Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

tamam canım merak ettim. bu seferde ben çıkarken herkes burada oluyor. o zamanda aklım kalıyorkaydirigubbakcemile3
canım geçmiş olsun. ne yapalım bunada şükür diyelim. bugün bende bulantı yok gibi.kendimi dinlememeye çalışıyorum. arada biz burdayız diyorlar herhalde...yer onu teyzesiŞeniz

sağolasın canım benim ewet haklısın hoppp dikkat et ben varım diyor yaramazlar kaydirigubbakcemile:emir_bebek:kaydirigubbakcemile3

sağolasın canım benim ewet haklısın hoppp dikkat et ben varım diyor yaramazlar kaydirigubbakcemile:emir_bebek:kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
citosum okyanustan haberin var mı? 2 gündür girmiyor sanırım,biraz rahatsızdı,bulantısı vardı sanırım...

vildanımda dinleniyor sanırım o da daha gelmedi,dilnurda yokkkkkkk...

sizler ne zamandır deniyorsunuz? hemen hamile kalınmıyor bunu biliyorum ama biz 4 ay oldu daha gelen giden yok :1no2: folik asit kullanıyorum ben.birde çatlatma günü hesaplıyorum.sizin yaptığınız ayrıca başka şeyler varmı benlede paylaşırmısınız :eek:

aaaaaaaa ben yazana kadar vildancım gelmişte haberim yokkaydirigubbakcemile3

günaydın topik güzeli nasılsın bugün bakem bugün nerelere gitcen heeeekaydirigubbakcemile

günaydın cnm benim Şeniz
ne güzelim ne güzelim yorgunluktan uykusuzluktan hortlak gibiyim:1shok:
bugün akşama kadar evdeyim akşam dayısının oğluna oturmaya gidecezsenağlama
evde oturmak istiyom hühühühühühüühühüü:a015:

citosum okyanustan haberin var mı? 2 gündür girmiyor sanırım,biraz rahatsızdı,bulantısı vardı sanırım...

canım bende en son cumartesi gördüm okyanusu benimde haberim yok iyidir umarım CADIARZU

günaydın cnm benim Şeniz
ne güzelim ne güzelim yorgunluktan uykusuzluktan hortlak gibiyim:1shok:
bugün akşama kadar evdeyim akşam dayısının oğluna oturmaya gidecezsenağlama
evde oturmak istiyom hühühühühühüühühüü:a015:

ahhh kıyamam ben sana gitme kızzz protesto et kocişi oturma eylemi yap ben senin arkandayım :enbuyukkk:
kız anacın senin göbek bağını keşke eve gömseymiş sırnaşık şey

dinlenemiyom nerde dinlenecem benim kız msn açmış çevrim içi olmuş ablamla kızkardeşime yakalandım:bbo:
biri bizi gözetliyo gibi kamerayı açtırıyo anaaaam evde öyle dursun ben arada bakarım sağa diyoo
ablam almanyadaya bizi özlüyo:1closedeyes:

dinlenemiyom nerde dinlenecem benim kız msn açmış çevrim içi olmuş ablamla kızkardeşime yakalandım:bbo:
biri bizi gözetliyo gibi kamerayı açtırıyo anaaaam evde öyle dursun ben arada bakarım sağa diyoo
ablam almanyadaya bizi özlüyo:1closedeyes:

evet gerçekten biri sizi gözetliyorkaydirigubbakcemile3
özlerler tabi ya sen görüş canım onlarla biz merak etmeyiz artık

okyanus dün 10-15 dakika uğradı hiçbişey yazmadı ben geçmişi okuyo sandım
insan bi der ben iyiyim yada kötüyüm

kızlar kahvaltıya buyruncokacimcoook
kahvaltıya buyurmuyosanız bana müsade ben buyuruyumdelikafadulden

X