Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

selam kızlar rüfeyde serra boşuna endişeleniyosun yoktur bişi canım yaa.hangi dr a gidiyosun acep

Bencede değiştir canım sadece şunu kullan demekle bitmiyoki iş neden olabileceğini anlatır hastasını bilgilendirir insan:mymeka:

kız hakça bir poğaçayı bana çok gördün vermezsen verme artık versende yemiyom :dilcikar:

canım drlar önemli bişey olsa bile okadar rahat söylüyorlar kii..hiç kafana trakma yoktur bence..ama neden kanama olduğunuda anlayamıyorlar bazen..yani kist miyom gibi bişiler göremediklerinde doğal olabiliyor butaz şeyler kadınlarda falan diyorlar..
dr.kım buarada???hangi hastahane canım??

buarada bana kimse hoşgeldin falan demedi ...bi heyecanla konuşuyorum ama senağlamaküstüm ben işteeee

kız hakça bir poğaçayı bana çok gördün vermezsen verme artık versende yemiyom :dilcikar:

canım benim geldimmmm ne demek buyrun gelin hep birlikte yerizcokacimcoook
vallaha var ya hep beraber bir ilde olsak Allah tutmayın bizi yapar yeriz artık sabahtan akşama kadarkaydirigubbakcemile3
ben zaten bayılırım ama şimdi dikkat etmeye çalışıyorum az yiyorum.

kolay gelsiin hakca canım...ne bilim bende gideyim barii diyordum şimdii...istemeyenler olabilir belki ...dimi ama

küstüm işte hakça yemiyom demin istedim vermedin yiyesim kaçtı:dilcikar:

hg bu arada ama bir muayene etsebenneyaptımkiydi en azından telefonda progestan kullan bakalım dedi o kadar yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…