Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

günaydın kızlar hayırlı günler bende kahvaltı edicem şimdi size afiyet olsun banada tabii ki görüşmek üzere güzel bir gün geçirmek dileğiyle..bugün üzgünüm aslında adet günümdü geldi 1-2 gün geçti diye çok sevinmiştim oysa..senağlama

günaydın pinkrose üzülme canım inşaalah yakında seninde hamile haberlerini alırız morelini bozma canım:teselli:

soru olarak değilde.ben hamile kalmak istiyorum ama kalamıyorum.belki sizlerin denediği benim bilmediğim bişeyler varmı diye? mesela ben çatlatma günü hesaplıyorum bide folik asit içiyorum.bunun dışında kolaylaştırıcı bişeyler varsa paylaşırmısınız yazmıştım :çok üzgünüm:

soru olarak değilde.ben hamile kalmak istiyorum ama kalamıyorum.belki sizlerin denediği benim bilmediğim bişeyler varmı diye? mesela ben çatlatma günü hesaplıyorum bide folik asit içiyorum.bunun dışında kolaylaştırıcı bişeyler varsa paylaşırmısınız yazmıştım :çok üzgünüm:

cnm ben çörekotu bal tarçın karışımı denedim 1 ay
ondan sonra balla polen denedim polen hala içiyorum bitmedi
ben hamile kalamadım ama adetlerim düzene girdi gününü bile şaşmıyo
buda demek oluyoki yumurtlamama fayda sağlamış
önceden düzenli adet olamıyodum
bu konuyu uzun uzun konuşuruz ilerleyen dakikalarda tamammı cnm

Ayy canımm çok özür haklısın çok düşüncesizlik yaptım iş yapıyordum ya arada okuyordum hakçanın yazısında adımı görünce dedim ama bu bi mazeret değil. Günaydın arkadaşlar telafi edebildim mi

canım kusura bakma cevap geçoldu...ben iki kez kimyasal gebelik geçirdim,3 kez aşılama denedik olmadı...eşimde ve bende bir problem yoktu ama olmadı. bal ve tarçın karışımı yaptım. aşıladan sonra dinlenme ayında incir kürü uyguladım.ve şimdi hamileyim Allaha şükür:Saruboceq::nazar: ama önce her zaman dediğim gibi Allahın izniyle.bebişimiz süpriz yaptı bize..inşallah sizlerinde en yakın zamanda hamile haberilerini alırız:Saruboceq:.

incir kürünü bende duydum doktorun sitesine girdim orda yorumlarda adet düzensizliği yaptı falan yazıyor o yüzden çekindim bende kullanmaktan vazgeçtim.sizde oldumu düzensizlik?

incir kürünü bende duydum doktorun sitesine girdim orda yorumlarda adet düzensizliği yaptı falan yazıyor o yüzden çekindim bende kullanmaktan vazgeçtim.sizde oldumu düzensizlik?

canım ben adetimin bittiği gün 5.gün başladım.21 gün kullandım ve sonunda hamile kaldığımı öğrendim. bilmem ki kişiden kişiye değişir ama zannetmiyorum adet düzensizliği yapacağını..

citos,vildan yaptınız mı kahvaltınızı?
kızlar ben şimdilik çıkıyorum. görüşmek üzere...kendinize iyi bakın...

bende varım arkadaslar asılama yapıldı 2 hafta sonra gebelık testı yaptır dedıler 2 haftaya kalmadan hastalandım yınede yaptırdım testı ama maalesef yok.doktorla gorustum bana 2 adet zamanı bekleyelım zaten bıtanesını oldun dedıler.

X