Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

canım benim allah kardeşinin yardımcısı olsun inşallah çocuk olunca düzelir cimri erkekle yaşamakta zordur yabenneyaptımki

şimdi ben dövünüyüm duruyum bende kızımı ellere gelin edecem heeee
kaynanam geçen yok yoook fatmayıda vermem vildanıda vermem gurbete diyodu
bende anne fatmayı verdin vildanıda vermeyesin ben dayanamam haa dedim

Canımöyle deme benim babamda kıyamadı aldı ama ablam çocuklarının resmini vitrine koyardı konuşurdu aglayınca babam daha çok üzülüyodu. Her sofrada yok oğlum bunu çok severdi diyip ağlıyodu gelde yemek ye. Babam dediki ben yavruma üzülüyorum oda yavrusuna karışmıycam sebep olmak istemiyorum ne istiyosa onu yapsın dedi. Bizimkininde nişanlıyken belliydi ta o zaman bitirmek varmıştı ama. Yapıcak bişey olmuyo iş işten geçince helede çocuklar olunca

canım benim allah kardeşinin yardımcısı olsun inşallah çocuk olunca düzelir cimri erkekle yaşamakta zordur yabenneyaptımki

ay sorma canım ya mahsus bilgisayar almıyo eve bizle rahat konuşcak diye anlamıyoz sankiÇok üzgünüm çoook

kızlar ben gidiyorum yarın gelirim yine öptüm siziŞenizŞeniz
kendinize ii bakına.s.

güle güle okyanuss yarın görüşürük inşallah Şeniz

dilnur kardeşin jet hızıyla nişanlanıp evlenmiş ve jet hızıyla hamile kalmış
sen 4 sene nişanlı kalmışsın anam sen çok ağır ayaksın bebeğide bu gidişle kaplumbağa hızıyla ancak yaparsın sırnaşık şey sırnaşık şey

Valla uzaklık olunca sadece birbirinizi özlüyosunuz tek sorun hasret oluyo ama bunun üstüne kızının veya kardeşinin evliliğininde pek yolunda olmadığını huzursuz yaşadığını bilmek dahada yıpratıcı oyüzden Allah herkese hayırlısını nasip etsin :Saruboceq:

ay sorma canım ya mahsus bilgisayar almıyo eve bizle rahat konuşcak diye anlamıyoz sankiÇok üzgünüm çoook

ay arkadaşım valla zor siz yinede yalnız bırakmayın kocası olcak adamda ailesi olarak kardeşinin arkasında olduğunuzu anlasın aile desteği çok önemli böle durumlarda gerekirse terk edeceğini bilsin adamyerimseniben

Beni hiç sevmezler zaten bendeniz cadı baldız olarak hemen sahiplenirim herkesten önce olaya atlarım kaç kere yerin dibine sokmuşumdur kaynanasını kaydirigubbakcemile3
Bizim arkasında olacağımızı biliyoda kardeşimde de var hata o gevşek davranıyo biraz korkutamıyo nedense:sm_confused:

dil nur sende benim gibiymişsin benide sevmezler yazık en büyük ablam söyleme kız zor durumda kalmasın der ama ben susmam. Ama bizim damat artık birazcık akıllandı.Anne babada vefat edince baktı karısının yaptığını kimse yapmadı.

Napayım canım güccüktük daha yaşımız yetmiyodu ozamansırnaşık şey
Biz okurken nişanlandık canım laf aramızda benimki sahipli olduğum belli olsun diye taktı nişanı kıskançtırda biraz kendisi aslında ben pek hazır değildim oyüzden akerliğini yapana kadar hatta işinide alana kadar evlenmem dedim
işte tüm bunlar olana kadar bu kadar yıl geçti dediğin çocukta böyle geç olursa yandık ağzını hayır aç kız:mymeka:

hoşgeldin rufeyde naber

ben çıkıyorum kızlar kociş geldi hadi kendinize iyi bakın akşam giremem yemeğe davetliyikcokacimcoook

güzel olduğun kadar akıllısında yaş tahtaya basmamışın eferim sengözlerimebaksanab
neyse yarın görüşürük beni özleyin özlemezseniz çizerimşakkıdı

güzel olduğun kadar akıllısında yaş tahtaya basmamışın eferim sengözlerimebaksanab
neyse yarın görüşürük beni özleyin özlemezseniz çizerimşakkıdı
Teveccühünüz yavrımm ablama çekmişim desene:jeyyar:
Getmeseydin olmamıydı yaww
Ne söylesemde gideceksin zaten 3 5 dakika ne farkeder bu şarkıyı hatırladın dimi burayada tam uydukaydirigubbakcemile3
Neyse canım seni çok özliycem öptümŞenizŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…