Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hayırlı olsun canım inş duyarsın merk etme sen bi adım atmışın en azından ne olur hamile kızlar bizede dua edin ne olurrrrrrrrrrsenağlama

günaydın kızlar moralim çok bozuk bu ayda gelmedi bebişim cumartesi yine doktora gitcemsenağlama

duyarsın cnm ıns kendıne kuruntu yapma

bayanlar herkese merhaba

beni tebrik eden arkadaşlara çok teşekkür ediyorum inşallah allah bu duyguyu sizede nasip etsin yalnız bişey sorcam bende bu sabah baya bi yoğun ishal başladı nedeni gebelik olabilirmi 2 gün önce serum takmışlardı ağrı kesici acaba onunda etkisi varmıdır

ama bebeğim daha çok küçük hcg değerim 19.16 cuma tekrar test yaptırcam inşallah bebeğim bana sıkı tutunur bu arada doktor banada parol ağrı kesici vermişti ablamda gebeyken kullanmıştı ama doktor verdi diyede çok içmeyin bence

günaydın kızlar moralim çok bozuk bu ayda gelmedi bebişim cumartesi yine doktora gitcemsenağlama

üzülme be canım bek bizde kaç aydır bekliyoruz ama artık anlıyorum ki allah bize bazı şeyleri görmemiz için bekletiyo bebişlerimizi sende öyle düşün moralini bozma

bugüne kadar azboz yiyordum ama bugün hiç iştahım yok :çok üzgünüm:
canım hiçbişi istemiyor mirmirmirmir

ay seni çok ii anlıyorum bende öleyim hala zar zor kahvaltımı yapıyorum sebze hiç yiyemiyorum tost ii geliyo yanında portakal suyuyla falan öle ye en azından zaten şimdi yediklerin bebeğe gitmiyomuş 4.aydan snr bebek besleniyomuş şimdi daha gelişiyo kalsiyum almaya bak

moralını bozma cnm ıns gelecek bı gun
cçtesı nıcın gıdıyosun dr a.ılac tedavısıne mı baslıcak

5+3 günlük derken 8 günlük mü yoksa 5 hafta 3 günlük mü ben bunları tam bilemiyorumda sizlerden öğrencem artık

günaydın canım içini ferah tut inşallah kalp atışlarını duyarsın ben 6+5 te duymuştum ya bazıları 7.haftada falan duyuyolarmış sen hiç kafanı takma canım

moralını bozma cnm ıns gelecek bı gun
cçtesı nıcın gıdıyosun dr a.ılac tedavısıne mı baslıcak

inşallah canım.evet ilaca başlıycaz klomen kullanıyodum zaten ona devam heralde bakalım ne diycek bu ay

ıns hamılesındır cnm

cnm zaten ben pek ılac kullanmasını sevmem ozellıkle adetlıyken ama bazen dayanamıcak kadar belım agrıyo ancak o zaman alıyorum

günaydın canım ya moralini bozma hiç rabbim bilir zamanını hayırlısıyla en kısa zamanda gelir bebişin yeterki umudunu kaybetme :Saruboceq:

inşallah canım.evet ilaca başlıycaz klomen kullanıyodum zaten ona devam heralde bakalım ne diycek bu ay

bende daha adet olmadım sen benden once oldun bak.eger bende olursam dr um 5.gunu gel ılac tedavısıne baslayalım dedı

kızlar ben her an kaybolabılırım saat 12 ıle 1 arası elektrık kesıntısı olacakmıs

günaydın canım içini ferah tut inşallah kalp atışlarını duyarsın ben 6+5 te duymuştum ya bazıları 7.haftada falan duyuyolarmış sen hiç kafanı takma canım

saol canım inşallah duyarım ya şimdi ben 6.haftanın içinde oluyorum demi...bide kasıklarım ağrılar var normalmi...

günaydın canım ya moralini bozma hiç rabbim bilir zamanını hayırlısıyla en kısa zamanda gelir bebişin yeterki umudunu kaybetme :Saruboceq:

hep dua edip umutla bekliyorum elimden başka bişey gelmiyoki.hayırlısı olsun

saol canım inşallah duyarım ya şimdi ben 6.haftanın içinde oluyorum demi...bide kasıklarım ağrılar var normalmi...

evet canım 6.haftanın içindesin normal o ağrılar bende hala oluyo arada allah korusun kanama olmadığı sürece normal bide böle batma gibi olur telaşlanma yanii

canım bende tebrik ederim seni inşaallah hayırlı olur canım sağlıkla tamamına erer de kucağına almayı nasip eder inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…