes çıkıyo heralde yarın görüşmek üzere kib

hg aramıza cadı kız ben giderim ama bir kulağım genelde burda olursırnaşık şey

merhaba kimse varmı bende yeni katıldım aranıza
adet sancısı gibi ağrım var 1 hafatdır ama adetim 2 geçti hamile olabilirmiym belirtileri neler bana yardımcı olursanız seviniirm

hoşgeldin vildanım naber nasıl geçti alışveriş bana ne getirdinsırnaşık şey

Memelerde dolgunluk, hassasiyet, memeucunda koyulaşma,
Karnın alt kısmında dolgunluk, şişkinlik
Yorgunluk, uykuya eğilim
Sık idrara çıkma
akıntının artması gibi belirtiler olabiliyormuş canım
olan arkadaşların çoğun bu belirtilerin çoğu vardı

citos sende hoşgeldin canım gözümüz yollarda kaldı
kaydirigubbakcemile5

slm arkadaşlar nasılsınız dr dan geldim şimdi bebeğimin kalbinin atışını gördüm.10 gün sonra duyucaz inşallah...dün yasin okudum arkadan hepinize dua ettim ama ilk aklıma tatlıbebek demek geldi inşallah en kısa zamanda hepinizin hamiş haberlerini alıcaz...

canım beniiiiiiiiiiiiiiiim çok sağol ya inşaallah canım ben ve diğer bebek bekleyen tüm arkadaşlarımız bebeklerimize kavuşuruz inşaallah ve sanada sağlıkla kucağına almayı
nasip eder inşaallah yüce mevlam
Şeniz:Saruboceq::CüvCüv:

X