Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızlar vildan nerelerde bileniniz varmı.benim gözümden kacmıs olabilir.ortalarda yok gibime geldi.nöbetci topikciydi ne zaman acsam buradaydı.artık göremiyorummirmirmirmir

bırakmaz bırakmaz bol bol dua et.tabi bizim icinde et.bebek cok kucuk oldugu icin tekrar test demistir.bir süre sonra ultrasonda kesesinide görürsün insallah:Saruboceq::1hug:

allah herkesin gönlüne göre versin canım inşallah sende hamiş kalırsın allah öyle bişey versinki herkes çatır çatır doğursun :dance:delikafadulden

kızlar vildan nerelerde bileniniz varmı.benim gözümden kacmıs olabilir.ortalarda yok gibime geldi.nöbetci topikciydi ne zaman acsam buradaydı.artık göremiyorummirmirmirmir

canım vildan çocuk hastaymış doktora götürmüş:1no2:
iğne konusunda bilgim yok bilen arkadaşlar burda değil gelince cevap yazarlar fisfisfis

valla anladım desem yalan olur kafamçokkarıştı acaba her hastanede farklımı çıkar kaç haftalıktı öğrendiğinde benim 19.16 muhtemelen daha yeni

benim öğrendimde 4,2 haftalıktı canım bilmiyorumki farklılık olurmu

burdayım canım işlerim vardı biraz koşuşturuyorum sen nerelerdesin bakalım

tonsilit olmuş öksürükte var
gözündede iltihap var ilaç aldık geldik

Geçmiş olsun canım. Dün ben çok yorgundum bizim oğlan gece 2 defa kaçırdı 1. sini kendi yatağına 2. sinide ben üşümüştür diye yanıma aldım bide oraya gece benim halimi düşünün. Elimde silme yıkama işlemi yaptım uykusuzluktan ölüyodum her zaman yapmaz yiğeni felan kucağına aldı heralde ondan. Bide sabah işe gel.

Hasta olcak diye çok korktum ama iyiydi Allaha şükür bide ilgisiz bi anne olsam içim yanmaz gene 2 saatte bir saat kuruyorum üstünü örtmek için. Bakın kızlar rahat anne olun benim gibi pirpirik olmayın yoksa çocuğunuz daha çok hasta oluyor

sanırım bende senin gibi anne olurum şimdiden bişey olursa korkusu var doğunca neler yaparım kimbilir:çok üzgünüm:

geçmiş olsun kolay gelsin canım
kendi neki bide çocuk alıp kucağında taşıyo yaramaz oğlan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…