Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

canım benim pc başında değildim hemen cevap yazamadım senin istediğin poğaça olsun ben sana özel yaparımcokacimcoook:1hug:
Benimde huyum kurusun bende hemen barışırım nerde poğaçalarcokacimcoook
Tsk ederim canım naz yapıyom sağa biraz demin sırnaşık şey birden gidiverince ağzım açık kaldım burda

Benimde huyum kurusun bende hemen barışırım nerde poğaçalarcokacimcoook
Tsk ederim canım naz yapıyom sağa biraz demin sırnaşık şey birden gidiverince ağzım açık kaldım burda

kaydirigubbakcemile5 yolda canım geliyorrrrrr
canım benim ya haklısın haber vermeden gittim ama tam kapatırken söylerim. zaten yine yapıştım koltuğa kalkmam lazım ama ayrılamıyorumkaydirigubbakcemile3

kızlar ben çıkıyorum gitmem lazımmmmm size bol muhabetler kendinize iyi bakın.görüşmek üzere...

rufeyde sende takma artık kafana bakalım kullan o ilacı belki faydasını görürsün olmazsa sonrada başka bir doktora gidersin belki sen stres yaptıkca da geçmiyordur

rufeyde sende takma artık kafana bakalım kullan o ilacı belki faydasını görürsün olmazsa sonrada başka bir doktora gidersin belki sen stres yaptıkca da geçmiyordur

ama elimde degil canım nedenini bilmeden bekleyip duruyorum ama hala devam ediyor 3 tane kullandım akşamdan beri etki etmesi gerekmez miydi hapın kafayı yiyecegim ya

bende varım kıslarrrrrrrr tarihlen bakıosanız 21 mart adet tarihim umutsuzda olsam kocişe doğum gününde gelin istiyorum meleğim gel meleğim gel pati pati anneye

yarın başkadr a git rufeydacım...yani druna güvenmen lazım bikere..heleki yarın bigün hamiş kaldığımızda düşünsene biz zaten bu pipiriklilikle dr..uda usandırırızzzz ama bize gerektiği gibi bakmak zorundalar tatlışım..telden ilaç yazılmaz bence ki hormon ilacı değilmi bunlar ayrıca...bana tuhaf geldi gülüm....-tatlicadiarzu-

dilnurrr kızzz başbaşa kaldık ...nevar neyok dedikodu yapak bariim kimse yokkene)))
toppihh dedikodusu

ama elimde degil canım nedenini bilmeden bekleyip duruyorum ama hala devam ediyor 3 tane kullandım akşamdan beri etki etmesi gerekmez miydi hapın kafayı yiyecegim ya
canım deminde sordum ama farketmedin galiba bu hap düşük tehlikesi olana verilmiyomu ayrıca ne için kullanılıyo baktınmı endikasyonlarına

bakalım gideyim diyorum yine zübeyde de ayşe günay diye bi doktor var methini duymuştum kısmetse ona gideyim bari

canım deminde sordum ama farketmedin galiba bu hap düşük tehlikesi olana verilmiyomu ayrıca ne için kullanılıyo baktınmı endikasyonlarına

ya sorma reçeteyi atmışım daha önceden de vermişti onu bana rahim sıklaştırıcı ve adeti biraz düzenliyor sanırım çok ta iyi bilmiyorum ama

:ecrin_bebek:

Amiiiiiiiiiiiiiin beryalcim inşallah:Saruboceq:
hayırlısıyla kucagına alırsın inşallah bbebişini :ecrin_bebek:

amin tatlım .allahım isteyen herkese versin .bu güzel duyguyu bütün kadınlar yaşasın. :CüvCüv::CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…