Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızlarrr şuyazıya bi gözatın....belki işinize yarar.....kaydirigubbakcemile2
Bir bitkiyi hangi amaçla aldığınız bilin. Bir bitkinin etki özellikler vücudunuzun fizyolojik durumuna, hangi etkiyi beklediğinize göre değişebilir. Adaçayını ele alalım. Adaçayı dişilik hormonu estrojen gibi etki eder. Adaçıyının estrojen etkisine olan ihtiyacınıza göre olumlu ya da olumsuz olarak etkilenebilirsiniz. Estrojen, kadında gebe kalma ihtimalini arttırır. Doğum kontrölü yapıyorsanız adaçayı sizi olumsuz etkiler. Tam tersine değişik faktörlerin de eşlik ettiği bir kısırlık sorununuz varsa, ek olarak adaçayı içmenizde fayda vardır. Estrojen etkisi menepoz dönemindeki aşırı terleme ateş basması etkilerini de hafifletir. Menepoza geçmekte olan bir hanım için faydalıdır. Ancak emziren bir anne iseniz, adaçayı sizin için sakıncalıdır. Çünkü aynı
estrojen etkisi nedeniyle süt üretimini azaltır..
günde 2 bardak içiyorsunuz.ve ayrıca adet düzensizliğine iyi geliyor düzene girmesini sağlıyormuşş.strese iyi gelir sakinleştiri özelliğide var..bi çok kişi bu şekilde hamile kalmış ve adet düzene girmiş..günde sadece 2 bardak içiyorsunuz...yumurtlama gününden sonra mutlaka içmeyti bırakıyorsunuz..adetle birlikte içilmeye başlansa 15-20 gün kadar içmek yeterlii...kaydirigubbakcemile2

enazından yapımı daha kolay...ben hemen marketten aldırıyorum şuanda..bugün içmeye başlıcam...enazından 1hafta içebilirm buay..

nilüfer adaçayını bende duymuştum cnm sıra onada gelecek inşallah onuda deniycem

nilüfer adaçayını bende duymuştum cnm sıra onada gelecek inşallah onuda deniycem

sizinlede paylaşmak istedim canım..yumurtlamadan sonra mutlaka içmeyi bırakmak lazım vildancım..düşük tehlikesi yaratıyormuş çükü..15gün içmek yeterliymiş heray..
adet düzensizliğine bbirebirmiş..yani düzenli adetle 14.günde yumurtlama düzene girirmiş..
dilnurcuğumunda baya işine yarar bu bilgi..ondada vardı çünkü...

bakalım başka neler duycazkaydirigubbakcemile2

günaydın kızlar hayırlı günler bende kahvaltı edicem şimdi size afiyet olsun banada tabii ki görüşmek üzere güzel bir gün geçirmek dileğiyle..bugün üzgünüm aslında adet günümdü geldi 1-2 gün geçti diye çok sevinmiştim oysa..senağlama

valla hayatım işallah hamilesindir benim geçen ay0,36 çıkmıştı..ben sonucu alana kadar akşamüstü dr çıkmıştı acildeki dr bakmıştı hamile olabilirsin yüzde 90 demişti bir hafta sonra yine gel demişti ben ertesi günü hastalandım..
ama senin değer benimkinden fazla:):jeyyar: hemde birgün gecikmeyle...benim 16 gün gecikmeyle 0.36 çıktı....
bugun bile iki katına çıkmıştır aslında..bence hemen yine yaptır anlarsın dünle bugun arasındaki farktan,,,
canım işallahhh hamilesindirr..hamişsen ilk kasım annemiz sensin ozaman büşraaaa:CüvCüv::CüvCüv:

İnşallah canım ya
Ben o değerin 5ve 5in üstü olması gerekiyor diye biliyordum
Ama inşallah senin dediğin gibidir :CüvCüv:

günaydın kızlar hayırlı günler bende kahvaltı edicem şimdi size afiyet olsun banada tabii ki görüşmek üzere güzel bir gün geçirmek dileğiyle..bugün üzgünüm aslında adet günümdü geldi 1-2 gün geçti diye çok sevinmiştim oysa..senağlama

günaydın pink rose cim..afiyetolsun..hayırlısı olsun canım..
büşraa test yaptırdınmı???

kızlarrr şuyazıya bi gözatın....belki işinize yarar.....kaydirigubbakcemile2
Bir bitkiyi hangi amaçla aldığınız bilin. Bir bitkinin etki özellikler vücudunuzun fizyolojik durumuna, hangi etkiyi beklediğinize göre değişebilir. Adaçayını ele alalım. Adaçayı dişilik hormonu estrojen gibi etki eder. Adaçıyının estrojen etkisine olan ihtiyacınıza göre olumlu ya da olumsuz olarak etkilenebilirsiniz. Estrojen, kadında gebe kalma ihtimalini arttırır. Doğum kontrölü yapıyorsanız adaçayı sizi olumsuz etkiler. Tam tersine değişik faktörlerin de eşlik ettiği bir kısırlık sorununuz varsa, ek olarak adaçayı içmenizde fayda vardır. Estrojen etkisi menepoz dönemindeki aşırı terleme ateş basması etkilerini de hafifletir. Menepoza geçmekte olan bir hanım için faydalıdır. Ancak emziren bir anne iseniz, adaçayı sizin için sakıncalıdır. Çünkü aynı
estrojen etkisi nedeniyle süt üretimini azaltır..
günde 2 bardak içiyorsunuz.ve ayrıca adet düzensizliğine iyi geliyor düzene girmesini sağlıyormuşş.strese iyi gelir sakinleştiri özelliğide var..bi çok kişi bu şekilde hamile kalmış ve adet düzene girmiş..günde sadece 2 bardak içiyorsunuz...yumurtlama gününden sonra mutlaka içmeyti bırakıyorsunuz..adetle birlikte içilmeye başlansa 15-20 gün kadar içmek yeterlii...kaydirigubbakcemile2

nilüfercim paylaşımın için teşekkürler:1hug:

günaydın canım,hayırlısı olsun inşallah en yakın zamanda haberlerinizi alıcaz:Saruboceq:

rica ederim hakcacım ...bana kolay bi uygulama gibi geldi....
nezihem kusura bakma canım ne sormuştun sen??hiç görmedim ben ..

X