Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

araştırdık canım kimse kötü demiyo
maddi durumlarıda çok iyiymiş kendi evine gelin gidiyo görümcem
benim tarafımdanda kocişin tarafındanda tek kiracı ben kaldım ooofff of

hb canım sen nasılsın

iyiyim canım yaa napalım işte koşuşturmaca konuşmaca hepsine yetişiyom maşallah
seni merak ettiydik geçmiş olsun cnm
4 aylık olmadınmı sen daha en azından mide bulantıların geçerdi ve başka rahatsızlıkların çıkardı:roflol:
şaka bi yana 9 ay derdi bitmez bunun allah verede şişmeyesin çok zor valla:1rolleyes:

delikafaduldendelikafadulden
iyiyim canım ama hiç bişey istemiyo canım 3 4 gündür evde doğru düzgün temizlik bile yapmıyorum kabadan toplayıp geçiyorum bu hastalık pasaklı yaptı beni ya canım hep yatmak istiyomirmirmirmir
Kocişte akşam gelince herşeyi aksatıyonda bir bilgisayarı aksatmıyon maşallah diyosırnaşık şey

delikafaduldendelikafadulden nasıl aksatırım mecburum olmazsam ceza yazıyolar topikdekiler deseydin. Boşver hepimiin bazen öyle dönemleri olur. Sonrada hevese gelir bi yaparız sizin temizlikte hiç bitmiyo derler

Belki aralarında anlaşıyolar onu tamda bilmiyorum ama damat aileme karşı çok saygısız kendini ne sanıyosa salak:dilcikar:

dünya onun etrafında dönüyo sanıyodur:kızgın:
kaynıma benziyo anlaşılan
kaynımda iyidir hastır ama ailesinin yanında eltimi hep çok zor durumda bırakıyomuş
abisiyle alakası yok :1no2:
abisi benimmmmmm vermem kimseye banane önce davrandım ben kaptımŞenizŞeniz

Ayy Allahım kimsenin evine huzursuzluk vermesin. Senin kız kardeşinede mutluluk huzur verdin dil-nur, vildancım siz araştırdınızmı oğlanı ama inşallah o ve bütün yuva kuranlar çok mutlu olurlar
Sağol canım kardeşim iyi olduğunu söylüyo ama çok ezdiriyo kendini bu yüden bazen kızıyorum ona ama karışamıyosun
Buarada etraftan iyi yada zengin denmeside yetmiyo bizimkide öyle zengin 2 üniversite bitirmiş dindar ama yerini bilmiyo ne diyim Allah akıl fikir versin herkese içine vicdan duygusu versin

herkese slm naber kıslar
ben dün girdim topiğe tam yazıcaktım elektrikler kesildi yine benneyaptımkigelincede açmadım zaten dişim ağrıyo midem bulanıyo biri bitiyo biri başlıyo ya allah yardımcım olsun ilaçta alamıyorus:çok üzgünüm:
vildan hakça beryal dilnur yeb diğer arkadaşlar sizler nasılsınız

Ben iyiyim canım teşekkür ederim. Ayy canım o mide bulantılarını bilirim çok kötü Allah yardımcın olsun. Hamilleiktede diş agrısı zor oluyomuş ama bazı hastanelerde dişe tedavi uyguluyorlar sizin ordada varsa bi görün canım

iyiyim canım yaa napalım işte koşuşturmaca konuşmaca hepsine yetişiyom maşallah
seni merak ettiydik geçmiş olsun cnm
4 aylık olmadınmı sen daha en azından mide bulantıların geçerdi ve başka rahatsızlıkların çıkardı:roflol:
şaka bi yana 9 ay derdi bitmez bunun allah verede şişmeyesin çok zor valla:1rolleyes:

sağol canım görümcenede mutluluklar sanada maşallah valla 3-4 gündür görüşemedik görümceni evlendiriyon kıs allah tamamına erdirsin :Saruboceq:
canım daha 14 haftalık oldu:ecrin_bebek: galiba 9 ay devam edicek böle bulantılara alıştımda şu diş ağrısı baş ağrısı olmasa daha ii olucam

dilnurcum ii olmaya uğraşıyom valla napiim

dünya onun etrafında dönüyo sanıyodur:kızgın:
kaynıma benziyo anlaşılan
kaynımda iyidir hastır ama ailesinin yanında eltimi hep çok zor durumda bırakıyomuş
abisiyle alakası yok :1no2:
abisi benimmmmmm vermem kimseye banane önce davrandım ben kaptımŞenizŞeniz
ay evet sorma ben biliyorum havaları yokmu sanki biz zır cahiliz şapşal ya:dilcikar:
Ana kuzusu ne olcak anası ne derse o luyo yeni evli insanın evinde 3 ay kalınırmı gııkafamçokkarıştı

Sağol canım kardeşim iyi olduğunu söylüyo ama çok ezdiriyo kendini bu yüden bazen kızıyorum ona ama karışamıyosun
Buarada etraftan iyi yada zengin denmeside yetmiyo bizimkide öyle zengin 2 üniversite bitirmiş dindar ama yerini bilmiyo ne diyim Allah akıl fikir versin herkese içine vicdan duygusu versin

Hiç tahammül edemediğim şey aileye saygısızlık ve başkasının yanında eşi bozma. Bizim damatta dindar 2 üniversite bitirmişti ama anasının kardeşlerinden çıkamıyordu kardeşim iyiyim diyordu sonra baktık kızın psikolojisi bozuluyor babam geri getirdi. Ama o 2 çocuğun akıyamadı geri gitti. Anası babası yatalak oldu kimse kendi kızları oğlu bile bakamdı ablam baktı kıymet bildiler ama ne çare. Sen senden gittikten sonra iyi olmuşsun ne çare

okyanısım hamilelikte kullanılan ilaçlardan yokmu doktoruna rica etsen de yazsa

merhaba kızlar ben 1,5 senedir evliyim benimde bebeğim olmuyor listeye benide ekleyin :ecrin_bebek:

dindarlıkla alakası yokki adamlıkla insanlıkla alakası var
ne deyim cnm ablanda mükafatını er geç görür inşallah
yazık oluyo giden gençliğine yazık

Ben iyiyim canım teşekkür ederim. Ayy canım o mide bulantılarını bilirim çok kötü Allah yardımcın olsun. Hamilleiktede diş agrısı zor oluyomuş ama bazı hastanelerde dişe tedavi uyguluyorlar sizin ordada varsa bi görün canım

sağol canım 16 haftadan önce pek tavsiye etmiyolar bende dayanabildiğim kadar dayanayım diyorum beni düz duvara tırmandırana kadar gitmem dişçiye zaten korkuyomda burda bi devlet hastanesi var zaten hiç gitmiyorum orayada:1closedeyes:

sağol canım görümcenede mutluluklar sanada maşallah valla 3-4 gündür görüşemedik görümceni evlendiriyon kıs allah tamamına erdirsin :Saruboceq:
canım daha 14 haftalık oldu:ecrin_bebek: galiba 9 ay devam edicek böle bulantılara alıştımda şu diş ağrısı baş ağrısı olmasa daha ii olucam

dilnurcum ii olmaya uğraşıyom valla napiim

Merak etme canım en geç 2-3 haftaya kadar geçer mide bulantın. Baş agrınada kahve önericem. Ben spinal anesteziyle doğum yapmıştım bu tür baş agrısı yapıyomuş dr dedi kafeinli şeylerden iç beyin damarlarını uyarıyomuş. Ben yaparım gerçekten hafifletiyo ama aşırı içme. bide kolanyayla başına masaj yap. Saçın uzunsa kestir. Islak saçla durma.

Hiç tahammül edemediğim şey aileye saygısızlık ve başkasının yanında eşi bozma. Bizim damatta dindar 2 üniversite bitirmişti ama anasının kardeşlerinden çıkamıyordu kardeşim iyiyim diyordu sonra baktık kızın psikolojisi bozuluyor babam geri getirdi. Ama o 2 çocuğun akıyamadı geri gitti. Anası babası yatalak oldu kimse kendi kızları oğlu bile bakamdı ablam baktı kıymet bildiler ama ne çare. Sen senden gittikten sonra iyi olmuşsun ne çare
Napalım işte başından belliydi zaten nişanlıyken ben anlamıştım cimriydide gıcık:kızgın:
Bizimkide hamile şimdi 6 aylık inşallah daha büyük problem yaşamalar diye dua etmek başka çare yok ama kıymetini bilmezse babam acımaz alır valla
O bizi nasıl el bebek gül bebek büyüttü canım babam benim çok özlüyorum kız onları çok zor onlara uzak olmaksenağlama

Merak etme canım en geç 2-3 haftaya kadar geçer mide bulantın. Baş agrınada kahve önericem. Ben spinal anesteziyle doğum yapmıştım bu tür baş agrısı yapıyomuş dr dedi kafeinli şeylerden iç beyin damarlarını uyarıyomuş. Ben yaparım gerçekten hafifletiyo ama aşırı içme. bide kolanyayla başına masaj yap. Saçın uzunsa kestir. Islak saçla durma.

ay zararı olmazmı kahvenin ben çok severim zaten ama hamile kaldığımdan beri içmiyom dur bi deniim ben onu sağol canım yaa.s. saçım uzun ama hiç ıslak tutmam zaten

dindarlıkla alakası yokki adamlıkla insanlıkla alakası var
ne deyim cnm ablanda mükafatını er geç görür inşallah
yazık oluyo giden gençliğine yazık

İnşallah canım çok sabırlıymış Allaha büyük konuşmayımda ben asls yapamazdım. Hemde ne gitme boyun ve bel fıtığı oldu. Boyunda düzleşme oldu su bile içememiş gittiğinde olmuşta bize üzülecekler diye söylememiş bizde gitmiyorduk tabii

X