Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

geçmiş olsun kolay gelsin canım
kendi neki bide çocuk alıp kucağında taşıyo yaramaz oğlan

Bide kendinden 6 aylık küçük kardeşimin kızı var hemn hemen her gün beraberler aynı apartmanda oturuyoruz. Birbirlerini kaldırıyorlar. Yuvarlanıyorlar. Bizim gelin evi batacak diye oyuncak bile 1-2 tane çıkartır. Odaları kitler benim ev de yol geçen hanı her taraf açık . Tbai çocuk benim evi seviyor oğlann odasında benim yatak odamda gezer durular oyuncaklar her yerde ben kısıtlama getrimemde şu çocuğa karşı çok pirpirik olmam çocuğumamı banamı zarar veriyor bilmiyorum. Kaç tane anne 2 saatte kalkarda üstünü örter çalışan anne. Ama iyimi yapıyorum kalkmasam belki çocuk onada alışacak.Bilmiyorum valla

yeb2004 vallaha çok iyi bi annesin bence yaptığın kötü bir şey değil canım merak etme yine hamileydin heralde dimi canım

yeb ben o zaman nasıl bi anneyim sence tahlil et bakalım
akşam yatarım sabah kalkarım gece üstünün açıldığından haberim bile olmaz

sanırım bende senin gibi anne olurum şimdiden bişey olursa korkusu var doğunca neler yaparım kimbilir:çok üzgünüm:

Olma benim gibi canım. Biraz rahat olmakta fayda var. Tabii yapabilirsen. Bide bu fazla ilgi eğer eşin o kadar ilgili olmazsa tartışma konusu olabiliyor. Biz normalde hiç kavga etmezdik çocuk olunca oldu ilk tartışmamız genelde de öyleymiş

sanırım bende senin gibi anne olurum şimdiden bişey olursa korkusu var doğunca neler yaparım kimbilir:çok üzgünüm:

Olma benim gibi canım. Biraz rahat olmakta fayda var. Tabii yapabilirsen. Bide bu fazla ilgi eğer eşin o kadar ilgili olmazsa tartışma konusu olabiliyor. Biz normalde hiç kavga etmezdik çocuk olunca oldu ilk tartışmamız genelde de öyleymiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…