Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

genelikle içime doğan olur tek siz hamile kalında ben bişi istemem kızlar sengözlerimebaksanab
Sağol canım ya valla mutlu ettin bizi inşallah Allahım hepimize nasip eder valla çok istiyorum herkesin hayalleri gerçeğe dönüşsün :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

ayy işallahh canımmm...işallahhh...valla nebilim bende düşünemiyorum bilee.....
dilnur davetsiz misafir gelmedi dimi daha..amann dilimi ısırimde nazar değmesin...buay olmadı galiba hala..ii gidiyosun

hoşbuldum sağolun...herkese çok teşekkürler...inşallah biraz daha kilo verip size müjdeli haberlerde verebilirim...az kaldı 10-15 kilo daha versem yeter

ay ben bi 5 kiloyu veremiyorum yeminolsun ..bak 2 kilouyu hemen veriyorum 1 kıloda zorla veriyorum etti 3 kilo..bidaha aç kalim 1 hafta yine gitmiyo fazlası...
nebilim anlamadım bende yapıştı bana resmen..
sen 15 kılo veriyosan tebrikederim arkadaşım..sporlamı veriyosun...hamile değilsin anladığım kadarıylaççkılo verip hamile kalmayı planlıyosun galiba...
herşey gönlünce olsun canım..kaç ay sonra düşünüyosun hamişliği:CüvCüv:

ayy işallahh canımmm...işallahhh...valla nebilim bende düşünemiyorum bilee.....
dilnur davetsiz misafir gelmedi dimi daha..amann dilimi ısırimde nazar değmesin...buay olmadı galiba hala..ii gidiyosun
yok canım daha bişey yok ama 2 gündür inceden bir bel ağrısı kasıklarımda dolgunluk bir kaç gündür de akıntım var valla adet belirtisinede benziyor ama normal şartlarda :sm_confused:daha 10 günüm var bilmiyorum bakalım ne olcak

kızlar ben geldimmm ne habersiniz bakalım benim moralim çok bozuktuda sabah şimdi kendime geldim biraz

hoşgeldin canım..boşverrrrrr salllaa gitsin sumoşş

yok canım daha bişey yok ama 2 gündür inceden bir bel ağrısı kasıklarımda dolgunluk bir kaç gündür de akıntım var valla adet belirtisinede benziyor ama normal şartlarda :sm_confused:daha 10 günüm var bilmiyorum bakalım ne olcak

canıım yumurtlama dönemindeyiz yumurtluyor olabilirsin bak..ona görede düşün ve çalış...akıntı falan oluyormuş yumurtladığında..ben takığım bu yumurtlama gününe biliyosun:roflol::roflol:

ben normalden fazla kilolu olduğum için 5 kilo fazlası olan birine göre daha hızlı verebiliyorum...bide bünyen hızlı verir kilo maşallah metabolizmam ii..o yüzden öyle çok uzun bir zaman almaz gibime geliyo kilo vermem

Aman sumos seninde kafana taktığın şeye bak Allah aşkına boşver kim ne derse desin fazla üstüne gelen olursa tavrını koyarsın üstüne gelemezler bidahakötükedihüso

canıım yumurtlama dönemindeyiz yumurtluyor olabilirsin bak..ona görede düşün ve çalış...akıntı falan oluyormuş yumurtladığında..ben takığım bu yumurtlama gününe biliyosun:roflol::roflol:
Doğru canım ya bende öyle olabilir diye düşündün valla tamda uyuşuk zamanıma denk geldi :bbo: hastaydım ya canım hiç bişey istemiyodu ayıptır söylemesikaydirigubbakcemile3 inşallah kaçırmamışımdırsırnaşık şey

X