Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

bende geçmişi okuyordum ama seninki kadar birikmedi sürekli takipte olduğum içinsırnaşık şey

merhaba arkadaşlar nasılsınızŞenizhihoyyytkaydirigubbakcemile2delikafadulden

bayanlar bu geçmişe nasıl bakılıyo acep ben bi forumda yeni mesajlar diye bi bölüm vardı ordan yeni mesajlara bakabiliyodum burada çok farklı oft diye bişey var oda hızla ilerliyo bazen tıklayamıyorum bile laelaelaelaelaeCADIARZU:uhm:

hoşgeldiniz kızlar dyd orays merve
merve seni ayrıca tebrik ederim Allah tamamına erdirsinyerimseniben

en yukarıda ve aşağıda sayfa numaraları var oraları tıklasana canım
kaldığın sayfan devam et

hoşgeldiniz kızlar dyd orays merve
merve seni ayrıca tebrik ederim Allah tamamına erdirsinyerimseniben

sağolasın canım valla allah tamamına erdirsin demekten başka bi çaremiz yok inşallah düşmez bebeğim düşerse çok üzülürüm yada biyokimyasal olmaz inşallah :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

hoşbulduk dilnur saol nasılsına.s:CüvCüv:senağlamakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile5

kızlar herkese merhaba umarım herkes iyidir

merve85,süprizmucize tebrik ederim. Allah tamamını erdirsin sağlıkla bebişlerinizi kucağınıza almayı nasip etsin...Allahım diğer arkadaşlarımızada en yakın zamanda bu duyguyu yaşatsın:Saruboceq:

okyanus,citos kusura bakmayın merakta bıraktım sizleri,sabahtan işim vardı akşama misafirim gelicek daha sonrada dışarı çıktım. o yüzden yazamadım kusura bakmayın lütfen...sizler nasılsınız bebişleriniz nasıl?

vildancım kızınada çok geçmiş olsun...

Hemen karamsarlığa kapılma bence canım biliyosun herşeyin başı moral Allah nasip etmişse herşey olur sen içini rahat tut inşallah sağlıkla kucağına alırsın:Saruboceq:

aramıza yeni katılan arkadaşlar hepiniz hg. güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiylea.s.

ya arkdaşlar nasıl herşeyi takip edebiliyorsunuz 2 haftadır burdayım ama kim kime ne demiş hala takip edemiyorum ya

Hemen karamsarlığa kapılma bence canım biliyosun herşeyin başı moral Allah nasip etmişse herşey olur sen içini rahat tut inşallah sağlıkla kucağına alırsın:Saruboceq:

sağolasın hakcacım gerçekten mucize oldu dualarımız hepimize allah herkese nasip etsin

dilnurcum doğru söylüyosun sağol canım ben bebeğimi doğurcam inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…