Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Aman sumos seninde kafana taktığın şeye bak Allah aşkına boşver kim ne derse desin fazla üstüne gelen olursa tavrını koyarsın üstüne gelemezler bidahakötükedihüso

takmiyim dimi ya söz veriyorum artık kzılar evliliğimin tadını çıkaracam çok şükür hiç bi problemlemimiz yok inş olacak tabi erken olsa daha iyi ama artık hayırlısı hiçç kimseyi takmıyacam hiç umrumda olmayacaklar ya vallahi onlar yüzünden eşimede sinirleniyorum yazık onun ne suçu varsa garibim

yatakodası falan kalmadı anacım bizde sırnaşık şeysırnaşık şey...aman ne ayıpolcek napalım buda doğanın bi kanunu yaniiii:lepi:

kızlar ayın 11inde olmam lazım ne olur dua edin olamayayım inş hamiş olayım bu ay ne olur kızlar çok ihtiyacım var duaya allah tüm izteyene versin inş

kızlar içinzden ne geçiyo ne olur doğru söyleyin sizce bu ay hamiş olurmuyum

kızım napalım başka türlü çocuk olmuyoki herkes bilmiyomu nasıl yapıldığını sankisırnaşık şey
biz tembel tavuklar bu ay napcaz bakalımdelikafadulden

slm arkadaşlar nasılsınız dr dan geldim şimdi bebeğimin kalbinin atışını gördüm.10 gün sonra duyucaz inşallah...dün yasin okudum arkadan hepinize dua ettim ama ilk aklıma tatlıbebek demek geldi inşallah en kısa zamanda hepinizin hamiş haberlerini alıcaz...

ben burdayım ama tahminlerim malesef pek kuvvetli değildir
ama Allahın nezaman nasip edeceği belli olmaz belkide hamiş kalırsın bu ay:CüvCüv::ecrin_bebek:

slm arkadaşlar nasılsınız dr dan geldim şimdi bebeğimin kalbinin atışını gördüm.10 gün sonra duyucaz inşallah...dün yasin okudum arkadan hepinize dua ettim ama ilk aklıma tatlıbebek demek geldi inşallah en kısa zamanda hepinizin hamiş haberlerini alıcaz...

hayırlı olsun canım aalh kabul etsin allah razı olsun canım inş tez zamnda hepimizn olur inş rabbim :Saruboceq:

Dualarında bizide unutmadığın için sağol canım Allah sana en yakın zaman da sağlıkla kucağına almayı nasip etsin:Saruboceq:

ayyy ne guzel hadı gozun aydın

sumos sen ne kadarlık evliydin canım

18 aylık evliyim canım belki çok değil ama insan uğraşınca çok kötü oluyo ya bilirsin işte her ay görünce resmen yıkılıyorum ben tam 14 aydır hep aynı duygu çok korkuyorum bu ayda olacam diye şimdiden ağlamaya başladım bile yani

eşimde çok kızıyo kendini çok yıpratıyosun yazık değilmi sana diyo herşeyin hayırlısını allah bilir diyo sen böyle yapınca isyan etmiş oluyosun diyo ama ben isyan etmiyorumki sadece çok istediğim için üzülüyorum bu arada 22 yaşındayım

Ama çok karamsarsın arkadaşım böyle yaparak bence işi daha zorlaştırıryorsun
Anlıyorum çok istiyorsun ve olmayacak diye endişeleniyorsun ama bence haddinden fazla kendini strese sokuyorsun.
Biraz kendini dilemesen rahat olsan belki daha çabuk sonuç alırsın birde öyle olmaya çalışsanayerimseniben

X