Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hııım hadı hayırlısı cnm bızde 2 yıllık evıyız 1 yıldır ıstıyoruz benım tahlılerım temız cıktı sadece sut hormonum yuksek onun ıcınde hap kullanıyorum eger bu ay adet olursam ılac tedavısıne baslıcaz

canım benimde yüksek çıkıyor prolaktinim dostunex kullandım şimdi biraz normale döndü
pkolarda kilo olurmuş bende yok ama yinede anlamıyorum niye olmuyor :nazar:

ya bişi sorcam adete bikaç gün kala evde yapılan idrar testinde sonuç görünürmü zor bekliyom var ya şu son günler geçmek bilmiyo bir türlü çok heyecanlıyım

cnm erken dollenme olduysa gorunur ama bu ıdrar testlerı her zaman kesın sonuc vermıyomus en garantı kan tahlılı

canım benimde yüksek çıkıyor prolaktinim dostunex kullandım şimdi biraz normale döndü
pkolarda kilo olurmuş bende yok ama yinede anlamıyorum niye olmuyor :nazar:

zamanı nar demek kı cnm Alah ne zaman ısterse o zaman bızım ıstememız yetmıyo

cnm erken dollenme olduysa gorunur ama bu ıdrar testlerı her zaman kesın sonuc vermıyomus en garantı kan tahlılı

ne biilliiiiiim ya çok heyecan yaptım kayınvalidemler bendeydilerya fazla stres yapmadım bu ay yemek iş yapmaktan fırsat bulamadım can sıkıntısı yapma tek sıkıntım ....anlamışsınızdır siz işte neysse boşver bunu yaaa
ne yapayım bu sefer çok farklı hissediyom göğüslerim hassaslaştı karnımın alt bölgesinde sol tarafımda kesik kesik sancı var ara ara delip geçiyor mide bulantım var ama sadce az bulantı var rahatsız etmiyooo ne olsa belirti sayıyom işte

evet çitos gözükmüyo rahatsızmı acaba evdede net vardı haberdar ederdiama hayra yoralım hayrolsun belki bebişe alışverişegitmiştir diye düşünüyorum

ne biilliiiiiim ya çok heyecan yaptım kayınvalidemler bendeydilerya fazla stres yapmadım bu ay yemek iş yapmaktan fırsat bulamadım can sıkıntısı yapma tek sıkıntım ....anlamışsınızdır siz işte neysse boşver bunu yaaa
ne yapayım bu sefer çok farklı hissediyom göğüslerim hassaslaştı karnımın alt bölgesinde sol tarafımda kesik kesik sancı var ara ara delip geçiyor mide bulantım var ama sadce az bulantı var rahatsız etmiyooo ne olsa belirti sayıyom işte

Hadi inşallah canım hayırlısı inşallah vardır. Adetin ne zaman adetinin geçmesini bekle test yapmak için. Düzenli oluyormusun

oooo kımler gelmıs kımler hg efendım nasılsınız bkım bebısnasıl

canımmm iyiyim allaha şükür bebişte iyi teyzesi ellerinden öper kaydirigubbakcemile3 halsizlik var bende o yüzden hep yatıyorum ama aklım burda sizleri çok ösledimmm ŞenizŞeniz

Hadi inşallah canım hayırlısı inşallah vardır. Adetin ne zaman adetinin geçmesini bekle test yapmak için. Düzenli oluyormusun

evet 7 aylık evliyim23 günde biroluyodum son 2 sefer 25.günde olmaya başladım 21.günüm deyim bugün

günaydın beryal nasılsın tatlımkaydirigubbakcemile5
bebeğin nasıl kaç haftalık oldu :ecrin_bebek:

canımmm iyiyiz bebişte bende .teyzesi bebişim büyüyo 7 hafta 3 günlük 7 + 3 ..... pazartesi kalp atışlarınıda gördük içim daha da rahat etti.allah isteyen herkese nasip etsin. öpüyoruz seni teyzoşş Şeniz

adet olmayınca ınsan kendınde hamıllık belırtılerı bulmaya calısıyo bende oleyım adet gunlerım su an kesık kesık sancılar yumurtlalıklarda benımde adet gunlerım de hep olur ama ıns hamılesındeır cnm

canımmm iyiyim allaha şükür bebişte iyi teyzesi ellerinden öper kaydirigubbakcemile3 halsizlik var bende o yüzden hep yatıyorum ama aklım burda sizleri çok ösledimmm ŞenizŞeniz

aman ıyı olun canım sen bol bol dınlen arada bı mrb de bıze ıyı oldugunu bılelım yeter.bende o bebısı operım dıcem ama kıyamam kız ben onu opmeye kucuk zaten dur bı kokayııım

zamanı nar demek kı cnm Alah ne zaman ısterse o zaman bızım ıstememız yetmıyo

evet haklısın canım bizim dememizle olucak değil ama bazen sabrım kalmıyor işte senağlama
senin normal yolla şansın nekadar doktor nededi sanayasakkelime

adet olmayınca ınsan kendınde hamıllık belırtılerı bulmaya calısıyo bende oleyım adet gunlerım su an kesık kesık sancılar yumurtlalıklarda benımde adet gunlerım de hep olur ama ıns hamılesındeır cnm

iyi dileklerin için sağol canım inşaallah:CüvCüv::ecrin_bebek::Saruboceq:

rufeyde serra nerdessııın ne zamanddır gorusemıyoruz ozledım kız senı baska bı dr a gıdecekmıssın ne yaptım gıtın mı

evet haklısın canım bizim dememizle olucak değil ama bazen sabrım kalmıyor işte senağlama
senin normal yolla şansın nekadar doktor nededi sanayasakkelime

cnım ılac tedavısınden bı sonuc alamezsak asılama olucakmıs

canımmm iyiyiz bebişte bende .teyzesi bebişim büyüyo 7 hafta 3 günlük 7 + 3 ..... pazartesi kalp atışlarınıda gördük içim daha da rahat etti.allah isteyen herkese nasip etsin. öpüyoruz seni teyzoşş Şeniz

aman aman yesin teyzesi onun yumuk yumuk ellerini :nazar::nazar:maşşallah diyelim nazar değmesin sağlıkla gelsin bebeğin canımŞeniz

X